Тримаю свічку• 13 апреля 2023
Як не впадати у відчай, коли відмовляють на співбесідах?
Третя відмова(
Може це на краще, це не моє, буде ще краще? Може у вас якісь такі історії є...
Сусідка зверху• 13 апреля 2023
Ой, то тільки третя відмова. Це не 10. Автор, зараз дуже складно з вакансіями. Багато безробітних і у роботодавця дуууже великий вибір. Тому якщо ви чимось не підійшли, значить не ваше. Навчайтеся. Ви причину відмов знаєте?
Цирк на дроті• 13 апреля 2023
Я після того як зеленяка з кличко закрили метро і впускали тільки по блатам - затягнула час і рік шукала, бо не хочуть брати в кого є проміжки в резюме
Привіт з ботойбіччя• 13 апреля 2023
Просто знайте, що вакансій мало, а безробітніх дуже багато. Тому роботодавець перебирає як хоче, в нього черга стоїть. Тому якщо вам відмовили - це не значить що ви не дотягуєте, просто у роботодавця є впевненість, що завтра прийде хтось ще кращий.
Тримаю свічку
• 13 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
’Сфокусувалися на кандидатах, які більше збігаються з нашими очікуваннями за бекграундом та скілами саме на цю позицію.’
’Ми просто зробили вибір на користь більш досвідченого кандидата, який працював в нашій ніші.’
ПочтальЁнша• 13 апреля 2023
Я планирую все собесы на одной неделе, чтобы результаты +/- в одно время получить
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ага, є така історія... вже десятків два співбесід з нульовим результатом... резюме відправила більше сотні...
Я не знаю, що Вам порадити, мені б хто порадив. (((
Крижана бурулька• 13 апреля 2023
мне отказали в двух местах, где очень бы хотелось работать на момент собеседования.
в целом - не жалею. потому что одна компания через небольшое время попала в скандал, а вторая - ввела трекинг рабочего времени.
вы главное не впадайте в отчаяние и не кидайтесь в омут с головой (точнее в первую попавшуюся, куда возьмут)
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
О, знайомі відписки.
Вони їх з одного джерела десь беруть, чи що?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
і ви вважаєте це несправедливим?
Тримаю свічку
• 13 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
О, знайомі відписки.
Да? А я вирішила, шо дійсно це правда. Думаю, треба більше брехати на співбесідах про досвід)
Тримаю свічку
• 13 апреля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
і ви вважаєте це несправедливим?
Ну чому, завжди є хтось досвідченіший
ДеньгиНеСдаю• 13 апреля 2023
А что такое бекграунд и скилы? Таким динозаврам как я на собеседование нельзя ходить.
Тримаю свічку
• 13 апреля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Скіли - це те, що ви знаєте, вмієте.
Бекграунд - досвід.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
треба.
а ще кожний відклик на вакансію треба корегувати під вакансію.
правити своє резюме так, щоб воно наче пазл підходило працедавцю. треба вивчити інфо про фірму і написати супроводного листа згідно з вимогами фірми та її приоритетами.
пошук роботи то не просто написав, та ловіть мене всі. це аналітика.
хто заморочується- має переваги
Знаю бакси• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Скіли - це те, що ви знаєте, вмієте.
Бекграунд - досвід.
А что у вас за вакансия?
ДеньгиНеСдаю• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Скіли - це те, що ви знаєте, вмієте.
Бекграунд - досвід.
Спасибо, вообщем надо развиваться.
Тримаю свічку
• 13 апреля 2023
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
треба.
хто заморочується- має переваги
ловіть мене всі
ПочтальЁнша• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Скіли - це те, що ви знаєте, вмієте.
Бекграунд - досвід.
То, что умеет, скорее
Скилл - это навык
Тримаю свічку
• 13 апреля 2023
Ответ дляЗнаю бакси
А что у вас за вакансия?
Маркетолог, проджект
Сусідка зверху• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
От і відповідь зрозуміла. Ви просто не їх кандидат і все. Зараз, нажаль, такий час. Чоловік мій з достатньо рідкою спеціалізацією і гарним досвідом шукав 2 місяці роботу. Півтора року назад стояла черга і додавали гроші до з/п аби йшов до них. А зараз багато спеціалістів на ринку з якими можна поторгуватися, зменшити з/п, а він не хотів.
Я теж маю 7 років декретної відпустки, але впевнено шукаю те, де я добре орієнтуюсь. Помітила, що на нове складно влаштуватися, вчити хотять тільки студентів, вибирають щоб не було дітей в сім‘ї, а як є, щоб не малі. Купа критеріїв.
Шукайте, ваш колектив та ваша робота знайдеться!
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Може, й правда, а може, й ні.
Але по цим відмовам судити про реальну причину точно не варто.
Сусідка зверху• 13 апреля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
насмішили мене дуже. А скільки вам років? Мені 39, мене чоловік теж просвітляє в цих виразах. Я в продажах раніше працювала, так от на той момент В2В та В2С навіть не було. Мовчу вже за системи звітності.
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
скилы = skills (англ) навички
бекграунд = background (англ) неточно переклад, але мається на увазі попередній досвід
Леди_в_ночи• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
ловіть мене всі
’Світ ловив мене, та не спіймав’. С)
Крижана бурулька• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
Маркетолог, проджект
о, я тоже маркетолог.
мы недавно искали маркетолога, я не принимала участие в поисках, лид сказал, что сейчас приходится выбирать между теми 1) у кого мало опыта, но хотят вменяемые деньги 2) у кого много опыта, но хотя овер до фига .
мы взяли спеца с небольшим опытом, но за вменяемые деньги, как мне сказали.
Заикальница• 13 апреля 2023
Я ті відмови ніколи й не рахувала) завжди ставила себе вище за роботодавця.
Я одна і унікальна, а всі вони шукають гвинтик для системи зі своїми правилами.
Так, буває 10,15 співбесід, а роботу раптом знаходиш по інших каналах. Наприклад , останню - через колишню колегу. Я ще й зп вибила більшу, ніж середня на ринку. Я ж ’перевірена’ людина з рекомендаціями)
Так що не сприймайте це серйозно, пробуйте ще. І самооцінку тримайте на рівні)
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Мало відмов. Як тільки їх стане більше, то і відчаю не буде. Значущість впаде і ви зможете сфокосуватись на собі, своїх потребах, і навіть обирати будете більш ретельно.
А через яку саме кількість відмов відчай пропадає, не підкажете?