Да_Я_ТакаЯ_• 12 апреля 2023
Ви стараєтесь аби зі всіма колегами були гарні стосунки?
Сьогодні трапився випадок цікавий. Зазвичай колеги неформально спілкуються, і можуть матюкатись і так далі, і ніхто не звертає на це уваги. А сьогодні особливий випадок, всі вирішили звернути увагу на те що я нагрубила, бачте, грубіянка, дозволила собі перейти межу. І тут же - ти ж менеджер, у тебе мають бути зі всіма гарні стосунки. А мене не хвилює яке до мене ставлення, головне аби працювали і все. І коли самі роблять так же, то ніхто не звертає уваги на то, а коли я - тут же акцент треба зробити, типу - дивіться всі, яка вона погана. Це ще що таке? Якісь психологічні качелі.
З вишневого садка• 12 апреля 2023
У мене з усіма гарні навіть з тими кого ненавиджу) не люблю сварки
Да_Я_ТакаЯ_
• 12 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Чи це не лицемірність?
Руда ліса• 12 апреля 2023
Ні, ви в стороні від колективу, мабуть. Думаєте, що разом ви - колектив, а вони таж не вважають.
І, як варіант, ви дійсно нагрубили. Межа від ’смішного всім’ до ’образливого для когось’дуже тонка.
Анонім Перший• 12 апреля 2023
Що значить в колективі ,,..мене не хвилює… аби працювало..? Вам так важко визнати, що ви була груба
З вишневого садка• 12 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чи це не лицемірність?
Чого? Просто уникаю тих хто не подобається і не звертаюсь до них. Бо якщо посварюся то як потім щось просити
Шикаю і викаю• 12 апреля 2023
Зависит от контекста. Мы с шефом орали друг на друга на весь оупенспейс, между нами было метров 50 и куча ’ушей’ из разных отделов. Но прошло лет 10 и мы до сих пор поздравляем друг друга с ДР.
А в целом я доброжелательна к людям)
Да_Я_ТакаЯ_
• 12 апреля 2023
Ответ дляАнонім Перший
Я була груба, але інші собі також дозволяють таке. Так чому акцент на тому що груба я, коли подібні речі то є нормально?
Наездница• 12 апреля 2023
Я отношусь зеркально, если ко мне хорошо, то и я добрая и пушистая, но как только начнут меня прессовать или позволят что-то для меня неприемлемое-я стесняться не буду и пофиг что про меня скажут. За себя надо уметь постоять
Руда ліса• 12 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чи це не лицемірність?
В чому ліцемірність?
Вихована людина може переходити на діловий тон спілкуванння з будь-ким, незалежно від свого відношення.
Да_Я_ТакаЯ_
• 12 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Це ще навчитися треба вміло робити...
Лика-прилипка• 12 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чи це не лицемірність?
Нет. Вы на работе находитесь больше, чем дома. Дружить не обязательно, но и создавать вокруг себя свалку с мусором тоже.
Люди странные. Ты им вообще можешь ничего не сделать и не сказать, но они что там на тебя подумали. Вот подумали и стали косо смотреть.
Я могу пару раз сделать вид, что не замечаю, даю шанс, так сказать. Но нет, оно подумало что то там и лезет в бутылку. Тогда просто отхожу в сторону и без общения вообще - привет, пока.
Наездница• 12 апреля 2023
Ответ дляРуда ліса
В чому ліцемірність?
Например, вы с человеком общались нормально и тут её переклинивает и она обижается на выдуманные ею проблемы и предъявляет претензию в грубой форме?
На какой деловой тон я должна перевести?
Да_Я_ТакаЯ_
• 12 апреля 2023
Ответ дляD.e.l.e.t.e
Ніколи не могла бути лицеміркою.
От і я також. Якщо що говорю все в лице відразу, а інші поза спиною у тої людини. І виявляється що погана я...
Шикаю і викаю• 12 апреля 2023
Ответ дляAlianna88
З усіма не можуть бути гарні стосунки, якщо ти не терпило. Або це блюзнірство
Матюкатись можна по-різному, може ви і нашрубили, якщо були злі
Саме ’блюзнірство’? І хто тут вельмишановний чи святий в цьому сюжеті?)
Да_Я_ТакаЯ_
• 12 апреля 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
И что если лицемерство
Двойний привід для нелюбові і вигнання із колективу
Бесбардак• 12 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чи це не лицемірність?
Ні , це робота, хороший спеціаліст ніколи не буде переносити особисті стосунки в робоче поле
D.e.l.e.t.e• 12 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я стараюсь по мінімуму контактувати з людиною. Але всерівно ото моє особисте відношення видно, але якось без сварок, толерантність
Бодіпозітівна• 12 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Чи це не лицемірність?
У меня муж такой лицемер, даже если чел его бесит, он будет ему жопу лизать. Пошёл весь в мамочку, тв такая же скотина. В глаза улыбается, а за глаза обсирает всех. Я общаюсь с людьми, которые мне приятны. С неприятными у вас и так будет взаимная неприязнь. Когда вам человек не нравится, значит ваши биополя не сходятся.
Да_Я_ТакаЯ_
• 12 апреля 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Да, але врешті ’на коні’ такі як ваш чоловік, а такі як я стоять пристижені в стороні. І мене це злить
Руда ліса• 12 апреля 2023
Ответ дляНаездница
Я подібні випади від колег вирішую по-різному. Одну одразу на місце повертаю, щоб знала своє місце. Начальниці обов´язково висказую своє відношення до цього випадку, але пізніше, наодинці, не звинувачуючи її. Бо бувать у неї моменти, коли кров кипить, і сказане проти неї слово буде початком конфлікту. Тому я кажу, коли настрій її добрий і вона згодна слухати.
Карусель-весель• 12 апреля 2023
У нас в коллективе не ругаются. В крайнем случае, если есть обидки, то можем высказать спокойно и некоторое время друг друга поигнорить
жар-птица Нюра• 12 апреля 2023
Был только один момент когда ссорилась с коллегой. Мы невзлюбили друг друга с первого взгляда. А так на всех работах с теми кто мне неприятен я просто общаюсь только по самой необходимости и только в рамках обязанностей.
Анонім Перший• 12 апреля 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Якщо чесно, то це виглядає, як мірятися хто грубіший
Таке собі заняття. Є хороше висловлювання ,,Із собою ми діємо, як адвокати, а з іншими, як прокурори,,
Самі для себе установіть правило - ок чи не ок вам грубити)
Таке собі заняття. Є хороше висловлювання ,,Із собою ми діємо, як адвокати, а з іншими, як прокурори,, Самі для себе установіть правило - ок чи не ок вам грубити)
Пушка заряджена• 12 апреля 2023
даже если мне кажется, что вопрос тупой, человек тупой и вся ситуация - конченая, я все равно не буду грубить и вести себя неадекватно на работе.
ваша ситуация мне не совсем понятна.
вы нагрубили коллеге? или просто матом что-то сказали в разговоре?
ваша ситуация мне не совсем понятна.
Анонім Перший• 12 апреля 2023
Ответ дляНаездница
На звичайний
Холодно, тверезо і по фактам. Хоча дехто тут чомусь називає це лицемірством.
Да_Я_ТакаЯ_
• 12 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
ваша ситуация мне не совсем понятна.
Матом сказала.