Найщасливіша• 09 апреля 2023
Який % беруть ріелтори? Та хто оплачує його послуги?
Сидимо з подругою чаюємо і дискутуємо, який % +- від продажі нерухомості бере ріелтор? І хто оплачує його послуги? Наприклад, в оголошенні квартира 40.000,то це 40.000 + ще якась сторона додатково оплачує його послуги?
Указка• 09 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Точно, что бред. Сделку проводит нотариус, плюс государству 1% . А риелтору 5%))) Мне один как-то перезвонил и сказал, для Вас сделаю исключение 3% )
Я ответила, спасибо, я к Вашим услугам не обращалась и 0.5% платить не буду
Да, именно.
Блакитне небо• 09 апреля 2023
Ответ дляУказка
Не понимаю ценообразования работы риелтора. Почему это не 5-10 тыс грн. Почему эти прокладки получают по 50-100 тыс грн не за что. Бред какой то.
5-10 тис. вони отримують від оренди квартир, ну може зараз трохи менше.
За продаж квартир великі гроші.
Також не розумію, за що така оплата. Вони ж нічого не перевіряють толком.
За продаж квартир великі гроші.
Пригощаю кашею• 09 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Так, але майже немає від власників. Сама шукаю і пробиваю адресу. Коли сама продаю, моє оголошення скопіювали 10 ріелторів. Але якщо покупець захоче щнвйти мене, то знайде. В оголешенні я пигу , що я власник, і якщо дивитися інші мої оголошення , то в мене немає ще на продаж 20 квартир))
Ви не зрозуміли, мені пофіг чия об´ява - власника чи ріелтора. Я не плачу ріелтору, якщо я його не наймала. Так і кажу - я не замовляла ріелторські послуги. Я сама сиділа і шукала варіанти, витрачаючи на це по кілька годин щодня. Якщо ви, власнику, замовляли то і оплачуйте їх.
Указка• 09 апреля 2023
Ответ дляБлакитне небо
За продаж квартир великі гроші.
Вот средняя трешка, 100 тыс дол, риелтору отдай 5 проц - двести тысяч гривен грубо говоря. В голове не укладывается. Абсурд.
Та так же и с арендой. За что им месячный аванс…
Пригощаю кашею• 09 апреля 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Давайте отталкиваться от реальности, а не от логики и желаемого. Меня бесит прям что один заказывает услугу, а платить должен другой, ну такой уже верх наглости и тупизма
У кожного своя реальність.
куркулиха• 09 апреля 2023
Ответ дляРанковий базар
Я зараз продаю квартиру. Виставила оголошення на дом.ріа і олх. Написала-власник. З 10 переглядів -9 рієлторів, хоча я відразу попереджала, що договір з ними підписувати не буду. Все одно йдуть, фотографують, виставляють на тих самих сайтах, просять підписати договір. Якщо навіть такий рієлтор приведе покупця-за що мені платити? Я ж до них не зверталася про допомогу.
Я теж зараз продаю. Є моє оголешення і 10 від рієлторів)) Звонили і приходили, пропонували договір на 5%. Послала геть)
Указка• 09 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Они заработали на эту квартиру? Делали ремонт? Какого куя им должно что то перепасть от продажи?
Трутни
куркулиха• 09 апреля 2023
Ответ дляБлакитне небо
За продаж квартир великі гроші.
Нотаріус і то менше заробляє, і збір 1% державі, а от рієлтору аж 5%)) наче без нього не пройде продаж
Блакитне небо• 09 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Як ті таргани, звідусіль лізуть ті ріелтори. Бажають наживи.
Можна було б заплатити, якби та послуга і робота дійсно стільки коштувала б.
Дон Пэдро• 09 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Когда звонят риэлторы, сразу говорите, что с риэлторами не работаете.
Пригощаю кашею• 09 апреля 2023
Ответ длякуркулиха
Я у такій ситуації сказала, що напишу заяву до поліції за шахрайство.
Можу брикнути• 09 апреля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Тобто до суми в оголошенні ше 5%???я вірно розумію?
Да. Всё так.
Твоя космішна• 09 апреля 2023
Ответ дляМатьЧасть
Есть на олх объявления от собственников, но их очень мало.
А ещё очень продуманные покупатели, пытаются найти контакты продавца, и связаться на прямую. Ну тут уже вопрос совести, я б так не смогла, тратить чужое время. Считаю, что если хочешь покупать недвижимость без риелтора, значит и ищи от собственника сам.
Так в Вашем примере покупатель и ищет контакты сам и экономит свои же деньги. При чем тут совесть?
куркулиха• 09 апреля 2023
Ответ дляБлакитне небо
Я відмовила, що ні, я з вами не працюю. Знов телефонує і питає мене’ Якщо я вам знайду покупця , ви готові знизити ціну? Я тоді коміссію візьму з покупця а ви нічого не платите’
Він хотів продати покупцю за 105, мені дати 100, а собі 5))) Це жах. Я так і так втрачаю 5 тис. Але тут від зробив акцент, що ви тоді не платите комісію і договор не оформлюєте))
Гл. Амурная• 09 апреля 2023
Ответ дляУказка
Трутни
ага,у меня по квартире бегал один такой долбодятел и выл ’Давайте договариваться’,мы же все люди и хотели снять с покупателя 6,5%.Был послан найух.
Указка• 09 апреля 2023
Ответ дляГл. Амурная
Кошмар… почти 7 проц 🤪😳🤪
Ответ длякуркулиха
Я считаю, было бы правильным оплачивать тому, кто обратился к риелтору. Если я хочу купить квартиру , и у меня нет времени на поиски, я обращаюсь к риелтопу, и я оплачиваю. Если хочу продать, и не хочу заниматься этим, принимать звонки, фотографировать, я обращаюсь к риелтору и оплачиваю его услуги.
Какого х** я сама ищу квартиру и при покупке должна оплачивать комиссию?
Находите квартиру где продавец сам продает и не будете платить)
КаваЗМолоком• 09 апреля 2023
Мій ріелтор був адекватним, брав 1%-5%, сума залежала від вартості об’єкта. Завжди можна було з ним торгуватися, навіть допоміг виписати людину, котру було складно зняти з обліку. Людина не дарма свій хліб їла.
Пригощаю кашею• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
А де написано, що вона зобов´язана платити?)
Ответ дляПригощаю кашею
В договоре продавца и риэлтора)
Вообще странно, если человека не устраивают условия, то зачем морочить голову? Я сама сейчас продаю, риэлтор берет 3%, так вот есть уникумы, которые смотрят квартиру и потом звонят с предложением напрямую купить, а тот момент, что человек тратил свое время их ни разу не смущает.
Пригощаю кашею• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
В договоре продавца и риэлтора)
Продавець з ріелтором не можуть зобов´язати своїм договором покупця платити.
Твоя космішна• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
В договоре продавца и риэлтора)
На что он тратил свое время? Где сьекономил время покупателю и облегчил ему покупку жилья?
Пригощаю кашею• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
Так его никто и не заставляет, не хочет платить =не покупает эту квартиру 🤷
Довго будете продавати
Твоя космішна• 09 апреля 2023
Ответ дляgizma2019
При чем тут покупатель? Это условия продавца и его время экономится.
Риэлтор время тратит на звонки и просмотры.
Тогда пусть сразу продавец и платит риелтору, а не покупатель.
МатьЧасть• 09 апреля 2023
Ответ дляТвоя космішна
Так зачем тогда ходить с риелтором смотреть квартиры? Если ты знаешь, что комиссию ты платить не хочешь.
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ дляПригощаю кашею
Правильно вважаєте, не будьте лохом.
Я нікого не просила допомогти мені продати, була на ОЛХ моя об’ява в заголовку з написом великими буквами ’ВІД ВЛАСНИКА’. І по власній ініціативі кілька ріелторів повиставляли собі мою квартиру. В результаті покупець купив через ріелтора. То якого милого я маю платити ріелтору за лінь покупця?