А я кумедна• 11 апреля 2023

Що смачніше і ситніше краще купити, паску крафіни чи панеттоне?

Крафіни і панеттоне не коштувала. Паска не подобається. Сама пекти в цьому році не хочу. Да і не їдять, а на одну штучку і рецепт шукати і час витрачати не хочеться. Порекомендуйте опишіть чи відрізняється.
Пишу, не читаю• 11 апреля 2023
Сытнее?)) впервые слышу такой критерий относительно паски))
Краффин сытнее, там каждый слой маслом смазывается

автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Смачнішеце телефон
Спасу мир• 11 апреля 2023
Беріть все, точно ситно буде.
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Блін редагувати не дає(((
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляСпасу мир
Беріть все, точно ситно буде.
Та блін смачніше, телефон не те встановив ,а редагувати не дає
Пишу, не читаю• 11 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
Смачнішеце телефон
Аааа))) ну они разные на вкус. В Краффине обычно больше всяких цукатов, а Паннетоне очень воздушная, нежная, слоистая как паутинка
Спасу мир• 11 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
Так ви написали смачніше і ситніше, все нормально.
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляСпасу мир
Ну то щось не те писала, хотіла тільки смачніге, телефон щось сам вставив, ех. Завжди ж перечитую а тут ні
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Да,краффин более плотный.

Виправлялочка• 11 апреля 2023
Якщо якісні продукти,то всі варіанти смачні. Я взагалі в цьому році ромову бабу обрала пекти...
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Добре що мій чоловік не читає, бо зараз було б, от а ти мені ні разу не пекла хник як дитятко
Летюча помилка• 11 апреля 2023
Панеттоне. І паску Рошен))
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
Моїх вже не вразиш таким...балувані. Більше для сестер та інших родичів стараюсь.
Не пью, не курю• 11 апреля 2023
Я творожную люблю, тесто не вкусно мне
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Мені не цікаво пекти чоловіку, а діти їдять тільки кекси і то їдять це не правильно, поки свіжі сьогоднішні пару штук і все.
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Я сьогодні вперше в цьому році побачила ціну на паску 250- 300грн ..трохи шокована.
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
То краффіни їм сподобаються,схожі на кекси.
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Якщо вони існують без родзинок і сухофруктів
Чумачечая Весна• 11 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Думаю будуть і дешевші, але теж цього року буду пекти, вперше за кілька років, бо розоритися можна, краще м´яса більше куплю.

Пузата Хата• 11 апреля 2023
Colomba зараз в Італії коштує 2€ за кг, бо свято вже минуло.
Автор купіть панетоне, це смачно.
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
Мої теж перебирають ..ледве вмовила з цукатами апельсиновими скуштувати,а потім плюнула і роблю на свій смак! Купіть сінабонів.. я раніше їх пекла на паску дітям.
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Ой сінабон вони точно не будут, я тим паче, страшенно солодкі....
Akrabatka• 11 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Підкажіть, як Ви робите залівку на сінабон?
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Ответ дляAkrabatka
Вершковир сир,сахарна пудра,м´яке верш.масло ,ваніль,коньяк чи ром.
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Ответ дляAkrabatka
Рецепт енді шефа ,лише меньше пудри.
Akrabatka• 11 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Рецепт енді шефа ,лише меньше пудри.
Дякую
БезникаяЯ• 11 апреля 2023
Якщо у кондитера зібралися купувати - не знаю , що порадити. Якщо з магазину - 300% за панетоне . Вся родина буде задоволена
Просто красавица• 11 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Панеттоне. І паску Рошен))
А рошенівська смачніша за панетоне? Я італійське люблю обидві не охота брати бо дупа й так завелика)
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Ответ дляПросто красавица
Мені патеннетоне як звичайна паска ...так,смачна,але й інша випічка не гірша.
Летюча помилка• 11 апреля 2023
Ответ дляПросто красавица
Мені смачніша. Вона з шоколадними краплями і білим шоколадом замість білкової глазурі