Шопингмонстр• 12 апреля 2023
Наіщо в пасках сметана
Що змінюється від:
1) коли просто масло
2) коли масло плюс сметана
3) коли тільки жовтки (мова про яйця, ясно що «жир» теж з п.1 і п.2)
1) коли просто масло
2) коли масло плюс сметана
Лорка-хлорка• 12 апреля 2023
Сметана і масло інша структура тіста. Жовтки і білки думаю теж мають різні фнкції у тісті, білок більш плотний, але багато хто любить додавати тільки жовтки ще через те, що тісто більш жовте. Я не розділяю.
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Білок любить бо тісто жовте?)
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Ну от яка саме «інша» , бо я хочу пекти
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
33 тищі рецептів, амя звідки знаю, який же обрати))))
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляХелицера
Молоко и сметана, тесто влажное
Без масла?
Що це за така здоба)
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляАсобеннАя
Сметана по-моему даёт тяжесть и суховатость.
То це погано типу?
Лорка-хлорка• 12 апреля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Ну от яка саме «інша» , бо я хочу пекти
Як вам пояснити спечіть таку і таку і зрозумієте, я люблю зі сметаною, вона мені більш волога. Мама любить додавати вершки домашні, я частину масла заміняю.
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Хочу понисту і вологу
Пишу з калідору• 12 апреля 2023
Ответ дляШопингмонстр
То це погано типу?
Сметана утяжеляет тесто и оно будет быстрее черстветь из-за влаги
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляПишу з калідору
Тоді і воду в духовку не добавлять?
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляПишу з калідору
?
Ну коли під пасками протівннь із водою ще ставлять
КаРаКаТиЦа• 12 апреля 2023
Я по рецепту з сметаною випікаю 9років. Не скажу, що дуже волога, але і не суха, якесь таке тісто як середнє, слоїться трішки, вся сім´я їх дуже любить, але там ще масло вершкове, молоко. З жовтками буде жовтіше і більш ’легше’, білки трохи обтяжують ніби. Масло дає приємний присмак вершків, і трошки ’зменшує’ пористість, надає такої ніби жирності. Можливо, є профповара, вони підкажуть краще, це те що я помітила. Знайшла сьогодні інший рецепт,думала за ним пробувати, мама сказала пекти по старому. Ще дуже залежить від муки. Дуже! По цьому ж рецепту на днях пекла , на Благовіщення, на маргарині, і не було молока, злила трохи залишків закип´ятила з водою, і ще додала горілки трошки, кажуть щоб довше стояло , бо думала будемо таке їсти два дні, а вийшло так добре, що половина пішла за вечір. Бо хороша дуже мука. З цим зараз проблема (
КаРаКаТиЦа• 12 апреля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Тоді і воду в духовку не добавлять?
Ви маєте на увазі газову? Якщо газова, вода обов´язково! Бо буде кабзда, у мене в газовій пухкелики виходять , з водою треба лише випікати.
Бараболька• 12 апреля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
Класно написано)
Додам лише, що для того, щоб не обтяжували білки тісто, їх потрібно збити окремо і потім ввести в тісто. Структура чудова получається тоді. І я завжди додаю сметану також. І пару ложок горілки. І апельсинового соку 50 мл))
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
А ні, електрична у мене
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
І яке борошно хороше нині?
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляБараболька
Класно написано)
То дайте будь ласка мені рецепт - шо куда і скільки
КаРаКаТиЦа• 12 апреля 2023
Ответ дляШопингмонстр
І яке борошно хороше нині?
Коли була у Києві, я на випічку купувала ’Вінницький млинар’, чи змінилась якість за рік не можу сказати, тому щось радити не можу.
Зараз на дієті• 12 апреля 2023
Ответ дляШопингмонстр
І яке борошно хороше нині?
Вичитала, що на паску купляють люди борошно zernari з малюнком паски або манітобу (італійське борошно з високим відсотком білків). Про масло ще читала, що якщо дати розтоплене, то паска буде кришитись. Краще давати просто м´яке
Бараболька• 12 апреля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Печу на 0.5 л молока:
Опара:
200 мл молока
3 ст.л цукру
100 гр дріжжів живих
5 ст.л муки
На пів годинки.
Здобу готую в цей час:
7 яєць - білки збиваю в круту піну окремо. Жовтки міксером з цукром 300-400 гр( хто як любить). Потім додаю пару ложок горілки, ложку меду, 100 гр розтопленого масла, 100 гр сметани, 50 мл соку апельсину. Також добавляю цедру лимону і апельсину. Якщо яйця не домашні, то ще 1 ч.л куркуми в здобу.
Потім змішую опару і здобу і вводжу муку. Точно не скажу скільки її треба, бо на глаз. Тісто не люблю забите. Коли тісто починає дуже липнути до рук, але вже можна вимішувати на столі,то додаю масло кімнатної темп.100 грн і вимішую до 5 хв. Воно тоді стає на очах відлипати від рук і формується в комок суцільний.
Олію не добавляю! Лише змащую посудину і руки потім для роботи.
Залишаю на під´йом на 2 години.
Потім вмішую родзинки, курагу і цукати. Багато! Бо мої так люблять)
Після цього розкладаю в форми і ще на годинку на під´йом.
Випікаю при 180 гр десь 40-45 хв.
Наче нічого не забула😊
Опара:
200 мл молока
3 ст.л цукру
100 гр дріжжів живих
5 ст.л муки
На пів годинки.
Здобу готую в цей час:
Залишаю на під´йом на 2 години.
Випікаю при 180 гр десь 40-45 хв.
Наче нічого не забула😊
Шопингмонстр
• 12 апреля 2023
Ответ дляБараболька
Печу на 0.5 л молока:
Опара:
200 мл молока
3 ст.л цукру
100 гр дріжжів живих
5 ст.л муки
На пів годинки.
Здобу готую в цей час:
Залишаю на під´йом на 2 години.
Випікаю при 180 гр десь 40-45 хв.
Наче нічого не забула😊
Опара:
200 мл молока
3 ст.л цукру
100 гр дріжжів живих
5 ст.л муки
На пів годинки.
Здобу готую в цей час:
Залишаю на під´йом на 2 години.
Випікаю при 180 гр десь 40-45 хв.
Наче нічого не забула😊
«Додаю масло кімнатної темп» - це яке? Вершкове?
Бараболька• 12 апреля 2023
Ответ дляШопингмонстр
Так, звісно. І решту молока в здобу виливаю. Забула написати
ЦібаФу• 12 апреля 2023
Ответ дляБараболька
А напишіть ще будь ласочка, хоч приблизно скільки борошна.
Ну зовсім гублюся з оцим ’скільки візьме’..
Бараболька• 12 апреля 2023
Ответ дляЦібаФу
1,5-2 кг
Акуна_Матата• 12 апреля 2023
Ответ дляХелицера
Молоко и сметана, тесто влажное
молоко и масло тесто влажное
Кумася• 13 апреля 2023
Ответ дляБараболька
Печу на 0.5 л молока:
Опара:
200 мл молока
3 ст.л цукру
100 гр дріжжів живих
5 ст.л муки
На пів годинки.
Здобу готую в цей час:
Залишаю на під´йом на 2 години.
Випікаю при 180 гр десь 40-45 хв.
Наче нічого не забула😊
Опара:
200 мл молока
3 ст.л цукру
100 гр дріжжів живих
5 ст.л муки
На пів годинки.
Здобу готую в цей час:
Залишаю на під´йом на 2 години.
Випікаю при 180 гр десь 40-45 хв.
Наче нічого не забула😊
Доброго дня. А скільки пасочок приблизно виходить? Розумію, що форми у всіх різні, напишіть, буд ласка, як у вас