Красный Смех• 09 апреля 2023

Удивительное поколение

Мы (пионеры СССР) принадлежим к тому удивительному поколению, на голову которых выпало всё и даже больше. Мы родились в эпоху вкусного мороженого за копейки, застольных песен и искренних слёз в день победы. Кого-то коснулся Афган, кто-то остался без отца. Потом перестройка. Развал. Жёсткие 90-е. Независимость. Майданы. Безвиз. Настоящая независимость. Вроде только начинаешь жить по-человечески - война. Настоящая, грязная и страшная.
Если вы относите себя к этому поколению, если вам не стыдно за свой красный галстук и "Орлёнок" наизусть, если вы всей душой в Украине и за Украину, мы поймём друг друга :) Я бы хотела поговорить с вами о войне, мне интересны мысли людей с близким мировоззрением.
P.S. Наше поколение хорошо воспитано и не устраивает в темах срач, )) считаю нужным напомнить.

Итак. Что вы думаете о войне?
В трёх предложениях.
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ дляhruzantemka
Это ж сколько лет тем, кто это все застал?
моє покоління все це застало, 50-55
Сестры Гримм• 09 апреля 2023
Ответ дляШеллар
І радійте цьому, Зоя Космодем´янська - людина зазомбована політикою радянського союзу. Весь її ’подвиг’ був в тому, що вона підпалила конюшню, намагаючись спалити коней живцем, та мала завдання віддати вогню 10 окупованих сіл, при чому доля селян, її земляків, мирних мешканців, де були в основному тільки жінки та діти нікого не цікавила зовсім. Її німцям видали селяни за підпали.
Ненавиджу союз з дитинства, лицимірство, ’уравнілавку’ та брехню.
Кажуть, що половини тих ’героїчних’ піонерів і комсомольців не існує. Їх вигадали для прикладу. Пропаганда.
Люся_Алельсинкина• 09 апреля 2023
Ответ длячаревна
Я здесь писала, что не верила в войну. Просто отказывалась от этих мыслей.
Современная жизнь, технологии, возможности и война...вот это мародерство, убийства, радость кацапов от этого за гранью разума.
20 лет правления путина, просто сделало с них рабов его режима ограниченых, злых, завистливых.
Мы выросли на одних с ними сказках, фильмах...
Им просто удобно бьіть рабами, вот и все.Если б хотели, то 140 миллионов против одного гномика смогли взбунтоваться. Они гнильіе внутри..при таких запасах нети-газа- золота так жить.. У них мирньіе города, почти как сейчас наш Мариуполь
автор Куетолог • 09 апреля 2023
Ответ дляUebersetzerin
Считаю, что настоящей независимости у нас никогда не было. И не будет.

О войне говорить нет ни смысла, ни толку.
Настоящая независимость внутри нас. То, как ощущаете себя вы. Готовы за свою землю до конца? Значит, вы независимы. Всё просто.
vray• 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Вы сейчас дома, в Украине?
Да. В Харькове. Я не выезжала. Сейчас спрашивают а как было, а у меня так замедленно все было. Особенно первая неделя - туда еду, оттуда забрать, здесь постоять.
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ дляhruzantemka
Это ужасно. Пожилых жалко больше всего ((
+1, пам’ятаю, як плакала моя мама у 2014-му, коли хоронили племінника, що загинув разом з генералом Кульчицьким((( зараз час від часу проскакує думка ’дякувати Богу, що мама з татом не дожили і не бачать зараз цього всього)
автор Куетолог • 09 апреля 2023
Ответ дляYamarisha
Да ладно свои три рядка буряка я в 9 классе честно поополола, правда не очень качественно, но то такое))) Мне 43.
Мы застали немного, но больше целовались в буряках, чем работали
Сирень74• 09 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Я от малою дитиною інстинктивно не вірила в Павліка Морозова, ну не могла так дитина вчинити з батьками по моїх дитячих поняттях.
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ дляBejza
Дура- рашисткий народ, а не война
це точно, вбиває українців, гвалтує і обкрадає не путін, а ’прастой русскій ванька’
Uebersetzerin• 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom

Не буду с вами спорить)
Люся_Алельсинкина• 09 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Я виросла в родині, де змалку діти знали: маскалі - не люди. Під час Майдану моя мама, котра дитиною пережила війну і добре пам’ятала звірства ’визволителів’, казала, що буде війна, бо маскаль швидше сам здохне, аніж випустить Україну зі своїх пазурів. Тому неминучість війни для мене особисто була очевидна і чисто внутрішньо була до такого готова. Війна закінчиться для українців тоді, коли здохне росія і розпадеться на шматки. Якщо лишиться в такому виді, як зараз, то нас через пару років чекатиме ще страшніша війна. Дуже сподіваюсь, що і цивілізований світ нарешті зрозумів, з ЧИМ має справу. Скаженого звіра не можна лишати недобитим
Моя бабуся, коли тільуи розвался СРСР, тоді сказала, що кацапи просто так Україну не відддуть..Це було в 1991 році..
І чомусь всі вважали, що лише в Західній україні люди більш патріотичні і не люболять рускіх, то ні. Бабуся родом з Кам´янець -Подільського.
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ длячаревна
Только сегодня вспоминала, как в школе говорили, что с вас выростет?!
А наше поколение сейчас борется за нашу страну...Считаю, что оно самое удачное поколение, мы прошли хорошую школу жизни
тільки надто дорога і страшна ціна цієї ’школи’
Сестры Гримм• 09 апреля 2023
Ответ дляСирень74
Могла. Дивилася док фільм про це. Були такі діти. Їм розказували що це добре - сдати когось, навіть батьків (і одразу приклад Морозова). І за це їм була поїздка в Артек. Але чогось ці діти сиділи в тому таборі як миші. Доходило (із запізненням) що наробили і що в рідне село тепер їм дороги нема і батьків вже не побачать ніколи. Жах.
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Те, кому 50, познали отработку в колхозах и застали комсомол, они не такие ))))
та прям)))) розкажіть нам, з кого починалось Студенське братство)))
Люся_Алельсинкина• 09 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Мої співчуття.. Кажуть, що і діверсію не відкидають.. на жаль, і серед своїх є рускіє, к я бачу
Charming• 09 апреля 2023
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
Боже, і ))) про Гулю корольову, повість Олени Ільної , перечитала раз 10, напевне..
Особливо мене цікавило, що з її сином.Хоча , не можу зрозуміти, чому син Корольов, а не призвіще чоловіка Сергі, про кого в книжці писали
Я так пригадую, вони ж не встигли одружитися, чи я помиляюся?
Я цю книгу зачитала до дір)))) десь ще в мами лежить)))
Charming• 09 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
моє покоління все це застало, 50-55
Мені 41
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
А ещё мы самые активные участники обсуждений про школьную форму, мы застали все виды, все фасоны И даже белые носочки поверх капроновых колготок )))
це точно))))))))))
автор Куетолог • 09 апреля 2023
Ответ дляCharming
В дитинстві моїми улюбленими книжками були ’ Повесть о настоящем человеке’ і ’ Четвертая высота’. І якщо з першою все +- зрозуміло, то Гуля Корольова просто класичний совдеп зі всіма наслідками. Але це я зрозуміла вже подорослішав, тоді я щиро захоплювалася героями. І це я, на хвильку, у Львові народилася та жила.
А скажите, на вас действительно так сильно повлияла книга о Гуле? Привила вам какие-то идеалы, понятия, определила ваши принципы? Книга ж банально скучная))
Прочла, написала сочинение, получила пятёрку, забыла и пошла тайком читать ’Анжелику’ - у меня было так ))
lisulya• 09 апреля 2023
Сьогодні якесь дітьо СССР викопало в мене юкку під вікнами. Я зла. Вже бабки бабками, а тирити не гнушаються
Dark_Yasna• 09 апреля 2023
Ответ дляhruzantemka
40 +
vray• 09 апреля 2023
Ответ дляlisulya
Это просто маразм).
Люся_Алельсинкина• 09 апреля 2023
Ответ дляCharming
ЯПро одруження взагалі нічого не сказано( Але , коли вже почалася війна, Гуля була вагітна сином, Йожиком ))
Пам´ятаю фразу, що вона шла вулицями Києва та думала, що буде з маленьким чим дитятком
А потім про смерть Сергія, листа написали,що Ваш муж погиб..
Але якщо муж, то в дитини призвіще повинно бути не Корольов, ну якось так ...
Dark_Yasna• 09 апреля 2023
Ответ дляDarkBlueSea
50+-
минус 10
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ дляЛюся_Алельсинкина
та злили виліт, 100%... не так страшні маскальські воші, тих хоч видно, як свої руЗЬкомірні і акакаяразнічні гниди
Dark_Yasna• 09 апреля 2023
Ответ дляanna_anna1234
Родилась в 87 , орленком не была. Война дура, хочется жить в мире.
кто такие орлята)))? знаю октябрят и пионеров, комсомольцев
автор Куетолог • 09 апреля 2023
Ответ дляvray
Харьков!!
Vlada-Maria• 09 апреля 2023
Ответ дляlisulya
наслідки ’комунізму’))))
Шеллар• 09 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Так і є, Ви праві або вигадали або перекрутили з чорного на біле.
Наприклад, плакат ’родина-мать зовет’ типу був написаний в червні 1941 року на захист від фашизму, насправді ці плакати почали друкувати за рік до війни і вони мали закликати бійців на війну з Європою, яку плекав Сталін.
Charming• 09 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
Якщо чесно - так, але не зовсім в тому руслі, як це планувала пропаганда совдепії))) я люблю свою землю, багато на що заради неї здатна, моє коріння, мої принципи, але це стосується власне мене і моєї країни, моїх людей, а це не раша і совдеп.
Також навчила не бути егоїсткою, думати про інших, поважати думку інших людей.