Манка Я• 09 апреля 2023
цікаві моменти в відносинах - потрібна порада
Всім привіт)
потрібен погляд зі сторони і думка чи порада
Рік тому відбулося знайомство з іноземцен через СЗ, спілкування через месенджер - потім приїздив (знімав номер в готелі, орендував автівку на весь час приїзду, ресторани оплачува, привозив подарунки) і так декілька приїхдів.
Згодом було прийнято рішення, що я і моя дитина приїджаємо жити в його країни і він бере на себе трати (допоки не облаштуємося та почнемо працювати разом в його сфері - але це не на наступний день, а потрібен час)
Почали жити разом і виникла тема, що йому важко розтаватися в магазині з грошами на ті речі чи продукти які я зазвичай собі дозволяла, так само траплялося не раз, в той же час ми ходили за його ініціативою в ресторани час від часу, і магазини він намагався відвідувати без мене аби купляти продукти хоч і по моєму списку, але на його вибір.
Я намагалася якось це зрозуміти, але на певному етапі коли ми пійшли в аптеку і я попросила певні ліки - він відмовив...
Я прийняла рішення повернутися, що і відбулося...
Після повернення він залишився на конекті зі мною і просить повернутися до нього ... якось так вийшло що ми розмовляли, він показував скільки він купив для себе і для дому теж тому що в розпачі і стресі від того що між нами сталося ... ми заговорили про косметику і я скзала що дещо в мене вже закінчується і як би він допоміг з придбанням ... на що була лекція про те що якщо він щось і купує то тому що хоче цього, а не тому що чоловік має таке зобо язання як чоловік перед жінкою ... посварилися і не розмовляємо ...
Папина дочка• 09 апреля 2023
а навіщо стосунки з людиною, якщо ви розходитесь в фундаментальних речах?
аромат Жука• 09 апреля 2023
Брррр. Вам самой то нравится быть такой вымогательницей и содержанкой?
Сорока-ворона• 09 апреля 2023
Ищите теперь на сайтахвосточного мужчину
...да свободы никакой, но зато обеспечение полностью на нем..ну и конечно маленький минус, тоже только то что захочет.
По теме: многим иностранцам непонятна наша давняя традиция, дай денег и побольше, потому что ты мужик
...да свободы никакой, но зато обеспечение полностью на нем..ну и конечно маленький минус, тоже только то что захочет. По теме: многим иностранцам непонятна наша давняя традиция, дай денег и побольше, потому что ты мужик
Советничаю тут• 09 апреля 2023
Ви різні, шукайте іншого. Ваша помилка, що не з’ясували це «на березі».
В мене теж чоловік іноземець, проте я з самого початку заявила, що мені потрібні оті всі Керастази та Том Форди і одягаюся я гарно і що при переїзді моя якість життя не повинна погіршитись. На тому і зійшлися.
Зараз я вже в працюю і можу дозволити собі ще набагато більше
Манка Я
• 09 апреля 2023
Ответ дляаромат Жука
щодо утриманки - це тимчасова мала бути ситуація - оскільки країна чужа для мене і потрібен час для базових речей щоб почати працювати тощо
задумчивая мордочка• 09 апреля 2023
Вы люди из разных миров. Ищите нашего не жлоба, или собирайте деньги на самообеспечение, пока работу не найдете.
Манка Я
• 09 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
ми це обговорювали і саме так ви і написали про себе і він погоджувався - але сталося не так ...
Руки прочь от сирени• 09 апреля 2023
Автор, есть старый фильм ’Интердевочка’, там вот это вот всё очень хорошо было показано. Если вы хотите быть с ним и дальше, прогнуться придется вам.
ЖивунаБагамах• 09 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Автор,а они все ’ свЯтые’. После переезда в другую страну (на второй день) ’идут на мега крутую работу и ,равны в правах с гражданами’
Читать ответы мерзко...
Психологічка• 09 апреля 2023
Чоловік має хотіти закривати ваші адекватні запити.
Щоразу воювати-не вихід.
Шукайте іншого, або закривайте свої запити самостійно.
Щоразу воювати-не вихід.
Вилами по воде• 09 апреля 2023
Він і справді не повинен купувати косметику. Але жінка має бути хитрішою, і якось так будувати відносини щоб він іх купував,хоче він того чи ні. Ви працювали коли жили разом чи ні?
Зараз все скажу• 09 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Ну так и с просьбами нужно было немного поумерить
аромат Жука• 09 апреля 2023
Ответ дляМанка Я
Вы совсем без денег приехали, что нужно даже на лекарства выпрашивать?
аромат Жука• 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
вот 100% попадание в образ
только там вроде ребенка в придачу не было
Вилами по воде• 09 апреля 2023
Ответ дляаромат Жука
Сто % противозачаточные, не верю что если болезнь какая-то и он не купил.
Манка Я
• 09 апреля 2023
Ответ дляаромат Жука
на момент відвідування аптеки у мене з собою не було
Манка Я
• 09 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
ні, не протизаплідні
Советничаю тут• 09 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
Вітаміни orthomol, наприклад, чи пробіотики - вони не дешеві
аромат Жука• 09 апреля 2023
Ответ дляВилами по воде
Даже если и так. Это до 10 евро.
Мадам совсем гола-боса приехала, сразу понятно зачем. Он похоже это тоже со временем понял.
Вилами по воде• 09 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Тоді дивно...
Сорока-ворона• 09 апреля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Читать ответы мерзко...
А мне мерзко от бесконечного имиджа : содержанок и попрошаек, с большими запросами и совершенно без денежных запасов .. который создают наши женщины.