Чу Ча• 11 апреля 2023

Паска зі сметаною чи без?

Дівчата, знайшла 2 майже ідентичних рецепта, але в одному додається 1 ст. сметани. Хтось пече зі сметаною? Люблю вологу і волокнисту.
ИМХОля• 11 апреля 2023
Так я печу але у мене рецепт треба тісто ставить в холодильник

Бідося• 11 апреля 2023
Ответ дляИМХОля
У меня тоже со сметаной, но все продукты смешиваются холодными и надо, чтобы ночь постояло на столе.
Сколько хозяек, столько рецептов) всем вкусных пасочек и победы
ИМХОля• 11 апреля 2023
Ответ дляБідося
Все буде Україна
Угадайс• 11 апреля 2023
А нет случайно легкого рецепта для рукожопа как я?
Апофиозная• 11 апреля 2023
У меня на молоке, бабушка пекла на сметане, но там рецепт сложный, не с моим талантом.
автор Чу Ча • 11 апреля 2023
Ответ дляУгадайс
Я буду пекти ’по легкому’. 500 молока+ 60 дріжджів+ цукор+10 жовтків+250 масла. Але в ідентичному рецепту є сметанка, в ось думаю додавати її чи ні.
Апофиозная• 11 апреля 2023
Ответ дляУгадайс
Купить, учитывая стоимость ингредиентов.
Реанимация• 11 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
А муки скільки ?
Угадайс• 11 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Дякую.

Угадайс• 11 апреля 2023
Ответ дляАпофиозная
Хочется ж научиться. Да и домашняя вкуснее.
Вредняжка• 11 апреля 2023
Я не додаю. Я дуже дружу з дріжджовим тістом,але рецепт паски зі сметаною в мене виходить через раз. Прям якесь розчарування. Руки ростуть з правильного місця раптом що.
Бабуся моя казала,що сметана дуже часто ’гасить ’дріжджі,тому треба бути обережною і в таке тісто ніколи не додавати ’черству’ сметану,лише свіжу.
Може магазинна сметана в моєму випадку зіграла невдало,іншого пояснення немає,бо я з тістом на ти
автор Чу Ча • 11 апреля 2023
Ответ дляВредняжка
Дякую, мабуть не буду бо в мене ’лапки’.
Первая ласточка инфляции• 11 апреля 2023
В мене рецепт зі сметаною, сама смачна виходить із всіх рецептів, що пробувала
Эта_Шикарна)• 11 апреля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дайте будь ласка рецепт
автор Чу Ча • 12 апреля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Напишіть будь ласка!
Первая ласточка инфляции• 12 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Напишіть будь ласка!
Що незрозуміло питайте. Рецепт переписаний з оригіналу, але за багато років трохи його змінила
Эта_Шикарна)• 12 апреля 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Дуже дякую!