Крем для арбуза• 09 апреля 2023
Плита у куті
Дано маленьку кухню, 210см, тут же пралка!!! .. як не переставляю виходить так найкраще, бо газова плита, робоча зона і мийка - правильно чергуються... ваше відношення до плити у куті?
Крем для арбуза
• 09 апреля 2023
Ответ дляПовітруля
Чашу мийки і крило я б тут поміняла місцями
Не можу, бо крило лягає на пралку...якщо міняю місцями крило то міняю місцями шафк і пралку, і тоді мийка впритул до плити
Крем для арбуза
• 09 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
100%
Не можу, бо крило лягає на пралку...якщо міняю місцями крило то міняю місцями нижню шафу і пралку і тоді мийка впритул до плити
Крем для арбуза
• 09 апреля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Дайте все замеры от стены до стены. И расстояние, и размеры всех зон
Від стіни до стіни 210см... справа котел висить, 50см... сама плита газова має 50 см, шафа під пралку 65... ось основні розміри... мийка для врізання потребує шафу мінімум 40см шириною (повна ширина мийки 65см)
Повітруля• 10 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Там на фото вашому крило лежить на тумбі з ящиками
Повітруля• 10 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Ааа, то в вас малюнок невірний, бо під мийкою з крилом там явно не 40-45 см. Беріть мийку без крила.