Альфред Шнитке• 10 апреля 2023
К чему зайцы на Пасху?
Вот может кто мне объяснит к чему зайцы на Пасху, нигде в религии нет никаких упоминаний.
Ду да ду да ду• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Вас не смущают все эти маркетинговые ходы?
Чому мають смущати речі які я не купую. Продаються і що далі?
Мальовнича даль• 10 апреля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
У вас нездорова уява якась
Это исторические факты, причём здесь мое воображение?
Добро с Кулаками• 10 апреля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Вам проще. Вы и на 25 декабря легко перейдете, и в католицизм. Бог то один
Мені ще простіше, ніж Ви написали. Я вже перейшла, давно. Якийсь поклик душі відбувся.
В нас дуже гарний Костел у місті.
Діти мої катехизацію та Перше причастя вже там проходили.
Хоча, повторюсь, ми не є дуже воцерковлені і понад рік не відвідували жодного Храму. Не можу. Не знаю сама чому. Може колись буде відповідь. Може через висери папи Римського про війну. В мене Бог - то святе. Усі ці папи - то дивлюсь на особистість. Нинішнього не поважаю.
Служби у Костелі під органну музику - дуже люблю, особливо урочисті Меси.
А оте правоставне бубубубубу не люблю.
Греко-католицьке алілуяалілуяалілуя до опупіння і чолом по підлозі - то також якась дикість.
В нас дуже гарний Костел у місті.
А оте правоставне бубубубубу не люблю.
Альфред Шнитке
• 10 апреля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Хорошо что у вас никогда не возникает вопрос зачем продается та или иная символическая вещь.
Ду да ду да ду• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Например мне очень нравятся наши традиции на Андрея это альтернатива Хелоуина. Меланки, Василия, колядовать на Рождество.
А що на Андрія? Гадання? Бо я не в курсі
Добро с Кулаками• 10 апреля 2023
Ответ дляПомидорина
В Біблії написано трохи інакше, Церква - Тіло Христове.
А що в Біблії написано про те, що в тілі Христовому ховають зброю та озброєних тітушок, які нас мають на меті вбити?
Може то хворе тіло?
Може його вилікувати треба?
Я зараз конкретно про Почаївську Лавру та 2014 рік. Напевне ще щось десь, я не відаю. Просто цей факт коли я дізналась - то для мене стало зрозумілим, чому я давно не можу туди поріг переступити.
Може то хворе тіло?
Може його вилікувати треба?
Мальовнича даль• 10 апреля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
В нас дуже гарний Костел у місті.
А оте правоставне бубубубубу не люблю.
В нас дуже гарний Костел у місті.
А оте правоставне бубубубубу не люблю.
Католическая церковь сейчас намного более дружелюбная, светлая, чем шикающие на всех бабки с православием головного мозга
Ду да ду да ду• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Маркетинговая компания, посмотрите как они это классно нам вносят в культуру, при этом большинство и не знают зачем эти символы.
Людину не можна заставити щось купити
Деловитая• 10 апреля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
А де тоді символ вагіни? Фалос без впгіни - ніякої користі
Ну так скорее то же яйцо. Как яйцеклетка.
Добро с Кулаками• 10 апреля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Так, лише папа скурвився. Прости Господи. Але маємо що маємо.
Ду да ду да ду• 10 апреля 2023
Ответ дляМальовнича даль
В якій історії написано? Автор? Почитаю.
Кофр для ноги• 10 апреля 2023
Есть детский стишок:
***
Вышел зайчик на крыльцо
Почесать своё яйцо.
Сунул руку - нет яйца!
Так и грохнулся с крыльца...
Сунул руку под крыльцо -
Там нашел своё яйцо!
***
Видите, как неразрывно связаны яйцо и зайчик
***
Вышел зайчик на крыльцо
Почесать своё яйцо.
Сунул руку - нет яйца!
Так и грохнулся с крыльца...
Сунул руку под крыльцо -
Там нашел своё яйцо!
***
Ду да ду да ду• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Я в курсі просто, що існують інші релігії.
Жінка з перцем• 10 апреля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
2/3 храмов были МП, оказалось, что они враги, что делать людям?
Є українська
Добро с Кулаками• 10 апреля 2023
Ответ дляДля драки
Яка різниця, якщо всі дати умовні?
От поясніть, чому дата народження Ісуса чітка, а дата смерті - плаває?
Бо його розіп’яли коли місяць був повним. До місяцю прив’язка.
Я тільки не доганяю чому ті православні весь час щось по своєму. Ну Різдво - яснопонятно - григоріанський та юліанський календарі.
А от розп’яття та Воскресіння чому не попадають з іншими?
Мені якось логічніше - повний місяць - розп’яття.
Альфред Шнитке
• 10 апреля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
И гадания и гулянья. Почитайте на сколько это было разнообразны и интересны эти обряды.
Добро с Кулаками• 10 апреля 2023
Ответ дляБесконечность-не предел
Только во имя Христа?
Настільки масово - хіба ще ’Алах бабах’ (то мої діти як малі були так почули).
Язичники собі якогось барана раз на рік приносили. Ну деякі общини - фільм Сонцестояння дивились? Отаке щось. А так біди не бачу. Я про наших, слов’ян. В нас не було людей вбивати.
Янгол в камуфляжі• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну якщо традиції на Андрія -це альтернатива Хелоуіну, то навіщо ще одна аналогічна традиція. До речі, жодного разу не чула, щоб у нас в Україні святкували що ь на Андрія. А стосовно колядок -так у Європі теж є аналогічні дійства. І різдвяні співи, і вертепи, і свої колядки
Помидорина• 10 апреля 2023
Ответ дляДобро с Кулаками
Може то хворе тіло?
Може його вилікувати треба?
Може то хворе тіло?
Може його вилікувати треба?
Почитайте самі - узнаєте :)
Янгол в камуфляжі• 10 апреля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
У вас нездорова уява якась
До чого тут уява? Чи історію зовсім не вчили?
Помидорина• 10 апреля 2023
Ответ дляДля драки
Хочете сказати, що у християнство перейти ніхто нікого не примушував, й з язичниками не боролися, а на язицькі свята не ’накладали’ християнські ? Не зараз, звичайно, давно.
А я про зараз.
Мальовнича даль• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Ну и? Любые гадания православная вера запрещает, так откуда эти традиции?
Альфред Шнитке
• 10 апреля 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Так вот и вопрос зачем Хелоуин если есть свои праздники которые мы не можем привить своим детям как культурное наследие? Я не думаю что в Европе празднуют Меланки щедруют, водят козу.
Добро с Кулаками• 10 апреля 2023
Ответ дляМальовнича даль
І навіть Папа Римський жодного разу за війну не приїхав, але насаджують..
Та я через того ’тата Римського’ (одного разу я монашці таке ляпнула) взагалі язичником ще більше стала.
До речі оце - наше. Мені воно цікаве. Не знаю чи хотіла б я суспільного відродження традицій - напевне ні. Нехай будуть замасковані під християнством. Бо знову все через сраку зроблять. Але для себе, для сім’ї - чому б і ні. Моїй Вірі воно не протирічить. Трохи поправочка лише. Бо Бог мені все ж таки Один Творець.
Мальовнича даль• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Потому что маркетинг, на Хеллоуин можно продать костюмы, атрибутику для украшения, сладости и т.д. То же самое на День Святого Валентина
Альфред Шнитке
• 10 апреля 2023
Ответ дляМальовнича даль
А где вы увидели что я пишу только про традиции православия? Я писало о наших традициях, старинных и те которые нам пытаются внести в культуру.
Альфред Шнитке
• 10 апреля 2023
Ответ дляМальовнича даль
Вот я и пишу что нам внушают те атрибуты на которых можно заработать, а большинство людей даже не задумываются, а зачем это надо.
Мальовнича даль• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Прочитайте свой стартпост, вы как раз писали о религии
Добро с Кулаками• 10 апреля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Яка ви огидна, зразу видно рівень освіти і середовище в якому ви зростали. Ось картина 1891 де святять паски. Зараз їх просто печуть різних розмірів, бо раніше не було такої можливості в печах і звичайно , що віруючі люблячи і поважаючи Бога, захотіли їх прикрасити. Саме ця випічка є образом артоса. Яйце це символ воскресіння, а в червоне фарбують бо не не повірили Марії Магдалині, що Христос Воскрес. Вона взяла яйце і дала його імператору , а воно почервоніло.
З цієї картини фалос - то свічка. Яка втикається у паляницю. Як не крути а всюди можна побачити секс.
Знову анекдот згадала ’а звідки у вас лікарю такі картинки’.
Мальовнича даль• 10 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
Не поддавайтесь, кто вам мешает. Нам много чего внушают - моду, косметологию, «успешный успех» - все, чтобы продавать