Слухи-руки не распускаю• 11 апреля 2023

Чи є тут стюардеси?

Розкажіть про свою роботу, нюанси
Чи не пожалкували про свій вибір?
Як з роботою в інших країнах зараз?
Які зарплати?
Дочка має бажання йти на навчальний курс, але поки не прийняли рішення
Дякую
Жерица ночи• 11 апреля 2023
Подруга працювала в МАУ, згадує з теплотою про свою роботу. Було важко, але драйвово - її слова. Працювала до вагітності 6 років

західний_діалект• 11 апреля 2023
Як я мріяла , щоб моя донька пішла в цю професію : струнка , красива , англійська на високому рівні . Вступила в медичний
Та легко!• 11 апреля 2023
Зп від 1000 у.о. Залежить від ліній та досвіду дуже. Є достатньо високі стандарти по здоров´ю, зовнішності та мовам. Ріст від 167 см, струнка, рівні зуби, немає тату на видимих частинах тіла, немає шмарів. Високі вимоги до вестибулярки. Хай покрутиться 20-30 разів і з закрити очима зробить ластівку. Якщо не затихує і вона нормально стоїть, то ок. Якщо ні, то не пройде тести. Як правило, зараз авіалінії просять дві іноземні крім своєї рідної. Тобто, наприклад, українська+ англійська+ німецька. Мінімальний рівень +- B1. Тобто дає говорити хоча б на побутовому рівні+ авіа термінологію вивчити. Сама робота цікава і прикольна для молодої та активної дівчини. Щасти!
автор Слухи-руки не распускаю • 11 апреля 2023
Ответ дляТа легко!
Тут не такі жорсткі вимоги до зовнішністі, як у нас були раніше
По здоров’ю так, наприклад треба пропливсти 200 метрів, мови знає, одна досконало вже, а друга в процесі навчання
празники не помню• 11 апреля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Мне тоже говорили иди в стюардесы,но английский у меня 0 полный.Недавно закончида другую специальность.
Та легко!• 11 апреля 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Нащо з досконалою мовою йти в стюардеси? Краще у офіс міжнародної компанії і будувати кар´єру. Мінус роботи в тому, що, наприклад, в 30 доведеться все починати з 0 у іншій сфері. Не всім вистачає місць роботи у авіакомпанії. Та і особливих знань у стюардес для цього немає. А все життя літати не будеш. Проблеми з тиском і венами на ногах. У деяких стюардес вона аж сині((
Твоя подружайка• 11 апреля 2023
Ответ длязахідний_діалект
странное желание, как для матери.. это очень опасная специальность, медицина куда лучше, как ни посмотри

dulenok• 11 апреля 2023
Ответ дляТа легко!
мне тоже кажется, что работа стюардессы очень кратковременная, такая себе романтик для молодых и красивых...а потом нужно в другой сфере учиться с нуля.
західний_діалект• 11 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Ничего не странное : отличная , денежная , интересная работа для активной девушки . В медицине сто лет учишься , и дай Бог пробиться еще
Ответ дляТа легко!
Бо в нас тимчасове ВНЖ і навчання безкоштовне поки до 2025 року.
А далі невідомо
Для офісу треба вища освіта, отримати освіту - це 4 роки навчання мінімум
А так наче швидка професія -10 тижнів курс влаштовують зразу на практику з оплатою 🤷‍♀️
dulenok• 11 апреля 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А далі невідомо
в вашем случае конечно нужно пробовать
Та легко!• 11 апреля 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А далі невідомо
Звичайно, пробуйте тоді
З понеділка на дієті• 11 апреля 2023
Ответ длязахідний_діалект
И чего Вы расстраиваете? Врач очень достойная профессия
Ответ длязахідний_діалект
Медсестри і лікарі теж дуже потрібні
Особливо з англійською всюди !
Красота неземная• 11 апреля 2023
Смотрю Сание Сараметову, она бывшая стюардесса, много об этой профессии видео у неё. Это очень тяжело.
НаБалКоніХодять• 11 апреля 2023
Ответ длязахідний_діалект
ССС хана,серце зношується швидко,варикоз не лише ніг,а і матки і малого тазу. Потім виношуй з цим букетом. А жінка має повноцінно жити і в 50 і в 60-70,а не з розваленим організмом. Так,у деяких закінчується саме так. Далеко не у всіх,звичайно. Але навантаження ненормальні. Бажати такого своїй дитині дивно ..
західний_діалект• 11 апреля 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
У медиків також хватає і варикозу , і проблем ССС і інших хвороб . У якій професії їх немає ?