Сдавал анализ мочи - идеальная.
Но! Хочу просто в качестве детокса пропить клюкву. Или в фильтр пакеты или экстрак в капсулах. Кто пробовал?
Иногда пью алохол для печени
И силимарин
Что еще пьют для детокса?
Вода с лимоном само собой)
Иногда пью алохол для печени
И силимарин
Что еще пьют для детокса?
Вода с лимоном само собой)
У Вас природний фільтр є в організмі, який прекрасно справляється з усіма шкідливими речовинами, які можуть в організм потрапити і це печінка і нирки Все інше - маркетинг. Для здорового організму такого поняття, як ´детоксикація’ не існує. Для хворих існує, і це - діаліз.
А якщо хочете клюву попити - на здоров´я, це буде просто як корисна ягода, яка насичує організм вітамінами і мікроелементами, але ніякої ’детоксикації’ не буде від неї додаткової.
Ответ для Таня
Так клюкву же советуют при болезнях мочевого. Типа делает детокс
Ответ для Таня
Хоча розумію, що те, що я написала - для Вас, Юрій, не аргумент. То я, радше, для тих, хто може ще це прочитати.
А Ви купіть просто свіжу клюкву і як морс пийте.
Это заморочки
Хочу или фильтр пакеты или экстракт!
Andromedaa• 09 апреля 2023
Ответ дляSectetlyYours
Это заморочки
Хочу или фильтр пакеты или экстракт!
Хочется перехочется, коль уже не маленький
Ответ дляAllize_di
Приймала при хронічному пієлонефриті для профілактики морси з журавлини. При запаленні мені не допомагає. Від капсул ніякого толку. При гастритах не можна. А так купіть заморожену, перетріть з цукром та пийте на здоров´я
А перетирание ее с сахаром не зведе всю користь нанівець?
Ответ дляМимо_шла
Если для почек пьёте,то нет. Если для похудения,то да)
Хочу просто детокс для всей мочевыделительной
Ответ дляМимо_шла
Тогда можно и с сахаром,но я вам рекомендую не таблетки с ней пить, а покупать клюкву
Куплю. Но тогда ее просто в термосе в теплой воде настаивать
А не в кипятке