Амелі на мілені• Изменено 13 апреля 2023

Декоративна штукатурка для внутрішніх робіт - яку вибрати? Під здачу в оренду

Люблю мінімалізм.. світле
Але я не знаю як воно прослужить
Просто пофарбувати стіни то мабуть не практично буде - люди різні будуть приїжджати, і шкодувати точно не будуть стіни

Будинок в нас в курортному місці, озеро, баня

Плануємо здавати подобово
спальное место• 13 апреля 2023
У вашому випадку фарбування білим ідеально підходить, імхо

автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляспальное место
А потім час від часу підфарбовувати просто?
спальное место• 13 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Так, звичайно.

Або чорним, щоб не видно
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Дивіться я зараз штукатурю стіни машинною штукатурко - можна прям наклеїти обої або декоративну штукатурку нагести

Або прошпаклювати і нанести фарбу

Який вибрати варіант?
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Мабуть обої точно відпадає варіант
Нам майтер пропонував рідкі якісь обої..
спальное место• 13 апреля 2023
Яка цінова категорія планується?
спальное место• 13 апреля 2023
Як варіант подивіться, що і як влаштовано у ваших колег по бізнесу....
Як міряти?• 13 апреля 2023
Плюсуюсь за просто білі стіни. В нас була декоративна, квартиранти повідбивали внизу кутки, зашурували спинками стільчиків. То дуже тяжко було його замалювати, щоб не було помітно.
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляспальное место
Яка цінова категорія планується?
Не думала про це
В першу чергу оптимальний варіант щоб був
Але дивлюсь фотки иака розмазня мені не подобається

Жирафовое варьенье• 13 апреля 2023
пусть штукатурят так что бы не идеально ровно а типо под декоративку и сверху светлой краской красите, будет лофт, декор штукатурка будет дорого, обои тоже сейчас золотые выходят если типо под бетон или штукатурку.
не, если у Вас не стоит вопрос сэкономить и не жалко то можно конечно выпендриваться)))как для себя делать, но это никто беречь не будут точно.
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
В мене ось взрив мозку якшо я бачу таку неоднорідну структуру
Жирафовое варьенье• 13 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
почему взрыв?
Чу Ча• 13 апреля 2023
Американка, гротто
Весь дом в ней, идеально. Крашена в зависимости от помещений в белый, серый и тауп
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
Краще просто фарбувати і не морочитися? Так буде дешевше?
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Американка, гротто
Спочатку штукатурять а потім фарбують?
Жирафовое варьенье• 13 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
так я так и говорю, штукатурят по черновой стены и покраска.
Чу Ча• 13 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Спочатку штукатурять а потім фарбують?
Естественно
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляЧу Ча
Естественно
Я просто думала шо штукатурка в кьольорі є
Чу Ча• 13 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Сомневаюсь что есть. Для вот этой вот штуки есть специальная смесь, называется Макспрей. И когда мы покупали, мы цветных вариантов там не видели

ВільнаНазавжди• 13 апреля 2023
Вот такая штукатурка. Красите в какой хотите
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Дивлюсь як роблять в готелях то просто фарбують
Ніяких штукатурок там чомусь не роблять
ШанельКуКу• 13 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
є, ви ж можете затонувати її в будь який колір
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляШанельКуКу
Передивилась готелі в букінгу та ніхто не робить декоративку
Може вона дорожче виходить?
спальное место• 13 апреля 2023
Ответ дляАмелі на мілені
Може вона дорожче виходить?
Все правильно ви дивитеся. Виберіть два три об´єкта і копіюйте не задумуючись.
Ніхто за ваші старання не буде переплачувати з клієнтів
автор Амелі на мілені • 13 апреля 2023
Ответ дляспальное место
Ой це точно… ціна проживання не зміниться
Ania-e0b2• 13 апреля 2023
Дівчат, а якщо декоративна штукатурка буде в приміщенні магазину? Наскільки це практично, не підкажете?
ШанельКуКу• 13 апреля 2023
Ответ дляAnia-e0b2
миється прекрасно
кураГАЛЯ• 13 апреля 2023
’Просто пофарбувати стіни’ как раз максимально практичное решение. После каждого вандала покрасили и все.
А латки из декоративной штукатурки будут видны
Мост_Устал• 13 апреля 2023
У друзей более 10 лет декоративная штукатурка,вид сохранился,только углы пооббивали,но здесь есть выход-приклеить молдинги полиуретановые,их тоже красят и вскрывают лаком.Смотрится отлично.У меня дома просто под покраску,менее 10 лет,уже стены требуют обновления.
Свій варік• 13 апреля 2023
У меня так на даче такая
за 5 лет все ок