Крем для арбуза• 09 апреля 2023

Плита у куті

Дано маленьку кухню, 210см, тут же пралка!!! .. як не переставляю виходить так найкраще, бо газова плита, робоча зона і мийка - правильно чергуються... ваше відношення до плити у куті?
автор Крем для арбуза • 09 апреля 2023
Ответ дляБензопирен
А где окно в Вашей кухне? С какой стороны?
Справа... там котел, під ним пралка... далі вікно

Твердая валюта• 09 апреля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
хорошо прокаливать сковороду, промакивать от воды мясо или рыбу перед готовкой и все ок
Не вода, а жир вытапливается
Ушла и Пришла• 09 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Не вода, а жир вытапливается
если промакивать от воды, то сильно брызгать не будет
ішо• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
На жаль холодильник аж навпроти... не в ряд
якщо плита окремостояча, то варіантів не багато
Ушла и Пришла• 09 апреля 2023
Ответ дляДжавеліна
А жир на задню стінку не ляпає тільки на бокову?
ляпает только если в углу
Ушла и Пришла• 09 апреля 2023
Ответ дляТвердая валюта
Ну якщо тільки ви любитель прибирання. Я, чесно кажучи, ні. Для мене горизонтальну поверхню прибрати ще ок, а драїти стіни - ні. Є помічниця раз на тиждень, вона цим займається. Але якщо б не було і все те було на мені, я б ніколи не робила плиту у куті, тому що це дві вертикальні поверхні, стики та кути. Це видраїти - час та сили
обычная химия от жира. до 5ти минут времени, с натяжкой
АБВГДэшница• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Плита окремостояча
Шкода. Бажано, щоб від стіни був відступ мінімальний, так зручніше. А чому на кут кухню не заводите? Що там стоїть?
Рожайтретьего• 09 апреля 2023
Як на мене Ви розрізали невелику робочу поверхню. Я би мийку здвинула у правий кут, зараз у Вас там маленький нефункціональний кусочок. А пралку можна поставити посередині. Варильню поверхню я би теж від кута трішки здвинула вправо, десь на 10см. Ще дивіться де які комфорки по величині розташовані. Якщо вважаєте, що пралка посередині не має гарного вигляду, то її можна за фасадом спрятати.
автор Крем для арбуза • 09 апреля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Була на кут, дуже тісно... вирішила спробувати запхати все в ряд...

Твердая валюта• 09 апреля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
Тут какие-то все супер женщины))
И кухню 5 минут, и душевую стеклянную стену 3.
Моя помощница убирает 3 часа еженедельно и то не все, частями.
Бензопирен• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
А вентотверстие в стене с какой стороны? Это больше не для меня вопрос, а для Вас, когда будете от вытяжки прокладывать ’путь’ вентиляционной трубой. Пишу для информации, что чем короче путь, тем эффективнее работа вытяжки.
Но этот вопрос, я так понимаю, второстепенный, если изначально расстановка приборов получается только в одном варианте
черная мамба• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Плита окремостояча
У мене звичайна плита у куті, але невпритул до стіни, бо там труба опалення проходить. По іншому не виходило, газова труба там йшла, кухня 5.3 метри. Мені тільки не подобається, що помити внизу між плитою і стіною неможливо.
Голова колгоспу• 09 апреля 2023
Ответ дляУшла и Пришла
плитка и мойка раз в неделю 3 минуты
А если сразу после приготовления так вообще одна
АБВГДэшница• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Вам треба стіл як у вагоні
Не пириживай• 09 апреля 2023
У меня в углу мойка, очень неудобно, лучше бы плита была. Если нет другого выхода то делайте, не катастрофа. Насчёт мыть кафель, как тут пишут - проблем не вижу вообще. Все равно после любой жарки протирается стаюена над плитой. Ну прортрете не одну, а две поверхности, дело минутное.
автор Крем для арбуза • 09 апреля 2023
Ответ дляРожайтретьего
Пралка буде за фасадом..ось Ваш варіант намалювала, ніби нам сподобався, будемо пробувати
sobacura• 09 апреля 2023
У мене плита де комфорки ромбом, всі стіни з вогнетривким склом, 10 років так стояла, десь на 8 році коли смажила ну дуже багато дерунів, то зліва на стінці (ДСП) почала прогорати, була спочатку просто пляма, а з часом реально вже прогорала дірочка, через скло. Зараз відступили від стінки трохи далі.
Рожайтретьего• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Тільки закладайте не 60см, а трішки більше. Товщина корпусу+ вільне розміщення пралки, щоб не вібрувала. Ще я бачила коли пралка розміщується за фасадом-гармошкой. Зараз пошукаю картинку.
Рожайтретьего• 09 апреля 2023
Картинки. Це просто для того, щоб Ви знали про подібний варіант. І для верхніх шафок теж.

автор Крем для арбуза • 09 апреля 2023
Ответ дляРожайтретьего
65 см зробили шафу під пралку
Магиня• 09 апреля 2023
А Вам точно необхідно мати чотири конфорки?
Маю хрущика, думаю двох мені б вистачило, за наявності духовки-мікрохвильовки
автор Крем для арбуза • 09 апреля 2023
Ответ дляМагиня
Духовка разом з плитою... електродуховку стара мережа не витримає
Ушла и Пришла• 09 апреля 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Отож
Тишком нишком• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Боюсь стіна буде в жирі? І не зручно ніби як? Плита зовсім впритул до стіни
А нафіга вам на малій кухні плита на 4 конфорки?

Поставте доміношку на 2. Задно із кута можете трішки відсунутись.
МастерЮля• 09 апреля 2023
Плита в углу- это ужас. Не делайте такое расположение
автор Крем для арбуза • 09 апреля 2023
Ответ дляМастерЮля
Зупинились поки на такому розташуванні... бо і по техніці безпеки стрьомно плиту під стіну ставити... мийка під стіною
Повітруля• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Буде в жирі 100%. І лівій руці мало місця буде
Повітруля• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Чашу мийки і крило я б тут поміняла місцями
Настасья Пицун• 09 апреля 2023
Ответ дляКрем для арбуза
Дайте все замеры от стены до стены. И расстояние, и размеры всех зон
Поторописька• 09 апреля 2023
Ответ дляДжавеліна
Ну, угол и плюс стенка это не Айс