Я не Сірожа• 12 апреля 2023

Тварі, мразота, ненавиджу.

Хто вже бачив, той зрозуміє, про що я.
І хтось ще хоче з ними миру?

Немає в мене інших слів.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
Ще нічого толком незнаю, везуть ще, щось з легенями (
В Дніпрі? В Мечнікова боги земні, а не хірурги
и-рина 1981• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
А я би заставила кожну ждунью акакаяразнічну кілька раз дивитись. Аби навіки запам’ятала і на генетичному рівні потомкам передал, що разніца таки є
До них ні хрена не дойде
На огонек• 12 апреля 2023
Ответ дляIcosmo
Там від одного його крику серце стигне(((
это же какая должна быть боль..это невозможно понять,даже представить..это..зачем?за что?как?
Елена1265• 12 апреля 2023
Ответ дляNastyushaK
Убить всех пленных что сейчас есть у нас
Срочно!
А как потом наших из плена забирать, если на обмен не будет никого?
Vitalinka1987• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
Молюсь за Вашого чоловіка! Від щирого серця бажаю щоб все було добре і він був живий і здоровий! Янгола Охоронця!
Малышка• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Ще незнаю, зранку тільки буде в Дніпрі
Tina.• 12 апреля 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
Я не могу понять, как мы все время жили рядом с нимии и ничего не замечали. Когда они стали зверями или и были такими? А ведь многие и в Крым ездили после 14 года.
Та завжди вони такими були. Західна Україна пам´ятає їхні звірства. Тільки у Львові у червні 1941го енкаведисти вбили і закатували тисячі українців. Почитайте про тюрму на Лонцького. Тепер це музей, який при нагоді можна відвідати у Львові. Та це лише один епізод серед безлічі їхніх злочинів проти українців..
На огонек• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
тримайтеся.Усі з вами.Бог з вами.Вірте в це
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
я не знаю що робити (( я більше, ніж на 1000 км від нього ((
молитись і вірити
elena901• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
Ще незнаю, зранку тільки буде в Дніпрі
Нехай Бог надає йому сил. Здоров´я і якнайшвидшого одужання.
ПЛЮС-МИНУС• 12 апреля 2023
их там по их интернетам уже второй день трусит от инфы про наше контрнаступление.
предложения уебать по нашим ядеркой сыпятся, как из рога изобилия.
ссутся суки. но хуйло не ругают. тупые зомби.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
Ще незнаю, зранку тільки буде в Дніпрі
головне, що стабілізували і щоб благополучно довезли
Ирина-bbd0• 12 апреля 2023
Ответ дляelena901
Как и каждому нашему воину.которому нужна сейчас помощь!
Вселенная.спаси и сохрани их всех!!!!!
@ альонка@• 12 апреля 2023
Бачила багато подібних відео,не підберу вже слів,в моєму лексиконі вже дуже багато слів, які вбивають мою душу. Я вже не знаю який там той ад,але бачу його на землі.
Ненавиджу вас,москалі,ваших дітей і все,що з вами пов´язане.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляTina.
+1, те саме їх дєди творили на заході України. Мій дідусь по мамі мало з розуму не зійшов від побаченого в 41-му в Коломийській тюрмі, коли москалі втікли.... шукав свого брата((((
elena901• 12 апреля 2023
Нема вже слів, щоб цю мразоту якось називати. Бажаю їм смерті, в муках.
Ще частина повернеться, і нехай підтр уючі їх, ’ любітєлі сво’ ,’хлопаючі і радісні смайлики’ н
в повній мірі відчують на собі все.
@ альонка@• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Подивіться фільм Волинь.
ПЛЮС-МИНУС• 12 апреля 2023
Ответ для@ альонка@
логику кацапов знаете?
читала одного, мол, он был когда-то вроде в Одессе и ему морду набили за сломанную ветку каштана. бандеровцы, нацики, фашисты и предатели не любят русских братьев и за это всех хохлов нужно уничтожить.

ненависти к ним уже нет. презрение и отвращение.
и-рина 1981• 12 апреля 2023
Боже захисти наших воїнів дай їм сил знищити цей непотріб

Нема слів
Mira29-c3c3• 12 апреля 2023
Ответ дляDonnafugata
Щоб пам´ятати кожного разу, коли нам будуть розповідати про брацкіє народи, хароших узкіх, ета всьо путін і т.д.
Немає їм прощення і точка!
+10000.
І дітям та онукам розповідати про їхні звірства. Щоб ніколи не сміли ні на хвилину забувати хто такий москаль.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ для@ альонка@
Подивіться фільм Волинь.
в мене були живі свідки - мої дідусі і бабусі, а повоєнних звірств москальні - ще й мої батьки. Тому змалку ми знали - москалі не люди
JulliK_• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Согласна с вами
lekon-lekon• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
А ще, ненавижку за те, що мого чоловіка зараз везуть пораненого на операцію!
Хто може, помоліться за його життя і здоров’я
Ім´я напишіть, хай янголи охоронці його захистять і допоможуть всій команді лікарів врятувати. Сил йому, він потрібен родині і країні.
@ альонка@• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Так в цьому фільмі поляки нас такими виставили,тепер розумієте хто то був?
Тварі!
Renesmeе 16• 12 апреля 2023
Ответ дляMargonails
Я даже представить не могу уровень садизма у них....как??? Как такое может сделать человек????
Таке людина зробити не може. Це виродки! І плюйте будь ласка порадниці на всіх хто ще раз тут на форумі напише що не все так однозначно
JulliK_• 12 апреля 2023
Ответ дляНа огонек
Зато мы им все условия, медицина и жратва, чтобы не нарушать прав, не дай бог!
@ альонка@• 12 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Тут таке ще є!Не може бути,може то ті лаптєсоскі?
Manichka• 12 апреля 2023
Ответ дляBrichka_04
Та які там кадировці, у них інший акцент. Це русня руснява, хоча ті не краще, я думаю.
Я не смотрела.
Mira29-c3c3• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
+100000000.
Renesmeе 16• 12 апреля 2023
Відео дивитися всім! Щоб знати і днк запам’ятало хто ворог і нелюдь!! І передати дітям і правнукам