Ті лікарі в яких були рекомендують видаляти аденоїди.
Lady Luck 99• 10 апреля 2023
Ответ дляksyuha831
Вам вся Україна підходить?
Когда тут не пишут город, значит автоматом Киев)))
valuha i roma• 10 апреля 2023
Якщо в Києві, то Миронюк Борис Миколайович. Були налаштовані на видалення, він відмовив і все добре.
Ответ дляksyuha831
Вам вся Україна підходить?
Потрібен лікар в м. Київ
valuha i roma• 10 апреля 2023
На прийомі були в Медіком на Оболоні, але то давно, не знаю де він зараз приймає.
Автор, удаляйте и не думайте.
Я тоже до последнего не хотела сыну удалять аденоиды, хотя с 3-х лет врачи настаивали. Я дотянула до 10 лет и то, когда потеря слуха была 30%…
Сын постоянно болел, сопли были 9 месяцев в году, храпел, рот все время был открыт, прикус неправильный формировался и тд…
После операции все как рукой сняло в один миг!
Как я себя корила потом, что раньше не удалили эти аденоиды.
Операцию делала в Охматдете, там все ЛОРы оперирующие хорошие. У нас была Шух Людмила Ивановна.
valuha i roma• 10 апреля 2023
Ответ дляa.anetta
Автор, удаляйте и не думайте.
Так, Шух хороший лікар, теж були в неї.
Звичайно, якщо є показання, то потрібно видаляти. Теж слух перевіряли, питали скільки разів на рік хворіє, потім сказали не потрібно видаляти, зараз вже майже підліток, аленоїди скоро атрофуються як орган.