Кидаю курити• 11 апреля 2023
Що дарувати дитині в півроку?
Потрібна ідея подарунку дівчинці, якій 6 місяців. Я взагалі не пам´ятаю свою дитину в такому віці, крім проблем через зуби😁 що можна купити? Брязкальця ще актуальні? Прорізувач якійсь прикольний? Чи щось музикальне? Щось символічне, невеличке, як знак уваги
Кидаю курити
• 11 апреля 2023
Ответ дляТочу ляси
Подарите маме лучше что-то
Мамі то зрозуміло, з цим проблем немає) дітям треба щось вигадати... Старшим обрали, немовля - не вигадала ...
Гореотума• 11 апреля 2023
племінниці взяла набір літніх бодиків, ще якусь іграшку додам та й все
Море Щастя• 11 апреля 2023
Лучше что-то из одежды. У моего ребёнка ( 7 месяцев)полно игрушек и музыкальные , и пирамидка, пока что кроме погремушек, мало что интересно, ну как, интересно, но с музыкальными игрушками ещё не очень понимает, что делать .Нажимает на все кнопки подряд, такой шум😀
Птица секретарь• 11 апреля 2023
Ответ дляКидаю курити
маленькому сейчас самое главное это счастливая мама. я бы сертификат в магазине косметики, к примеру, подарила
косметика,нам женщинам, всегда нужна