Альфред Шнитке• 10 апреля 2023
К чему зайцы на Пасху?
Вот может кто мне объяснит к чему зайцы на Пасху, нигде в религии нет никаких упоминаний.
Помидорина• 10 апреля 2023
Ответ дляДля драки
Зараз теж є агресивні віруючі. Але хоч не вбивають))
Вже плюс, вчимося помічати хороше :)
Помидорина• 10 апреля 2023
Ответ дляДля драки
Це я знаю. Але коли народився місяць теж якийсь був))) А так виходить, що різний термін життя кожного року
Це лише підкреслює, що важлива не сама дата, обрахована з точністю до дня, а подія.
Послушная• 10 апреля 2023
К языческому празднику плодородия, которым на самом деле является пасха. Наши паски и яйца символизируют мужские половые органы, кролики тоже к размножению.
Для драки• 10 апреля 2023
Ответ дляПомидорина
Згодна. Але чомусь датам приділяють багато уваги )))
Вчора дівчина тут поздоровила з католицькою пасхою, то на неї накинулися половина дописувачок
Помидорина• 10 апреля 2023
Ответ дляДля драки
То неадеквати.