чаревна• 11 апреля 2023

Херой дня или кто тормозит выплаты военным

❗️Тем временем в Верховную Раду внесли постановление, которое блокирует законопроект о возврате надбавок военным в размере 30 000 грн, – об этом сообщил нардеп Железняк.

Он отметил, что пока постановление не будет рассмотрено в зале, глава парламента не имеет права подписать закон, а это в ближайшие недели не произойдет из-за графика заседаний Рады.

К слову, постановление внёс нардеп
Vlada-Maria• 11 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
У нас зараз стоіть на кону існування нашої держави !
путлер кричить , що країни Україна не существує , що це помилка !
Громадяни мають захищати свою державу і наші воїни захищають інакше ми би не писали тут на форумі !
ви злодіїв і щурів не прикривайте тими, що воюють! Зовсім уже совість втратили, зеленим мохом поросла? Є ті, що воюють і борються, а оці просто осідлали чужу боротьбу, бо вчасно спохватились, що і без них обійдуться

Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
угу.... і того в почтових ящиках вже всюди натицяно газеток від слуг. І гроші на це є.
І ще одне: ви перевіряли ту потрібну цифру? 150 млрд - це звідки? З усіма тиловими щурами?
Так я і пишу , що поперше треба полічити точно , бо воєнком і поліціянт в Ужгороде має бути без додаткових виплат
А ця потвора Розумков винес на голосування , а ці і проголсували , може їм соромно стало !
Але грошей не вистачить , звідки вони їх пропонують взяти
ebbi• 12 апреля 2023
Ответ дляmamarama
А они поэтому так и порахувалы.
Чтоб вот так🤷‍♀️ развести руками.
И умыть их в очередной раз.
Кто ж проверит правильность порахувань?
А нада 2 вищих мати,щоб порахувати,що кількість військових помножена на суму виплат буде більше ніж кількість держслужбовців помножена на суму,що уріжуть.Навряд чи всі наші держслужбовуі отримують стілько,щоб з них тисяч 25-30 стягнути
Olenka_Mk• 12 апреля 2023
Ответ дляМис Кам
Громадяни мають захищати свою державу і наші воїни захищають , але держава їх чомусь не дуже захищае, в свою чергу.
І в наших воїнів повинна бути та сама , хоч невеличка, фінансова подушка . Тоді як , перебуваючи фактично в фронтовій зоні, а на папері - тиловій, купувати собі літню форму / взуття, сплачувати за оренду або комунпослуги винайманого житла ( бо в деяких закладах вже не можна розміщуватися - небезпечно), витрати на бензин і ремонт автівок від волонтерів (машинки вони - молодці везуть , а інше - зась і державі то не потрібно ). В санчастині ліків немає , безкінечні бронхіти - тонзиліти - за власний кошт . І з тої 20- ки нічого не лишається. З чого черпати вмотивованість ? З батьківських посилок ?Це те , з чим стикаюся щодня особисто.

І якщо вже про Україну знає весь світ , про геройський подвиг наших хлопців , то ганьба державі не цінувати їх і виставляти голодранцями . Це відповідь про вільний народ вільної України.
Я тут почитала і зрозуміла, що більшість взагалі не знає цих проблем і не розуміє про що пише. Я коли чую на нулі 100 тис. платять хочется одразу за кораблем відправити. Хіба ж це гроші за цей титанічний труд?
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Доки воїни захищають нашу державу що твориться у владі?
зараз вам скажуть, що неначасі, бо путін нападе
Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляСонная Сова
Ну да, депутат выживает в дубаях, обычные люди выживают от зарплаты до зарплаты, а еще многие и без домов остались, но депутаты невинные овечки.
Я не пишу , що вони невинні , вони популісти
Ліз Трасс прийшла на гаслах скорочення податків і ушла через місяц , ринок там такого не прощає
А у нас почнеться ’ танці з бубнами’
Mira29-c3c3• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Добре що є на кого весь цей бардак «списати».
Сонная Сова• 12 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Там народу много, хай думают, иначе зачем они там вообще?
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляebbi
Я не проти боротьби з крадіями,але зараз мова про інше,про гроші,яких немає в бюджеті і скоріше за все прийдеться платити нам всім.Нам не 5,нам 150 млрд потрібно.Відчуваєте масштаб навіть виходячи з вашого допису?
ще раз, де розрахунки конкретні тих 150 млрд? цим на слово вірити - себе не поважати. Про масштаб можете комусь другому розказувати, кразе почитайте бюджет на 2023 рік і подивіться статті витрат - прозрієте, які мільярди йдуть і куди

sobacura• 12 апреля 2023
Ответ дляebbi
Вже порахували-навіть якщо уріжуть,то це буде 2% від необхідної суми
Якщо зарплатню уріжуть, чи і премії знімуть і деякі надбавки?
На мою думку, тим, хто в далекому, затишному тилу може і не платили б? Так, розумію, що всі військові під прицілом, всі в небезпеці, але...
Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляТатьяна123
Це та комісія яка пропустила яблука по 56 грн. Не смішіть людей.
Ніколова читаю постійно , той журналіст , що справу з яйцями написав , про яблука поки він не писав
Там нормальна комісія , зараз проходять перевірки на таємничість
Мис Кам• 12 апреля 2023
Ответ дляСонная Сова
а может вы думаете что броники как купили 1 раз, так его и хватит навечно?? Даже тут на советчице недавно тема была от снайпера, не помню на что ему деньги нужны были. Но сумма не маленькая. Какого он должен побираться по людям??
Разлетелся тот выданный броник в хлам (попали в машине под обстрел ) , повреждены рёбра и осколок под сердцем - так и ходит парень с ним . Новый пришлось покупать , естественно за свои . За время службы уже потерял 4 ! машины Поедет на задание -обстрел , назад приходит пешочком ( и Слава Богу, что приходит).
Татьяна123• 12 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви в тій комісії? Чи на слово знов повірили?
mamarama• 12 апреля 2023
Ответ дляebbi
Не одними госслужащими.
Судьи, прокуроры, нардепы и прочие члены наглядовых рад.
Сонная Сова• 12 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А у нас почнеться ’ танці з бубнами’
Они у нас начались с того момента когда власть расслабилась, как в 2014, мол война не тут, а там где то.
Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
не прикриваю я , просто сьогодні депутати прийняли популістське рішення , але виплати військовим мають бути обов“язково
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
А що може не написати ?
ви реально чи прикидаєтесь?
sobacura• 12 апреля 2023
Ответ дляebbi
Ну хз, наша голова отг в тому році премію+відпускні+ надбавки+зарплата 300 000 отримала. Навіть декілька статей було про це.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляТатьяна123
і де ’умови конкурсу’ відразу були прописані таким чином аби відсікти неугодних)

Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ для77 года рождения
А дали за березень лише 20
і не тільки за березень
Olenka_Mk• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
ви реально чи прикидаєтесь?
ні, вони реально. Просто більшість навіть не уявляє, що там відбувається((( А після закінчення війни будуть говорити - це не ми їх туди відправляли. Як сказав один знайомий чоловікові.
Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляСонная Сова
треба мати мозок чим думати ! А чим наш чудовий виборец думав коли колю катлету обирав чи киву в парламент
там професіоналов мало , на жаль (
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляOlenka_Mk
так не всім платять. Для початку командир має написати рапорт, потім його мають наверху розглянути.... вже повипливало скільки брали за той рапорт і за відпустки. А цим сци в очі, а вони...
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляТатьяна123
нема його там, не достойний видать
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляOlenka_Mk
+100000000
Mariya Prokhorova• 12 апреля 2023
Ответ дляТатьяна123
Я не в ній , але брала участь в голосуванні !
Пройшли дуже порядні люди (14 чел) , волонтери з 2014 року є
І розуміються в логістіці закупівль , будуть перевіряти всіх поставщиків
mamarama• 12 апреля 2023
Ответ дляsobacura
Я помню ваши темы о ней)
А у нас сегодня новость - в горсовете украли всю технику.
И обнаружили это еще в декабре 2022, заявили 29 марта, а обнародовали сегодня.
Конечно, все обставили по классике, нас может спасти только кража.
К технике добавили мелочевку типа ковров, картин, мебели, для пущей правдоподобности.
Ну бывает, вынесли из здания горсовета в центре города, все, погрузили и увезли в неизвестном направлении.
Но главное - украли также сервера, где были ведомости о зп и премиях чиновников нашей мерии.
В общем, война все спишет(
А люди свято верят, что денег нет.
Татьяна123• 12 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Тепер зрозуміло чому ви так тут захищаєте ворюг. Бо самі звідти. Такі ж чесні та непідкупні, як і попередні.
Мис Кам• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Так , 1000 грн за 1 день відпустки , 10 днів -10 тис . Не йде людина у свою заслужену відпустку .
Сонная Сова• 12 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Странно, так откуда ж цены таки взялись, если даже дошкольник знает, оптом дешевле?