Сама не знаю• 11 апреля 2023

Чи можна замішувать паску в пластиковими відрі?

Може питання і дивне, але цікавить. Завжди роблю паску на літр молока. Найбільша кастрюля в мене на 4.5 літри. Раніше брала в сусідки каструлю на 10 л, або розділяла на 2 менших. Зараз думаю купити відро для харчових продуктів (емальоване дуже дорого)і постало таке питання. Всім дякую)
Ручки-Крючки• 11 апреля 2023
так . можно. беріть з позначкою для харчових продуктів(вилка-ложка)

Читаю по вечерам• 11 апреля 2023
Навіщо його купляти? Сельодочне на базарі можна взяти даром, тільки вимити.
Їх викидають стопками в кінці дня (лишають коло ракушки, в якій торгують)
Якщо протяжном дня, то можуть попросити 10 грн за таке велике, за 5 л навіть 5 грн.
Гадаю_По_шнуркам• 11 апреля 2023
Вибачте, не хочу нікого образити, але потім всі кажуть, що не їдять відрами . Нащо так багато тих пасок? Не свята, а обжерливість поголовна.
А по темі, тісто прекрасно заміситься і в тазу, і в відрі
Ручки-Крючки• 11 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
бо якщо великі сім’ї або людина не скупа, то більша половина пасок просто роздарюється.
особисто я завжди пригощаю родичів, сусідку, на роботу колегам приношу.
то магазинні не такі смачні.
Читаю по вечерам• 11 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Є люди, які в гості з паскою йдуть, на цвинтар теж несуть.
Батькам несуть, у них може не бути сили вимішати тісто так довго.
А ще паска просто підсихає і її їдять з чаєм.
Дехто морозить і дістає на проводи і на трійцю. Або так кілька шт сухарем до цих дат стоять символічно
Смайлик• 11 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ви ж не знаєте, яка в цієї людини сім´я. Нехай пече скільки їй потрібно, чи ви хочете щось підкорегувати?
Шукаю стакан• 11 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Не поголовна, а деякі мають рідних і близьких, які чекають домашніх пасочок

Единорог_помог• 11 апреля 2023
Можна але краще миску для харчових продуктів.
В шоколаде• 11 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
то магазинні не такі смачні.
В мене цього року буде 20 пасок, теж планую пороздавати)
Уравнобешенная• 11 апреля 2023
В мене пластикова велика миска на 9л, майже тазік.
Мальдивирую• 11 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
то магазинні не такі смачні.
Мене завжди пригощають, а мені не подобаються! Доводиться казати що твоя найсмачніша)))
Нащо їх роздавати і три дні пекти
Уравнобешенная• 11 апреля 2023
Ответ дляМальдивирую
Нащо їх роздавати і три дні пекти
Ну, то скажіть хоч раз правду людям.

Я дарую лиш, якщо бачу, що гостеві сподобалася та, що їв за святковим столом, радо беруть ще додому .
Ручки-Крючки• 11 апреля 2023
Ответ дляМальдивирую
Нащо їх роздавати і три дні пекти
скажіть людині правду.
не їжте.
не беріть.
можливо наступного разу людина не буде саме на вас час витрачати і паску.
Затишне кубло• 11 апреля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Это когда семья большая