Брехушечка• 08 апреля 2023
Ви заморочуєтеся, коли видно труси через одяг?
Наприклад, як отут
Бо я так ходжу, одягаю під світлі штани бежеві труси, але їх видно
Нещодавно мені сказали «дурной тон»
Хоча я вважаю, то ж норм, люди, що трусів ніколи не бачили
А ви так ходите чи заморочуєтесь із білизною, щоб не видно було ?
Нещодавно мені сказали «дурной тон»
Фрикаделька• 08 апреля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Это не мелочь. Оно выглядит как черти что …
то труси виглядають як чорти шо, а не штани
Дама с собачкой• 08 апреля 2023
Так, дома завжди в бікіні трусиках, як за поріг)) завжди стрінги безшовні чи інші які не будуть видні
Смурфетта• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Від стрингів же болячки потім всякі, хіба ні?
Які всякі?
Ну, якщо ті стрінги постійно носити не знімаючи, то пахнути буде геть не трояндами, це, як би, зрозуміло. А якщо такі штани одягати раз в тиждень і під них - стрінги, то про які болячки йдеться?
Коленная ложечка• 08 апреля 2023
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Іноді труси може бути видно в абсолютно несподіваному одязі) В спортивках оверсайз, наприклад)
Светятся??? Что это за спортивные штаны 😆
Брехушечка
• 08 апреля 2023
Ответ дляНе стесняюсь
Заморачиваюсь. Ношу только бежевое , бесшовное белье, и трусы и бюст.
Считаю дурным тоном, когда просвечивает белье под одеждой и пережимает трусами попу на 4 части, это не красиво .
Под белые, бежевые лёгкие брюки нужно стринги бежевые одевать.
Але ж стрінги незручні, як їх можна носити?
Люблю сліпи коттонові
Ластоноша• 08 апреля 2023
Я під такі штани беру безшовну білизну, точніше труси котрі не виділяються під штанами
Щедрик ведрик• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Бред. При ношении любых трусов нужно соблюдать гигиену и ничего не будет, никаких болячек. Ну конечно, если на анусе шишки геморроя, то да, стринги не носят, проблематично и больно. Но тут и в стрингах вид будет не очень....
Брехушечка
• 08 апреля 2023
Ответ дляМама Чели
автор, то, что на самом деле и то, что сы представляем из ваших слов, может отличаться.
надо видеть фото.
если по размеру, по фигуре, слегка намек изза тонкой ткани- это одно. а если гусеничка, считающая себя бабочкой- другое)
надо видеть фото.
Мої штани мені по розміру, просто не знайшла подібне фото
Але воно трохи просвічує і видно лінію трусів
Не прохожу мимо• 08 апреля 2023
так надевают специально.
и не бежевые,а белые,чтобы за километр было видно.
на фото разве бежевые?
За ким я буду?• 08 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Бесшовные давно изобрели
У мене від безшовних все пріє там, тому не переношу їх. Але це все індивідуально, комусь норм
Щедрик ведрик• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Через таку дрібницю класні штани вертати?
Если это вы на фото, то да, возвращать. Если не вы, но такая же проблема с ногами и жопом, тоже возвращать.
Бензопирен• 08 апреля 2023
Не ношу, не подобається на людях, але нікого не засуджую. Це не моє діло
За ким я буду?• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Так, у мене теж від стрінгів потім якісь проблеми. То вавки, то них там, то чешеться. Від безшовних теж такі проблеми
ЗабежАЛОЧКА• 08 апреля 2023
Ответ дляКоленная ложечка
Ну не те що прям світяться, але чорні труси під ними видно (штани сірі). І менструальні, наприклад, які трохи більші за звичайні, випирають) А так звичайні трикотажні штани, на дупі висять) Ніколи б не подумала, що така підстава від них може бути)
Майданщица• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Ну я от замовила штани в зарі бежеві, то трохи просвічує
Ну так купіть бежеві безшовні стрінги чи бразиліани/американки
ВундерКИНГ• 08 апреля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
В смысле преет? От бесшовных хб трусов преет, а от хб трусов с резинками не преет? Не покупайте синтетику и не будет преть. Полно бесшовных хб трусов
Шкала Радощів• 08 апреля 2023
Для мене не те що норм , я таке люблю. Мені це здається сексуальним.
За ким я буду?• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Вони із бабовни, натуральні?
Ні , не натуральні. Хоча майже всі виробники пишуть, що натуральні
Брехушечка
• 08 апреля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Мені також безшовні не сподобались.
Взагалі з тими трусами одна проблема
Мені воно то пріє, то натирає, якщо синтетика чи стрінги
Труси сліпи бавовняні ото класна тєма
Взагалі з тими трусами одна проблема
Труси сліпи бавовняні ото класна тєма
Не стесняюсь• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Люблю сліпи коттонові
Якщо стрiнги Вашого розмiру , безшовнi , то вони дуже зручнi. А якщо меншi чим потрiбно, то так вони жмуть i натирають все.
Якщо любите тiльки слiпи котоновi ,то й штанцi потрiбно брати не з тонкоï тканини i не в облiпку.
Ну, це моя думка . А кожна людина в правi робити та носити , що хоче , хоч i зверху труси на штани.
За ким я буду?• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Мені також безшовні не сподобались.
Взагалі з тими трусами одна проблема
Труси сліпи бавовняні ото класна тєма
Взагалі з тими трусами одна проблема
Труси сліпи бавовняні ото класна тєма
І я така) ще й треба, щоб тканина була не жарка, хоч і бавовна.
ПироженкА• 08 апреля 2023
Ну це реально ппц. Є ж сила силенна білизни, яка навіть непомітна під одягом.
Ms. При теле• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Бежевое бесшовное белье не просвечивается и не оставляет видимых контуров
Брехушечка
• 08 апреля 2023
Ну я от взагалі не розумію, про що тут пишуть, що жах на фото. Видно, що жінка в трусах. Це ж просто білизна
То для мене було відкриттям, що хтось може про таке написати «жах, капець»
Шкала Радощів• 08 апреля 2023
Ответ дляПироженкА
А нащо це приховувати ? Я не бачу логіки і сенсу. Може хтось пояснити
Брехушечка
• 08 апреля 2023
Ответ дляШкала Радощів
І я про це. Може, хтось пояснить, у чому прикол маскування трусів? Це позорно труси носити чи що?)
Шкала Радощів• 08 апреля 2023
Ответ дляБрехушечка
Я з вами
для мене просто фото як фото штани як штани труси як труси. Стрінги це вульгарно і негігієнічно. Асоціація з селючками з 2000х