Брехушечка• 08 апреля 2023
Ви заморочуєтеся, коли видно труси через одяг?
Наприклад, як отут
Бо я так ходжу, одягаю під світлі штани бежеві труси, але їх видно
Нещодавно мені сказали «дурной тон»
Хоча я вважаю, то ж норм, люди, що трусів ніколи не бачили
А ви так ходите чи заморочуєтесь із білизною, щоб не видно було ?
Нещодавно мені сказали «дурной тон»
Брехушечка
• 08 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
Что вы хотите от нас? Боитесь болезни - носите как хотите или верните
Від вас особисто ніхто нічого не вимагав, тут же дописи за бажанням
Шкала Радощів• 08 апреля 2023
Ответ дляПироженкА
Тоді взагалі для чого одягати верхній одяг?
Якщо так як на фото, то це виглядає не естетично.
А для чого взагалі одягати труси якщо їх треба приховувати і докладати зусилля щоб маскувати факт що ти носиш труси
Непогодка• 08 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Який зв´язок? Думаєте, на хорошій фігурі навіть огидне матиме кращий вигляд?) Спойлер: ні)
Носіть огидне,я вам ніяк не заважаю.
ЗаведУющая• 08 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Никуда брюки не врезались. Обычные облегающие брюки по размеру, ничего не передавливают, под ягодицей естественная складка. А вот трусы резинками ягодицы перетянули.
Видно что малы. Складки под попой. По бокам натянуто.
ЗаведУющая• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Циститу, молочниці, всяких дерматитів
От стринг?
с чего бы?
ВундерКИНГ• 08 апреля 2023
Ответ дляЗаведУющая
Вы хотите, чтобы под попой было прямо? )) Тогда в том месте не должно быть попы или должны быть шаровары. Абсолютно по размеру сели брюки. Даже свободноваты в бедрах, от этого и складочки.
Покажите свой зад в обтягивающих брюках.