Xвостокрутелка• 09 апреля 2023

Козявки/сопельки у малюків чим прибрати

Дитині два місяці
Кожного дня у носі збираються козявки, хрюкає, свистить, ручкою під носиком тре. Капала хьюмер, для розм´якшення. Виходило відсмоктати механічним дуже рідко. Носик короткий і так глибоко не достає. Порадьте як їх убрати, що придбати
Olga-lyubimaya• 09 апреля 2023
Це у всіх так. Ми аспіратором отривін тягнемо

палка-копалка• 09 апреля 2023
Аспиратор Носа Фрида.
Вільний митець• 09 апреля 2023
Сухе повітря в кімнаті
Патріотка з дивану• 09 апреля 2023
Как это не достает?
Вы ж контролируете силу оттягивания.
Прикладываете к ноздре, не нужно в середину пихать аспиратор, а с другой стороны оттягиваете с той силой, которая вам нужна. Перед этим нужно закапать в нос солев раствор.
Вторую ноздрю можно закрыть, чтоб увеличить давление.
Попросите вашу медсестру или педиатра, пусть покажут. Это легко. Главное, хорошо зафиксировать голову ребенка.