СпайдерВумен• Изменено 09 апреля 2023
Дівчата, у яку суму можна вкластися, щоб пожити місяць біля моря?
В кого був уже такий досвід, поділіться. Читаю теми, всі пишуть, що все подорожчало. Хотілося б почитати реальні відгуки, чи, можливо, хтось цьогоріч вже спланував і прорахував витрати на відпочинок? Яка країна, скільки коштує оренда, харчування, проїзд?
Чорт і Шо• 09 апреля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Нет уже таких цен 50 евро в сутки
Є такі ціни.
Ось 30 ночей на Халкідіках, на Кіпрі
Лімасол ще глянула, теж таке собі село.
Ось 30 ночей на Халкідіках, на Кіпрі
Лімасол ще глянула, теж таке собі село.
Черговий по кухні• 09 апреля 2023
Ответ дляМорская свинка
таких цен полно
Нет, когда займетесь этим вплотную, то убедитесь
Морская свинка• 09 апреля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
я занимаюсь этим вплотную сейчас, поэтому и пишу
Черговий по кухні• 09 апреля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Є такі ціни.
Ось 30 ночей на Халкідіках, на Кіпрі
Лімасол ще глянула, теж таке собі село.
Ось 30 ночей на Халкідіках, на Кіпрі
Лімасол ще глянула, теж таке собі село.
Речь об Испании
Чудо Ф_ф КеДаХ• 09 апреля 2023
Раджу Батумі або Кобулеті.
Доба за хороші апартаменти-20 у.о.
Ціни в магазинах/кафе +- як в Києві.
Є аквапарк,канатна дорога,є екскурсії в гори і на водоспади.
Доба за хороші апартаменти-20 у.о.
Ціни в магазинах/кафе +- як в Києві.
Цвірінь• 09 апреля 2023
В Хорватии 2 тыс не хватит, черногория мб найдете за 1200 жилье и 800 на питание.
Чорт і Шо• 09 апреля 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Дякую за таку розгорнуту відповідь! Можливо, порадите більш детально міста, до яких варто придивитися?
Порадити трошки можу. Але треба дивитися дорогу, тобто як добиратися. Куди є перельот з Польщі чи автобуси прямі. Подивитись що там по цінам на квитки.
Є з Румунії з Сучави на Кіпр в Лімасол переліт. До Чернівців поїздом, а потім перевізник 30-50 євро в аеропорт. В Лімасолі житло в районі 50 євро/доба можна знайти.
Якщо Греція: Халкідіки, Кіпр, Корфу. Треба дивитися з Польші переліт.
З Чернівців є автобусний тур в Турцію в район Мармаріса, тобто західне узбережжя. @midian.cv в інсті знайдіть, попитайте чи можна з ними просто доїхати, бо вам на місяць треба.
В Чорногорії і Хорватії ми були дуже давно і останнім часом я не дивилась що там по цінах. Якщо міста обирати, я б перлася в Пераст, бо там супер-красиво
але ми жили там банально в Будві, в Хорватії - в Дубровнику. Не дуже радять, і враховуючи що ми давно були, треба шукати щось інше.
Чорт і Шо• 09 апреля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Речь об Испании
Можно знайти в районі Аліканте, Валенсії.
Чорт і Шо• 09 апреля 2023
Доречі, мені особисто дуже цікавий північ Іспанії - Більбао, Сан-Себастьян.
Якщо хтось був і поділиться - буду вдячна. Що там? Купаються?
СпайдерВумен
• 09 апреля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Дуже дякую!
СпайдерВумен
• 09 апреля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Раджу Батумі або Кобулеті.
Доба за хороші апартаменти-20 у.о.
Ціни в магазинах/кафе +- як в Києві.
Доба за хороші апартаменти-20 у.о.
Ціни в магазинах/кафе +- як в Києві.
От про Грузію чомусь навіть не подумала. Дякую!
Любительница• 10 апреля 2023
Ответ дляХвігура мічти
Куда хотите ? Мы летим в Турцию на 10 дней - 7 тыс евро .
Шось дохріна
Вельми шановна• 10 апреля 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Раджу Батумі або Кобулеті.
Доба за хороші апартаменти-20 у.о.
Ціни в магазинах/кафе +- як в Києві.
Доба за хороші апартаменти-20 у.о.
Ціни в магазинах/кафе +- як в Києві.
Підскажіть, пліз, а як туди добиратись найкраще?
Чудо Ф_ф КеДаХ• 11 апреля 2023
Ответ дляВельми шановна
Найкраще з Турції.