Продавчиня кіз• 09 апреля 2023
Якшо орендар квартири хоче завезти речі раніше а підписати договір через 3 дні
Як вчинити правильно? 3 дні ні на шо не вплине
Але мені страшно за тей факт що можуть обікрасти квартиру чи шось таке
Які можуть бути підводні камні
Чи ключі не віддавати? Як взагалі зробити
Які можуть бути підводні камні
Свій варік• 09 апреля 2023
Я бы подписывала в день завоза вещей. Квартиру сами же вскроют и обвинят вас в краже или наводке. Сейчас время такое
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Тем более, если 3 дня ни на что не влияют, пусть подписывает договор тем числом, когда завозит вещи
Я б такое не носила, но продаю• 09 апреля 2023
В чому проблема підписати договір в день завозу речей?
Швабристка• 09 апреля 2023
Блин, ну что за мозгоепство.. Пусть в день завоза и подписывает, в чем принципиальность завоза вещей на три дня раньше?
Продавчиня кіз
• 09 апреля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Вони ще хочуть поприбирати перед заїздом
Потребую апгрейду• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Ви здаєте брудну квартиру?
Продавчиня кіз
• 09 апреля 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Ви здаєте брудну квартиру?
Ні, чисто там
Я не знаю що там мають прибирати
Пилюку може повитирають, підлоги помиють
Я не знаю що там мають прибирати
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Спочатку договір, оплата і страховий депозит. А потім вони тільки мають право щось робити у вашій квартирі (прибирати, привозити речі і т.д).
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Тобто вони хочуть поприбирати перед тим як речі завозити
Автор, не соглашайтесь, какой-то бред. Что им мешает убирать в квартире после подписания договора? Ну отнимите им 3 дня из аренды, а коммуналку пусть платят.
Продавчиня кіз
• 09 апреля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Хоче, щоб три дні речі безкоштовно полежали? От хитрожопий
Десь воно так і є
Вони просять раніше на 2-3 дні дати їм ключі щоб там навести порядок, занести речі
Летала_НаМетле• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Десь воно так і є
Кумедні) або щось задумали
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Десь воно так і є
А платить когда будут? Через 2-3 дня?
Продавчиня кіз
• 09 апреля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Я просто навіть фізично трохи не розумію як воно має бути
Тобто я приїдуть - відкрию двері а ввечері маю їх закрити?
Швабристка• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Десь воно так і є
Они вообще на приколе?? Дать им ключи? Короче, заканчивайте с ними отношения
Продавчиня кіз
• 09 апреля 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А платить когда будут? Через 2-3 дня?
Так
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Десь воно так і є
Та вони ваші речі за ці дні винесуть!! Та ще й погуляти встигнуть за ваш рахунок у вашій квартирі!
БершкомангоЗар• 09 апреля 2023
З яркого це дива вы маєте це робити?! Гроші і потім хай роблять собі прибирання скільки влізе.
Дякую_аж_підскакую• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Так
Не соглашайтесь. Приколисты. Впечатление, что им нужно где-то переночевать 2-3 дня, а потом уедут
бЭйбА• 09 апреля 2023
Ответ дляПродавчиня кіз
Вони можуть використати вашу квартиру, щоб зробити злочиин (кража, вбивство тощо). А відповідати вам- бо ви їм дали ключі...Автор не погоджуйтесь!! Так не можна робити.
Руки прочь от сирени• 09 апреля 2023
Вспомнилась похожая ситуация, так там за 2-3 дня потенциальные жильцы успели ’сдать’ эту квартиру третьим лицам, без договора, тупо впустили из, живите. Взяли денег за месяц вперёд + залог, вручили ключи и слиняли.
Физрукая• 09 апреля 2023
Вы их документ отксерили уже? Или вы отдадите первому встречному ключи?
Продавчиня кіз
• 09 апреля 2023
Ответ длябЭйбА
Капець
Я така довірчива(
Люди з виду порядні 2 діток маленьких
І ніби нічого не бачу стрьомного..
Але
Я така довірчива(
Люди з виду порядні 2 діток маленьких
І ніби нічого не бачу стрьомного..
Але