Елена-2e06• Изменено 12 апреля 2023

Висока температура в дитини

Це вірус якийсь зараз, чи що? Дитині 1 рік, вчора на ніч піднялась температура 38.6, а зранку була вже 39.5, ні соплів ні кашлю, погано збивається, можливо в когось було таке недавно?
lena_gasova• 12 апреля 2023
Подивіться горло. Скорішого одужання дитинці!

автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляlena_gasova
Дивилась, трохи збільшені мигдалини
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляlena_gasova
Дякую
Анна-3006• 12 апреля 2023
а скорую можете вызвать ? ребенок маленький, надо вызвать
dulenok• 12 апреля 2023
когда была моя меленькая - все вирусные переносила именно так: только температура в районе 39. Сбивала, давала много пить, проветривала комнату
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляАнна-3006
А що швидка? Приїде, зробить укол анальгіну, і забере в лікарню, або напишемо відмову і все
CоffеёкSZefиркой• 12 апреля 2023
мабуть вірус. у сина сестри(9років) 6-й день темпа 39 і погано збивається. 2 перші дні трішки горло його боліло і все. їх лікарка виписала антибіотик.

lena_gasova• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Але вони дитинку оглянуть та послухають.
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Писала своєму лікарю, сказала здати сечу, бо це може бути і ковід і захворювання сечостатевої системи, але я не можу ту сечу зібрати, на горщик ще не сідає, дивно що сказала, що кров не потрібно
Анна-3006• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
прослушают, тем-пу уколом собъют, если падать не будет, а там смотрите сами, я такой маленькой дочке всегда вызывала, при температуре под сорок
Ермолайчик• 12 апреля 2023
39,5 в 1 год и плохо сбивается. Это как минимум педиатр на дом прослушать, посмотреть горло и уши. Сделать тест на ковид и грипп.
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляlena_gasova
В нас таке в січні було, приїхали, зробили укол і поїхали, горло сказали нормальне, а наступного дня пішли до лікаря, сказала що горло червоне
Радуга• 12 апреля 2023
Потрібен огляд лікаря. Якщо не має жодних симптомів, окрім температури, то може бути звичайна Розеола. І подивіться, чи вірно розрахували дозировку жарознижуючого, згідно ваги дитини.
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Додому вони зараз не ходять, дають консультацію онлайн, або до них приходь
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляРадуга
Так, вірно все
Сумніваюсь, що розеола може бути
Ермолайчик• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Приватні ходять, якщо є можливість викликати. Для забору сечі у маленьких дітей є спеціальне пристосування типу памперса.
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Приватні звичайно ходять 2500 ціна, і приходять взагалі не компетентні, виписують відразу антибіотик
Радуга• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Так, вірно все
Сумніваюсь, що розеола може бути
Тоді, лікар потрібен. Можливо, є змога звернутися до приватного, який приходить на дом?
Радуга• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
космічні ціни якісь, Київ 600 грн було у мого лікаря в грудні

автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляРадуга
Вище написала, викликали вже два рази, нічого не допомогла, виписала рецепт на антибіотик, це в січні було, і ціна 2500
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляРадуга
Приватний?
Люблю море• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Мочеприемник
Ермолайчик• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Так ціна велика. До моїх приїздять - адекватні лікарі і дають призначення.
Parasolechcka• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
вам треба в аптеці купити спеціальний пристрій, але і з ним буде складно..
Ермолайчик• 12 апреля 2023
Ответ дляParasolechcka
Мочеприёмник купить в аптеке. Это как памперс
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляЛюблю море
Мочеприемник
Так, знаю, але в аптеках є тільки для хлопчиків, три аптеки ті що біля нас, для дівчаток немає
Радуга• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Приватний?
так
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Дайте контакти
Ермолайчик• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Дайте контакти
Добробут, Київ. Не знаю в якому Ви місті.
автор Елена-2e06 • 12 апреля 2023
Ответ дляРадуга
так
Дайте контакти