Спішу - перекидаюсь• 10 апреля 2023
Власники паїв, чи вам заплатили за оренду
Підкажіть будь ласка, чи вам оплачували за минулий рік оренду. Бо у нас глухо і відмовляються надавати будь яку інфу
Леся Українка• 10 апреля 2023
Моей маме заплатили и дедушке.
Харьковская область
Оккупации там не было
Харьковская область
Оккупации там не было
Спішу - перекидаюсь
• 10 апреля 2023
Ответ дляЛеся Українка
Моей маме заплатили и дедушке.
Харьковская область
Оккупации там не было
Харьковская область
Оккупации там не было
В нас теж нн має окупації, але сказали ссилаючись на ВП виплат не буде. Більше розяснень не має
пу_пугренчик• 10 апреля 2023
Мені заплатили де була окупація весною (Сумська область) і ні де не було бойових дій в Чернігівській області!!! Збираюсь подавати до суду!
Пи Пи Пилюля• 10 апреля 2023
Заплатили, Харківська обл.
В мене є хороший приятель- фермер, з його слів той рік спрацював у збиток, садив кукурудзу, ось тільки в лютому і березні її скосив. Але своїм пайщикам сплатив, зайняв гроші і виплатив, бо боїться що люди перейдуть до іншого фермера.у них в селі конкуренція.
Байрактарна• 10 апреля 2023
Моєй матері, свекрам та і взагалі нашому селу виплатили. Хоч і різні орендатори. Дніпропетровська обл.
Детские_Будут?• 10 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А в какой обл ваш пай? У вас договор с ними есть?
Нетутешня• 10 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Яка область?
Спішу - перекидаюсь
• 10 апреля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Звісно є. Хмельницька
Спішу - перекидаюсь
• 10 апреля 2023
Ответ дляпу_пугренчик
Яка у вас фірма? У нас Кернел
Спішу - перекидаюсь
• 10 апреля 2023
Ответ дляAnnaOst
Не заплатили, але я і не питала нічого. Сумська область. З чого тому фермеру зараз платити?
Як з чого? врожай зібрали , збитків фірма не несе
Прагматик флегма• 10 апреля 2023
Папе заплатили в конце марта за прошлый год, черниговская обл.
Українська зірочка• 10 апреля 2023
Заплатили, Винницкая обл., и если нужно можно на перед взять.
Детские_Будут?• 10 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Звісно є. Хмельницька
А вы наперед не брали? Такая большая фирма не могла не заплатить, вы ж в суд пойдете и выиграите, если переплат нет. А сколько они в прошлом году платили?
Спішу - перекидаюсь
• 10 апреля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Платять мало. 4 тис за пай. Ні, наперед не давали, ніби. Але ж могли б пояснити, коли питаю їх. А то відразу посилання на ВП.
Детские_Будут?• 10 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
А сколько га ? 4000- официальнг и все??? Это, конечно, мало, это цена за гектар в год. Но вам за такие копейки и судится не выгодно
Бабка-ежика• 10 апреля 2023
Донецька область. Окупована. Не заплатили, то ще пів біди, але через родича передали, що пай забирають, якщо я не приїду і не переоформлю.
Спішу - перекидаюсь
• 10 апреля 2023
Ответ дляДетские_Будут?
Невеликий, 1 га один пай, але земля дуже родюча, рівненька. Садять то соняшники, то ріпак( викупляють землю дуже дешево по 2 тис у.е приблизно. за садок 0.4 га узагалі 3 тис грн пропонують. І здавати невигідно, і продавати. Такий собі спадок. Ще як не здаш в оренду, то податок оплати... навіть на памятник не вистачить поставити рідним. Усі вже померли в селі, не будеш же обробляти вручну. Навіть не має до кого приїхати в те село. Думали з чоловіком фундук посадити. Але туди доки доїдеш,то там все викопають і обтрусять. Хіба що жити в тому селі.. хату вже розібрали люди
Детские_Будут?• 10 апреля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Это нормальная цена за га, вы не думайте, что там супердоходы, если б сами сеяли, особенно сейчас, вы б убыток получили, а не прибыль. Но, то, что не заплатили, это плохо, пишите им заказным письмом запрос, где ваши деньги, подавайте в суд