А я кумедна• 11 апреля 2023

Що смачніше і ситніше краще купити, паску крафіни чи панеттоне?

Крафіни і панеттоне не коштувала. Паска не подобається. Сама пекти в цьому році не хочу. Да і не їдять, а на одну штучку і рецепт шукати і час витрачати не хочеться. Порекомендуйте опишіть чи відрізняється.
Просто красавица• 11 апреля 2023
Ответ дляВиправлялочка
Мені патеннетоне як звичайна паска ...так,смачна,але й інша випічка не гірша.
Мені подобається моя паска). Але нажаль зараз ніде.Панетоне смачне італійське чи мені попадалось таке. Укр що не купувала не те. Тому і питаю за рошенівську.

Просто красавица• 11 апреля 2023
Ответ дляЛетюча помилка
Мені смачніша. Вона з шоколадними краплями і білим шоколадом замість білкової глазурі
Дякую)
Виправлялочка• 11 апреля 2023
Ответ дляПросто красавица
Я теж сама печу,то мене важко вразити магазинною.
Шлях до зірок• 11 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
Мені не цікаво пекти чоловіку, а діти їдять тільки кекси і то їдять це не правильно, поки свіжі сьогоднішні пару штук і все.
Розпаскудили ви своїх домашніх))) чоловік потім кексики доїдає?..)
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Давін все доїдає не смачні цукерки з подарунків на новий рік, випічку і тп. Зараз взагалі собі нічого не можу купити все таке не смачне, занадто солодке, приторне, всюди пхають варення, мармелад і тп. Я не люблю начинки. Просте шоколадне печиво не знайти. Шоколад теж всюди глазур кондитерська солодка. Морозиво теж влітку немає нормального в магазині.
Шлях до зірок• 11 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
Погоджуюсь, дуже багато цукру у все кладуть, який забиває смак. І морозиво теж не можу знайти(( все занадто солодке, навіть якщо воно по дсту 4733 і там молочний жир
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
Я люблю чорний шоколад. І десерти витримані по смаку цукру. Типу тірамісу. До солодкого я байдужа. Але зрідка є бажання, а обрати щось не можливо (((
Шлях до зірок• 11 апреля 2023
Ответ дляА я кумедна
+ до чорного шоколаду, який берете?

Із того що є в магазинах під домом беру Ліндт, рошенівський брют.

Міленіум на 99% мені якийсь пластмасовий, не зайшов( У Міленіума навіть чорний на 74% і 80% із апельсиновими цукатими здався кращим за їх 99%
автор А я кумедна • 11 апреля 2023
Ответ дляШлях до зірок
+ до чорного шоколаду, який берете?

Корона а так рідко беру, я можу з´їсти пару кубіків і забути надовго. Брют то вже занадто. Міленіум взагалі фу...
Чоловік зі Львову привозив з якоїсь шоколадної крамниці, ну несмачний. А так линдт наче непоганий, і ще якійсь не можу згадати. Рідко його вживаю.