Etopro100ya• 13 апреля 2023

Допоможіть розшифрувати мазок на флору та цитологію

На прийомі у приватного гінеколога відразу попросила сдати мазок на гарднереллу та загальну флору, мене запевнили, що гарднерелла ця буде досліджуватись також. Сьогодні отримала результати: флора - коки в невеликій кількості, палички також. Про гарднерелл 0. Їх не виявили чи просто вони не входять в дослідження?
І якщо є гінекологи, то що по аналізу на цитологію? Є щось страшне?)
Кредитная• 13 апреля 2023
Все в нормі.
автор Etopro100ya • 13 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Все в нормі.
А вкінці цитології - плоскоклітинна метаплазія- це страшне?)
Кредитная• 13 апреля 2023
Ні. Це не ракове. Гормональна зміна епітелію.
автор Etopro100ya • 13 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Дякую. А гарднерелл як, їх типу не знайшли чи не шукали? Бо здавала, симптоми якісь є)
Кредитная• 13 апреля 2023
Ответ дляEtopro100ya
Не шукали
Саме по цьому бланку. Може окремий якийсь є?
автор Etopro100ya • 13 апреля 2023
Ответ дляКредитная
Не шукали
Більш нема. Чето так і подумала) дякую за відповідь)