Леопардові панчохи• 10 апреля 2023
Немає підтримки батьків
З дитинства я не ділюсь проблемами з батьками. Вони люди порядні, але так склалось, що теплоти та турботи не було. Все описувати не буду.
В мене склалась дуже складна життєва ситуація. Складний період, навіть подругам не все розповідала.
Дівчата, моя мама навіть слухати не захотіла. Посміялась. Все про себе і про себе. Але як тільки якісь матеріальні питання, вигода - одразу тут як тут.
З усім допомагаю, вислуховую завжди. Хіба хоч раз не можна бути другом?
LIANA171185• 10 апреля 2023
Я плохой человек и дам плохой совет,но все таки.Раз у вас мама посмеялась с вашей проблемы,значит и вы делайте тоже самое,особенно в плане денег.
Ms. Сама прямота• 10 апреля 2023
Попрощайтеся зі своїми дитячими сподіваннями. Ні, мама так не може.
Грамотний хвіст• 10 апреля 2023
Поддержать могут сильные люди. Ваши родители не такие. Они настолько слабы, что сами в поиске материальной поддержки от Вас.
Здесь не на что обижаться