Иванка Бур• 08 апреля 2023
У Вас пропадали колись в домі речі безслідно?
Пропав крем. В один день просто зник. Перешукала все і всюди де тількі можна. Перед тим збиралася на роботу, подзвонила подруга, я фарбувалась, в кремі погано став працювати дозатор і я їй кажу «от прийду і напишу поганий відгук на Мейкап» Там представник цієї ТМ частенько дає зворотній зв‘язок на скарги. Коли прийшла, крему вже не знайшла. Вдома нікого не було. Містика.
Бабайко• 08 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Паспорти. Ніхто не приходив в квартиру, ніхто їх не виносив. Шукаю 4 місяць. В квартирі вже нема такого місця, яке б я не подивилась. Меблі навіть двигали, ящики витряхувала. Короче пройшлася по кругу втретє, та іду з понеділки поновляти все.
может куда в чемодан засунули? или в машине (если есть)
ИграйМойГормон• 08 апреля 2023
А,еще полторуха гривен пропала. Никто не брал, я трешку скрутила и заныкала. Назад достаю такая же скрученная ,но полторуха. Ума не приложу как
ИграйМойГормон• 08 апреля 2023
Ответ дляПугачиха
4-метровий карниз. 15 років шукали - і знайшли!
Ого)
Без Баяна• 08 апреля 2023
У меня есть проверенный метод найти пропавшую безвести вещь - переезд. Работает замечательно.
ФсеСама• 08 апреля 2023
Ответ дляПугачиха
Де сховався?
жар-птица Нюра• 08 апреля 2023
Ответ дляПугачиха
ви просто прийдете робити новий паспорт, і все. якщо скажуть, що маєте вже два, то можна сказати, аби анулювали той, що першим закінчиться.
Але - ну 100% же вдома лежать.
от буквально позавчора знайшлися ліки - 4 місяці шукали, точно знали, що вдома, але - ну ніяк. Знайшли в рюкзаку біля дверей, в бічній кишені - навіть не думала, що можуть туди влізти.
Але - ну 100% же вдома лежать.
Добре, з понеділка ще все ретельно передивлюся. Якраз вихідний взяла)) Ми з сином вже, як два Шерлока параноїка , він задає питання, де останній раз їх бачила, а я відповідаю)) потім шукаємо. Чоловік,ввечері теж передивляється рюкзаки свої, сумки.
Пугачиха• 08 апреля 2023
Ответ дляФсеСама
Де сховався?
там, де сто разів дивилися - бо лише там міг влізти і чекати ту шторку: на книжковій шафі зверху шукали, а він тупо збоку стояв, колір однаковий - не бачили.
Пешеходик• 08 апреля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Второй носок. Постоянно.
Вы знаете, у меня дошло уже до абсурда, я носки одиночки складываю в отдельный пакет. За последние пару лет нашлось всего несколько пар. Стиркой занимаюсь только я. Развешиваю я, собираю и разношу по шкафам я! Одиночных уже штук 20, нас трое. Вот как это можно понять?? Вот как? Ну допустим у нас домовой, хотя я не верю в этот бред. Но сейчас я с детьми в др стране живу, в квартире, своя стиралка. И снова носки одиночки… остаётся только вариант, что этот черт домовой прыгнул в чемодан в последний момент:-))
Комиссия50%• 08 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
С носками все понятно. Они проваливаются в галактическую черную дыру в стиральной машине.
Это точно, у меня один носок так вернулся через 2 недели, в наволочке оказался, когда стирала постельное. Откуда он там взялся, не пойму до сих пор.
ФсеСама• 08 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Колись старша жінка на роботі мене вчила так: завязати на ножку стільця нитку чи шнурок і сказати ´погрався і віддай´, далі йти шукати знову. А коли знайшов, то нитку обовязково розвязати. Кажуть, допомагає.🤷♀️
Пугачиха• 08 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
удачи, най знайдуться!
жар-птица Нюра• 08 апреля 2023
Ответ дляБабайко
В машині передивилися, дякую. Була тривога,і сильно так нас ракети налякали, що рішили на дачу виїхати. Але нікуди ми так і,не поїхали, перебоялися удома)) Може пам´ятаєте ( якщо ви місцева) в Київі осінню? Ото останній раз мабудь я їх і бачила. Бо пам´ятаю пакет з ними кудись сувала. А потім розбирала сумку.
Невгамовна сила• 08 апреля 2023
Ответ дляБез Баяна
Это работает наоборот, потеряете еще больше вещей
Пешеходик• 08 апреля 2023
Ответ дляБез Баяна
Да ну, перестаньте. Вещь то может и найдется, но куча других пропадёт бесследно!
жар-птица Нюра• 08 апреля 2023
Ответ дляФсеСама
Дякую)))
ИграйМойГормон• 08 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Точно точно. Я так кучу всего до сих пор не могу найти))
жар-птица Нюра• 08 апреля 2023
Ответ дляФсеСама
Удачі, хай знайдеться!
Так, дівчатка, ви мене підбадьорили, дякую. Починаю шукати по новій)).
Пугачиха• 08 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
оооо, наша пам´ять в момент стресу - це щось.
я в березні так папку з документами сунула, на мою думку, в шафу зліва. І шукали пів року. Знайшли де? - правильно, під комодом, під килимом справа... не було слів цензурних
Без Баяна• 08 апреля 2023
Ответ дляПешеходик
Не бесследно, а до следующего переезда
Душка-свекрушка)))• 08 апреля 2023
Ответ дляФсеСама
Мне без нитки помогает.
ТихоЯ• 08 апреля 2023
Ответ дляПешеходик
У нас дома был домовой, я его боялась и не любила. С началом войны я с дочкой уехала за границу, муж остался. Недавно мы вернулись, а я вижу, что домового больше нет:( Теперь мне жалко
Невгамовна сила• 08 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
Как вы знали,что он есть?
Пугачиха• 08 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Пропали 2 пары носков, мужа и дочки. Просто нет их, у дочки яркие ,у мужа теплые.
Такие именно были в одном экземпляре у обоих.
Нет нигде.
Квартиру снимаем полупустую, один полушкафчик есть, кресло, стол компьютерный. То есть нет никаких завалов, вещей минимум, всегда по местам все клала, а тут как в воду канули!
Просто интересно куда они делись??
Нет нигде.
Просто интересно куда они делись??
якщо прали підковдри, то можуть там бути всередині
Единая страна!• 08 апреля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
К Надежде Павловне Кохановой обращались?
Точно найдёте.
Угги в горошек• 08 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
Патроны. Муж попросил спрятать))) 5-й год найти не могу)))
Надежно))
Пугачиха• 08 апреля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Так, але в мене домовий
Він щось повертав після задобренея, але не все
наш більше 5 років грався блендером, а потім поставив назад на ту ж полицю, де й брав) цирк та й годі, але факт.
Комиссия50%• 08 апреля 2023
Ответ дляФсеСама
У меня мама говорила: «Чёртик, чёртик, поиграй и отдай!» и тоже можно было найти. Ещё говорят к Надежде Павловне Кохановой обращаться — помогает найти.
Невгамовна сила• 08 апреля 2023
Ответ дляПугачиха
У меня их 3 всего, ими и пользуемся, там нет естественно. Яркие носки были б заметны.
Последний раз я их видела на стуле, не в стиралке. Сушу на батареях,т.е.улететь с балкона не могли бы