МаксХмара• 11 апреля 2023
Суицидников хоронят на безыменной могиле?
Может глупый вопрос но я ничего не знаю о захоронении суицидников и элементарно как выглядит такая могила.
Звожу з розуму• 11 апреля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Лікарське свідоцтво про смерть обов´язково. Судмедєксперт видає.
В свідотстві пишуть фізіологічну причину смерті (асфіксія, крововтрата), а не спосіб, в який вона сталася.
ЯяяКакаджамбо• 11 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Вы никогда не были при организации похорон? Не знаете как это делается? При кладбище всегда есть церковь. Там и договариваются
И что? Отпевают не всех, только по желанию родственников.
А хоронят все равно на кладбище.
А вот недавно• 11 апреля 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Вже навіть це не пишуть в самому свідоцтві, до свідоцтва зараз йде сіренький ’корєшок’з причиною смерті(можна степлером прикріпити до свідоцтва з заду), і то лиш до оригіналу свідоцтва
Ms. Iphone• 11 апреля 2023
Ответ дляЛагшмивара
В українському
Значить, дуже дрімуче село. В місті ховають всіх на кладовищі.
ЯяяКакаджамбо• 11 апреля 2023
Ответ дляЛагшмивара
В українському
Хто дозволить могилу будь де робити?
Лагшмивара• 11 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Всіх? Ви гробар
Меряю линейкой• 11 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Вон еще один человек ответил как я. Это запрещено. Если соврать, то может и прхоронят. Но вообще таких не хоронят на кладбище и никто отпевать его не станет.
Не отпевают. Но кладбище это государственное учреждение. Все граждане перед государством равны.
Лагшмивара• 11 апреля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Хто дозволить могилу будь де робити?
З якою метою цікавитесь
Домашка• 11 апреля 2023
Ответ дляНафаня Маня
Шо за дич тут пишуть. І відспівуюиь, і хрест встановлюють.
На здоровье
ЯяяКакаджамбо• 11 апреля 2023
Ответ дляЛагшмивара
З якою метою цікавитесь
Не дочекаєтесь
Ви ж пишете, що ховають поза межами кладовища. Тож в мене й питання таке виникло. Поза межами це де? В полі? В лісі? Всі землі комусь належать. Не можна робити могилу де попало. Ну, може на власному подвір´ї, але навряд хтось таке зробить.
Домашка• 11 апреля 2023
Ответ дляКапитошечка
На могиле ставят то, что родственники купят. Купят 2 креста, поставят 2. С какого горного села вы спустились?
Ловите, городская
Ms. Iphone• 11 апреля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Всіх? Ви гробар
Я працюю в ритуальній службі, прикиньте
когдадеЦкие• 11 апреля 2023
Ответ дляКиця-бриця
Нет, с именем, но как правило, за границами кладбища. Их не разрешают на кладбище хоронить. Церковь против
А разве кладбища у нас в собственности церкви?
Капитошечка• 11 апреля 2023
Ответ дляДомашка
Ловите, городская
Кто это написал
, газета Волынь, район в горах?
Лагшмивара• 11 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я працюю в ритуальній службі, прикиньте
Мені яка різниця де ви працюєте))
ЯяяКакаджамбо• 11 апреля 2023
Ответ дляДомашка
Ловите, городская
А якщо людина не християнин? До чого тут релігія?
Неваляшкина• 11 апреля 2023
Ответ дляДомашка
Ловите, городская
От хто питає церкву перед тим, як ставити будь-що на могилі
? Те, що церква каже ’не можна’ мало кого хвилює. Ще до шлюбу сексом займатися не можна.
Неваляшкина• 11 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я працюю в ритуальній службі, прикиньте
О, цікаво, як до цього прийшли? Я зараз цікавлюсь темою смерті.
когдадеЦкие• 11 апреля 2023
Ответ дляНеваляшкина
И даже после брака нельзя, надо только после венчания)
Неваляшкина• 11 апреля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Капець, як тепер людям жити
Капитошечка• 11 апреля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я працюю в ритуальній службі, прикиньте
Да что вы там понимаете. Вот раньше, в древние времена, бабушки им рассказывали пугалки и они все знают, лучше вас.
Вы когда на кладбище приезжаете, разве не видно за оградой по асфальту много могил без крестов? Бетонные столбики просто вдоль дороги? И по ним еще провода тянутся? Это ж оно, могила без креста. Просто проводами обросли от ветхости
когдадеЦкие• 11 апреля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Капець, як тепер людям жити
В 17 стоять уже под воротами церкви в полной готовности 😂
Кстати, а разводиться в церкви можно? Не все в одном браке на всю жизнь
Капитошечка• 11 апреля 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Я в шоке от темности людей(
Ms. Iphone• 11 апреля 2023
Ответ дляЛагшмивара
Мені яка різниця де ви працюєте))
А, ну так, ви знаєте де ховають людей краще працівника ритуалки. Молодець, візьміть за це цукерочку.
Домашка• 11 апреля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Сравнили волчий хвост и северное сияние.
Начнем с того, что если не все соблюдают церковные законы, то это значит, что их нет. Личное дело каждого и точка.
Королева краси• 11 апреля 2023
недавно дядю поховали, за межами кладовища. Але є й на самому кладовищі окремо місце. Там вже не було де
Ms. Iphone• 11 апреля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Я шукала роботу в офісі, бо займалась фрілансом. Але в нас в місті тяжко було знайти нормальну роботу, бо вічно якісь лохотрони. Колишня директриса ритуалки була маминою знайомою, там якраз була вакансія секретаря/кадровика. Так я й влаштувалась. Десь місяць було не по собі, зараз пофіг, я ті гроби вже не помічаю і панахиди, які в залі, йдуть як фоновий шум.
Головне, що колектив нормальний.
Королева краси• 11 апреля 2023
Ответ дляВся така шо куди там
это еще что за фантазия странная. Мы не в средневековьи, хоронят их как всех.
ні, окремо хороеять без священника звісно
Королева краси• 11 апреля 2023
Ответ дляВумна вутка
Но можно и договориться со священником А так да, вне кладбища. В небольших городках соблюдают традиции
для чого домовлятися зі священником? Сенс який?