Хто вже бачив, той зрозуміє, про що я.
І хтось ще хоче з ними миру?
Немає в мене інших слів.
І хтось ще хоче з ними миру?
Немає в мене інших слів.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
Ще нічого толком незнаю, везуть ще, щось з легенями (
В Дніпрі? В Мечнікова боги земні, а не хірурги
и-рина 1981• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
А я би заставила кожну ждунью акакаяразнічну кілька раз дивитись. Аби навіки запам’ятала і на генетичному рівні потомкам передал, що разніца таки є
До них ні хрена не дойде
Vitalinka1987• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
Молюсь за Вашого чоловіка! Від щирого серця бажаю щоб все було добре і він був живий і здоровий! Янгола Охоронця!
Ответ дляВеточка сакуры67
Я не могу понять, как мы все время жили рядом с нимии и ничего не замечали. Когда они стали зверями или и были такими? А ведь многие и в Крым ездили после 14 года.
Та завжди вони такими були. Західна Україна пам´ятає їхні звірства. Тільки у Львові у червні 1941го енкаведисти вбили і закатували тисячі українців. Почитайте про тюрму на Лонцького. Тепер це музей, який при нагоді можна відвідати у Львові. Та це лише один епізод серед безлічі їхніх злочинів проти українців..
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
я не знаю що робити (( я більше, ніж на 1000 км від нього ((
молитись і вірити
ПЛЮС-МИНУС• 12 апреля 2023
их там по их интернетам уже второй день трусит от инфы про наше контрнаступление.
предложения уебать по нашим ядеркой сыпятся, как из рога изобилия.
ссутся суки. но хуйло не ругают. тупые зомби.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
Ще незнаю, зранку тільки буде в Дніпрі
головне, що стабілізували і щоб благополучно довезли
Ирина-bbd0• 12 апреля 2023
Ответ дляelena901
Нехай Бог надає йому сил. Здоров´я і якнайшвидшого одужання.
Как и каждому нашему воину.которому нужна сейчас помощь!
Вселенная.спаси и сохрани их всех!!!!!
@ альонка@• 12 апреля 2023
Бачила багато подібних відео,не підберу вже слів,в моєму лексиконі вже дуже багато слів, які вбивають мою душу. Я вже не знаю який там той ад,але бачу його на землі.
Ненавиджу вас,москалі,ваших дітей і все,що з вами пов´язане.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ дляTina.
+1, те саме їх дєди творили на заході України. Мій дідусь по мамі мало з розуму не зійшов від побаченого в 41-му в Коломийській тюрмі, коли москалі втікли.... шукав свого брата((((
@ альонка@• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Подивіться фільм Волинь.
ПЛЮС-МИНУС• 12 апреля 2023
Ответ для@ альонка@
логику кацапов знаете?
читала одного, мол, он был когда-то вроде в Одессе и ему морду набили за сломанную ветку каштана. бандеровцы, нацики, фашисты и предатели не любят русских братьев и за это всех хохлов нужно уничтожить.
ненависти к ним уже нет. презрение и отвращение.
Mira29-c3c3• 12 апреля 2023
Ответ дляDonnafugata
Щоб пам´ятати кожного разу, коли нам будуть розповідати про брацкіє народи, хароших узкіх, ета всьо путін і т.д.
Немає їм прощення і точка!
+10000.
І дітям та онукам розповідати про їхні звірства. Щоб ніколи не сміли ні на хвилину забувати хто такий москаль.
Vlada-Maria• 12 апреля 2023
Ответ для@ альонка@
Подивіться фільм Волинь.
в мене були живі свідки - мої дідусі і бабусі, а повоєнних звірств москальні - ще й мої батьки. Тому змалку ми знали - москалі не люди
lekon-lekon• 12 апреля 2023
Ответ дляМалышка
А ще, ненавижку за те, що мого чоловіка зараз везуть пораненого на операцію!
Хто може, помоліться за його життя і здоров’я
Ім´я напишіть, хай янголи охоронці його захистять і допоможуть всій команді лікарів врятувати. Сил йому, він потрібен родині і країні.
@ альонка@• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Так в цьому фільмі поляки нас такими виставили,тепер розумієте хто то був?
Тварі!
Renesmeе 16• 12 апреля 2023
Ответ дляMargonails
Я даже представить не могу уровень садизма у них....как??? Как такое может сделать человек????
Таке людина зробити не може. Це виродки! І плюйте будь ласка порадниці на всіх хто ще раз тут на форумі напише що не все так однозначно
@ альонка@• 12 апреля 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Тут таке ще є!Не може бути,може то ті лаптєсоскі?
Mira29-c3c3• 12 апреля 2023
Ответ дляVlada-Maria
+100000000.
Renesmeе 16• 12 апреля 2023
Відео дивитися всім! Щоб знати і днк запам’ятало хто ворог і нелюдь!! І передати дітям і правнукам