Дама с собачкой• 10 апреля 2023

Таро. Хто может подивитись

Подивіться будь ласка на таро на особисте життя. Не можу зустріти чоловіка для життя. Як складеться моя доля,коли зустріну своє кохання?
Млинці зі смайликом• 10 апреля 2023
Все ж потім будите чекайте тот момент і можете пропусти дійсно своє. То то не будите звертати уваги на інших, с чекати того темноволосого

Из Кукуева я• 10 апреля 2023
Посмотрите пожалуйста Виталий и Анна будут вместе? Что думает Виталий?
Люблю пиво• 10 апреля 2023
Анука гляньте і мені. Мій чоловік вже йде з роботи? Ставить пільмєшки?
ДлинноНожка• 10 апреля 2023
Що сьогодні коється на форумі?)))
Усім треба погадати, подивитися на Таро? Якесь затміння? Ретроградний Меркурій? Чи тарологи без клієнтів?
Амелі на мілені• 10 апреля 2023
Ответ дляДлинноНожка
Що сьогодні коється на форумі?)))
Так праздники были. Все терпели как могли
KhValerii• 10 апреля 2023
Автор. В следующем году , март, встретите мужчину. Вы влюбитесь в этого человека.
КРІСТІНА ТАРО• 11 апреля 2023
Напишіть в особисті.
автор Дама с собачкой • 11 апреля 2023
Ответ дляКРІСТІНА ТАРО
Напишіть в особисті.
Платно?