КрестьянинДиор• 09 апреля 2023
Чому колишні заробітчани ненавидять біженців?
Вже не раз стикалася з негативом з їхнього боку
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
ЕС дал им возможность находиться в стране легально до 2023 года как только они приехали, имея право на работу. А заробiтчанам это право еще нужно было заслужить.
Тимчасовий захист треба продовжувати кожних 6 міс , заробітчани образу свідомо виїжджали в конкретну країну на роботу
Стетоскопуло• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Автор,я ось заробітчанин,і так мені чимось обідно,що вам все,а нам нічого,не в плані грошей.А в плані спрощення усього.Приймаючи країни,розділили до та після,хоча купі людей повертатися нікуди,але вони не біженці
Насправлі якщо втратите роботу чи звільнитесь, можна зареєструватись на тимчасовий притулок. Ну у моїй країні так. Український паспорт є? Можна
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
Ще раз: ніхто окрім родини вас любити не повинний. Люди різні. Комусь ви подобаєтесь, комусь ні. Таке життя.
Мене взагалі любити не потрібно, але виливати негатив безглуздо
Сижу_и_плачу• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Що саме? Крім тимчасового захисту, який треба постійно поновлювати, більше ніяких бонусів
Багато хто залишається. Та і пелюшки усякі приємні, то що заробітчанам навіть не снилось
Українська Мрія• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Нет, далеко не все. Многие получали документы по оседлости. Могли годами жить нелегально: ни к врачу не попасть, ничего. Так что, сравните.
Шиворот Навыворот• 09 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Може це тому, що ви свідомо обрали іншу країну незалежно від війни? Ви свій дім свідомо покинули ще раніше. Ні?
А вы не планировали в россию уезжать, до полномасшабной? Что то такое было по вашим темам
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Автор все, спрощення легалізації, спрощення права на працю, спрощення на подорожі і так далі.
Які саме спрощення? Все те саме давав безвіз . А праву на працю робоча віза
Стетоскопуло• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Як ’постійно’? аж один раз за два роки?
Айпишница• 09 апреля 2023
Ответ дляДиректриссимо
а чому ’біженці’ вважають, що їх усі мають любити і якось особливо ставитись: і ’заробітчани’, і громадяни країн, куди вони приїхали, і, головне, українці в Україні?
А беженцы дали повод чтобы их не любили?
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Які саме?
Перша на селі• 09 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Біженці отримують те, що заробітчанам треба було заробити. Чі не так?
Де ви понабирались того « чІ не так, квартІра і тд?
Прибираю щодня• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
А Ви думаєте людям переселенцям з Донбасу не образливо, що практично ніякої допомоги не надавалося навіть в Україні(окрім нещасних 850 грн.), та за кордон не було можливості бігти(((((
Бо то ж ’вони там самі себе обстрілювали’ і всім було пох на те, що там ГРАДи літали - ніхто не помічав навіть, що в країні вже тоді була війна(
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляУкраїнська Мрія
Як можна порівняти свідомий переїзд і спонтанний невідомо куди через війну?
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Як ’постійно’? аж один раз за два роки?
Кожних 6 міс
Перша на селі• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Серйозно, в США досі купа нелегалів які по студенським яи тур візам приїхали
Українська Мрія• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Читайте мой пост выше. Я вам объяснила почему они так думают.
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
І? Це був їх свідомий вибір так їхати , значить в Україні їх нічого не тримало
Перша на селі• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Кожних 6 міс
Про що ви спорите? Різні країни - різні умови.
Стетоскопуло• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Кожних 6 міс
А, ну напевне від країни залежить. У нас тільки через рік виплати поновлювали, тимчасовий автоматично продовжили
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Я про свою країну, і з негативом саме тут стикаюся
Бойова• 09 апреля 2023
А ви подивіться як зневажливо ці біженці «чоловіки» пишуть до жінок, які роками живуть і працюють в іншій країні:
Сижу_и_плачу• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Які саме?
Дивлячись від міста ВПО.
Я в Україні, але мої друзі, які виїхали до Німеччини, наприклад, дуже задоволені.
Матусі які народили у Польщі, теж не жаліються.
Є з 14 року ті хто біг, не такі умови буди, це факт
Перша на селі• 09 апреля 2023
Не люблять бо чесно кажучи повиїжали ті хто сеньорі дупу готовий був цілувати за пару євро аби туалет перенести з стодоли до хати, ті що зараз виїхали в більшості розумні, освідчені люди знають мову і часто дві, вчаться ну і плюс допомога. Хоча я живу в США, тут немає допомоги, а старі нелегали карєц як гризуть тих біженців, аж соромно
Шиворот Навыворот• 09 апреля 2023
Ответ дляПрибираю щодня
Так у нас хіба був надзвичайний стан? Керівництво вирішило, що в країні проходить анти- терористична операція, а не війна. Хоча це була війна, з вагнервіцями і усім мотлохом, що є і зараз. Більше того, Уткіну - засновнику Вагнера навіть можна було в Україну їздити до рідні аж до 2016 року. Поки його не сфотографували і не впізнали. Дуже дивні речі відбувалися.
Сижу_и_плачу• 09 апреля 2023
Ответ дляПерша на селі
Не зрозуміла вас
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Дивлячись від міста ВПО.
В Європі жити добре, якщо є нормальна робота, але ніяких унікальних плюшок нема
Кошка Мурка• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Бачите,вам здається що все так просто,і ви не розумієте,зі скількома труднощами треба було зіштовхнутися.Ви цього ніколи не зрозумієте
Перша на селі• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну так уточнюйте, ви задали загальне питання, вам люди пишуть про свій досвід
Стетоскопуло• 09 апреля 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
У багатьох ’біженців’ теж свідомий. Думаю, саме такі викликають заздрість. Ніхто не заздрить тим, хто з-під обстрілів тікав, якщо знають історію
КрестьянинДиор
• 09 апреля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Я стикнулася з усіма можливими труднощами абсолютно незапланованого виїзду