Чорнобаївка• 11 апреля 2023

Як вам шльопанці?

Може в когось такі були? Чи зручні? Шкіра
Смайлик• 11 апреля 2023
Удобные, но выглядят как ’прощай молодость’

Гопница-Советчица• 11 апреля 2023
Шо это за люди ...
Сами не могут решить что им надевать
Лінива, не каюсь• 11 апреля 2023
Класні,з собакою гарно гуляти чи курям виносити. Платіформочка хороша, гівно давити безпечно буде,щоб не вляпуватися.
Да нормальні шльопанці.
Смайлик• 11 апреля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Да нормальні шльопанці.
а по цвету то говно и незаметно будет
Як міряти?• 11 апреля 2023
На вид говно и на цвет говно
Маргарита-d325• 11 апреля 2023
Отличные, мусор вынести, возле дома ходить...
Капуста Маша• 11 апреля 2023
Это манго? Они тяжелые,подошва негнущаяся какая-то,как на лыжах в них-заказывала,отправила обратно.

dreamsunny• 11 апреля 2023
Шкіряне взуття манго зазвичай зручне.
В мене інша схожа модель, на прогулянку дуже зручно.
автор Чорнобаївка • 11 апреля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Да нормальні шльопанці.
Ахаха, ви мабуть далі курника і не виходили, раз такі коментарі
автор Чорнобаївка • 11 апреля 2023
Ответ дляКапуста Маша
Так, Манго, дякую за коментар.Бо важливо, щоб підошва була зручна, я з авто постійно.
Лінива, не каюсь• 11 апреля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Та виходила,но шльопанці реально не дуже. Виглядають,як кандали і підошва незручна,дубова. Можна одягати на короткий час-до курей і собаку трохи вигуляти.
Капуста Маша• 11 апреля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
может быть с педалями как раз было бы удобно) Ходить в них точно нет.А верх классный,кожа отличная.Но вот такая фигня с подошвой(
Цветов Мне срочно• 11 апреля 2023
Колір не подобається, а так на літо гуляти норм.
Первая ласточка инфляции• 11 апреля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Шо это за люди ...
Сами не могут решить что им надевать
Так это всего лишь одна шмотка,я вообще не представляю,что с ними делается при выборе лука))
Смайликівна• 11 апреля 2023
На вигляд класні шльопанці. Не знаю, чому пишуть прощай молодість. Якщо підібрати правильний одяг, буде стильно. Головне, щоб зручні. Колір класний
Дама с заначкой• 11 апреля 2023
Мне нрав
Модные
Хочу барабульки• 11 апреля 2023
Антисекс
ДинамоКит• 11 апреля 2023
Ответ дляСмайликівна
А мне на вид ужасные....
Смайликівна• 11 апреля 2023
Взагалі автор спросила чи зручні вони. А всі давай оцінювати зовнішній вигляд шльопанців

Снежнакомка• 11 апреля 2023
Ви водите машину в такому взутті і Вам зручно? Для машини навіть не розглядала б.
В Європі забороняється водити без задника.
Я якось їхала у вьєтнамках, це жах
Конотопська відьма• 11 апреля 2023
Никак