Nik-4a50• 10 апреля 2023

Кто то знает волонтёров которые могут помочь лекарствами тем кто пострадал от войны.

Пенсия маленькая, выплаты были разово, этих денег не хватает. Покупают лекарства на деньги которые удалось собрать близким и друзьям
Any• 10 апреля 2023
А ті ліки не підпадають під реінбурсацію за рецептом від сімейного?
Від діабету 2типу та гіпертензії багато що підпадає і можна отримати або геть безкоштовно, або з невеликою доплатою, якщо хочете іншого виробника

Танюша• 10 апреля 2023
зверніться до карітас
автор Nik-4a50 • 10 апреля 2023
Ответ дляТанюша
зверніться до карітас
Спасибо
автор Nik-4a50 • 10 апреля 2023
Ответ дляAny
Нi і там не тільки ліки
Any• 10 апреля 2023
Ответ дляNik-4a50
Нi і там не тільки ліки
Запитання про ліки, тому й відповідь про це. Якщо там лежачий, то деякі засоби можна у Ла Віта попросити.
автор Nik-4a50 • 10 апреля 2023
Ответ дляAny
Дякую
sobacura• 10 апреля 2023
А яке місто?
Гуманітарну допомогу не возять туди?
Щодо ліків. У нас в поліклініці, наприклад, дуже багато гуманітарки (медикаментів).