Когда свои добивают. Не знаю можно здесь по правилам форума давать ссылки на страницы " таких" чтоб оставить ей отзыв. И оно сидя за границей, пишет как надо правильно умирать..
Ночка_темная• 12 апреля 2023
Якась недоумкувата.Вона хоч знає що таке справжній біль?Коли ти не пам´ятаєш хто ти що ти і де ти, коли все тіло твоє перетворюється в суцільний біль жахливий і нічого не існує крім цього болю і кричиш так що на іншому краї довгого поверху лікарні люди чують, і за декілька поверхів.Так це лише фізично мені боліло, поряд знаходились люди які рятували, а не кончені вороги-садисти з ножами.Вона думає що від болю кричать просто так, бо хочеться, а можна не кричати і спопеляти поглядом?Раз така грамотна хай операції без наркозу робить собі, покаже приклад мужності
Ответ дляPrervana
Видать старики сами должны самовыпилиться, с криком ’всё ради будущего! Ура-ура-ура!’, а то ишь, время военное, тяжёлое, а они из бюджета пенсии тянут, и у врачей в больницах время занимают своими болячками... Понимать жеж надо, когда можно жить долго, а когда нет.
Ну да, чтобы освободить место под солнцем такому ценному генофонду как эта мадам.
СвітланкаОК• 12 апреля 2023
Воно ще там у коментах годину тому віддзявкувалось. Якесь тупориле. Iнша б вже видалила свій профіль, видалила інсту з телефона, а телефон викинула б у вікно. А це дибілкувате ще й коментує там щось.
Color never seen before• 12 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
пзц, что у нее в голове, чтобы такое высрать?
Отсутствие воображения, сопереживания...вот что у нее в голове. Думает что это как пальчик порезать и нужно просто ’чуть-чуть потерпеть’
Чашечка кофе• 12 апреля 2023
У когось з друзів побачу перепост цієї курки або у списках друзів - одразу бан!
Так і хочеться ногою по е..лу дати
В хороброму сука серці, померти блядь гідно.... Хтось передивився кіношок, але так і не відростив мізки.
Так і хочеться ногою по е..лу дати
77 года рождения• 12 апреля 2023
Ответ дляMilka8181
ей уже напихали в комментах?
Вона і панамку вже змінила
mirka-milka• 12 апреля 2023
Ответ дляНочка_темная
Воно таке тупе ,що порівнює героїв ,одного вбили і він помер швидко ,а інший відчував все .....і при цьому ,якби кричав українською,то тоді б ок ,не так абідна

Ночка_темная• 12 апреля 2023
Ответ дляmirka-milka
Цікаво, чого воно Васіліса а не Василина раз така поборниця мови
mirka-milka• 12 апреля 2023
Ответ дляНочка_темная
І мені цікаво було,якого дідька не Василина
Вона геройка ,волонтерка ,а інші бидло ,судячи з постів
Shady lady• 12 апреля 2023
Ответ дляelena901
Більше 50 людей, які її ’лайкнули’
Їбан...сь чесне слово.

То напевно такі, які не вміють вибирати емоцію на пост.
У мене коли однокласника вбили, то на пості матері також були такі лайки.
Не думаю, що знайшлося ще 50 таких
mirka-milka• 12 апреля 2023
Ответ дляoksi-71
не нашла этот пост, хотела написать ответ этой курве.
Тримайте і пост
mirka-milka• 12 апреля 2023
Ответ дляKseniaGL
100%
только дурак сможет осудить убиенного...
Я приготовилась читать комментарий русни с издёвками, но чтобы такое... это дичь вообще
Навіть дурень на таке не спроможний
Санька-4b93• 12 апреля 2023
Ответ дляPrervana
Обыкновенный фашизм. У нее много гениальных мыслей. Вот тут негодует, почему это старики уезжают беженцами?
Ответ для Shady lady
Не думаю, що знайшлося ще 50 таких
Якийсь відсоток точно, але явно не всі.Там, крім пальчика вгору, є ще ’тримаймося’ і сердечка. Ціленаправлено вибрані.