Tvin• 10 апреля 2023

Ищу учителя польского языка с образованием учителя польского языка

Чтобы заниматься индивидуально онлайн
автор Tvin • 10 апреля 2023
Для взрослого человека.
oleshenka• 10 апреля 2023
Маю диплом, але поки що часу не маю. Через 2 тижні, якщо буде актуально.
oleshenka• 10 апреля 2023
А ви ж вже шукали. Не знайшли? не пасує? Які такі вимоги у вас, що можете знайти? Ви ж уже більше ніж півроку в Польщі
автор Tvin • 10 апреля 2023
Ответ дляoleshenka
Нормального человека ищу, вы не подходите
annetta888• 10 апреля 2023
Дуже раджу Germanitas.
Це школа польської мови. У них є програма для українців, один рівень можна пройти безкоштовно.
Там дуже круті викладачі. Або PhD, або ті, які дописують докторат.
Безмежно їм вдячна.
Можна домовитися і про індивідуальні заняття, я думаю.
Я займалася з групою. 3 рази на тиждень по 3 години. Група мала, багато говоріння, багато домашки.
Який у Вас рівень приблизно?
автор Tvin • 10 апреля 2023
Ответ дляannetta888
Дуже раджу Germanitas.
Безмежно їм вдячна.
Який у Вас рівень приблизно?
А2, хотілосьби індивідуально. Дякую, подивлюся
annetta888• 10 апреля 2023
Ответ дляTvin
Напишіть їм, можливо, домовитеся про індивідуальні заняття.
annetta888• 10 апреля 2023
Це найкраща мовна школа, яку я знаю.
Реально, вони навіть в групових за місяць-два прокачають 1 рівень.
автор Tvin • 10 апреля 2023
Ответ дляannetta888
90 злотих за годину - за дорого. До 60 беруть не через школи
annetta888• 10 апреля 2023
Ответ дляTvin
Ну, тут викладачі майже всі захистили докторат по методології викладання польської.
Тому і ціна така.
Але там буває фінансування для українців. Домовтеся, все вийде.
Ви нелавно приїхали у Польщу?
автор Tvin • 10 апреля 2023
Ответ дляannetta888
Тому і ціна така.
Ви нелавно приїхали у Польщу?
Тому шукаю напряму, не через школи, щоб не кормити директора, менеджерів.бо грошей немає на них ..але може ви мені гроші хочете скинути?
Ксения508• 10 апреля 2023
У меня есть диплом преподавателя польского, сейчас живу в Польше, есть свободное время после 17, или возможно на выходных, если интересно, пишите
annetta888• 10 апреля 2023
Ответ дляTvin
Для чого гроші?
Там є безкоштовні програми для українців. Пишу ж Вам, зв´яжіться з ними, можливо, відберуть Вас для участі в проекті.
oleshenka• 11 апреля 2023
Ответ дляTvin
Ви, як учениця, теж 🤣