Ядвига Юсьлегко• 10 апреля 2023
Сколько стоит ваш любимый кофе в вашем любимом месте?
Психологічка• 10 апреля 2023
Ответ дляИ.О. человека
Вдома найулюбленіший , 550 грн.
а що у вас за кава? перешли на зерновий, але не можемо підібрати свою
И.О. человека• 10 апреля 2023
Ответ дляПсихологічка
Не можу сказати, без назви, вибирала на свій смак. Пакети по 1 кг, десь в Україні обсмажують.
Психологічка• 10 апреля 2023
Ответ дляИ.О. человека
ми теж так на вагу берем, і дороще і дешевше, не можу підібрати свою каву
Дуболом• 10 апреля 2023
нуууу
я люблю двойной капучино на кокосовом в идеалисте. стоит 120 гривен кажется))
но я его пью крайне редко, потому что идеалист есть только в центре.
а еще люблю мокко в маке)) 55 гривен))
Пишу каліграфічно• 10 апреля 2023
В новусі в апараті,такий смачний американо. В кав´ярні ще є смачний 30 грн. В одному крутому місці зварили жахливий кисляк,а не американо за 50 грн. І неочікувано смачнюший у випічці хліба і булочок,ща16 грн .короче,лотерея
Анонимус Я• 10 апреля 2023
Зашла недавно в кафешку, так захотелось кофе, арабика, американо с молоком, стандарт, 58 гр, офигела, но взяла))) но вкусный)