Свезло так свезло• 10 апреля 2023

Аквапарк-басейн дитині вели б?

В басейні є міні-басейн з 1 гіркою, дитячий.
Дитина любить воду.
Але я очкую, бо колись хворіла після такого.
Ви б повели?
Дитині 5.5 років.
Не знаю, яка там температура, бо це Польща, тут всі закалені
маминаБубочка• 10 апреля 2023
Повела бы.

Дівка в намисті• 10 апреля 2023
Треба узнавати, яка температура води
автор Свезло так свезло • 10 апреля 2023
Ответ дляДівка в намисті
Треба узнавати, яка температура води
Яка оптимальна?
Пилосмок працює• 10 апреля 2023
Ні, терпіти не можу аквапарки. В воді хіматоза, фу.
Цигарний шланг• 10 апреля 2023
Мы вчера в аквапарке были. Не совсем понимаю ваши сомнения
КапитанльнаЯ• 10 апреля 2023
Конечно, это прекрасное развлечение. Возьмите ребенку махровый халат и в паузах водите в сауну отогреться.
Дівка в намисті• 10 апреля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Яка оптимальна?
28-30

Я не в теме• 10 апреля 2023
Та звичайно йти,в мене сину 4.5 плаває в басейні з температурою води 25-27 градусів,жодного разу за всю зиму не захворів
Позитивна• 10 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
Во многих городах в Польше были в аквапарках, в закрытых всегда теплая вода,как для меня даже очень.
Я не в теме• 10 апреля 2023
Ответ дляПозитивна
Не знаю як в містах Польщі,ми плаваємо в Україні
Позитивна• 10 апреля 2023
Ответ дляЯ не в теме
В Украине тоже теплая,но автор спрашивает за Польшу. Да,открытые аквапарки у них реально холодные, не успевают прогреваться и есть без подогрева,при этом 19-20 там норма
Хочу в БАНю• 10 апреля 2023
Супер для дитини будь-яуого віку. Чому ви боїтесь холодної води? В мене дитина в 3 роки в льодяній без підігріву гралась, хоча я не займаюсь закалюванням і сама б в житті не полвзла б таку водуя а їй в кайф.. Якщо дитині холодно і некомфортно, то вона скаже. Авжеж повела б дитину емоції виплеснути.
Кукарикуууууу• 10 апреля 2023
Що за питання, звісно йти. Чи ви дитину на вулицю теж не випускаєте, щоб не захворіла