Тримаю свічку• 13 апреля 2023
Як не впадати у відчай, коли відмовляють на співбесідах?
Третя відмова(
Може це на краще, це не моє, буде ще краще? Може у вас якісь такі історії є...
Леди_в_ночи• 13 апреля 2023
А я даже резюме не отправляю((.
Кроме прочего среди причин - опыт солидный, но получен как в укр., так и в рос. компаниях. Не знаю, как на это работодатели реагировать будут. Если раньше это мне казалось плюсом, то теперь одни сомнения.
ДеньгиНеСдаю• 13 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
насмішили мене дуже. А скільки вам років? Мені 39, мене чоловік теж просвітляє в цих виразах. Я в продажах раніше працювала, так от на той момент В2В та В2С навіть не було. Мовчу вже за системи звітності.
Мне 43, иногда умные словечки у детей спрашиваю.
Дайте подумать• 13 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
Коли це не було В2В та В2С? Я 15 років у продажах в все це з тих часів вже було.
Сусідка зверху• 13 апреля 2023
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Я дивлюсь ще сучасні інтерв‘ю, там теж багато чого цікавого можна послухати та взяти. Багато англомовних фраз на сьогодні є. Дуже багато. Ті ж, кстаті, скіли теж різної направленості є. Є типу набуті навички, а є вроджені - soft і hard
Мені і вам ще повезло, зараз збільшили вік для співробітників. Вже до 45 беруть. Раніше до 35 було. Я в свої 35 говорила, невже в 36 непрацездатна жінка. Навпаки - діти вже підросли, має гарний досвід.
Леди_в_ночи• 13 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
а это вообще законно - в вакансиях указывать критерий возраста?
Сусідка зверху• 13 апреля 2023
Ответ дляДайте подумать
Я з 2006 року в продажах, в мене точно не було. Можливо направленість була інша, але такого повального, як зараз скрізь пишуть, точно не було. Я не бачила, чесно. Хотя в 2008 році працювала з відділом збуту. Там же мало б бути?
Ответ дляСижуревувшоке
А через яку саме кількість відмов відчай пропадає, не підкажете?
Нещодавній досвід напишу, бо пам´ятаю краще, а так у мене відмов і до цього овер дофіга було, бо я завжди ломлюся в усі двері, та ловлю можливості (якось по-дурному то звучить коли напишеш;).
Я декілька місяців шукала житло для людей, а заодно і для себе. Це специфічний випадок, бо біженці, у багатьох толком не було документів усіх + місто в якому навіть німцям дуже складно зняти окреме. Мій ранок починався з декількох десятків відмов, протягом дня ще, і на вечір -- ’вимкнено’, ’нехай вам пощастить’, ’на жаль арендодавець вибрав...’. Кожного тижня було приблизно 5-8 офлайн зустрічей, і там теж, якщо то були приватні власники було зрозуміло, що буде відмова, навіть коли тобі посміхаються і все зеа гут. Я взялася рахувати, думала, ну нехай 1т відмов була (я не беру у розрахунок тих, кто взагалі ніяку зворотню реакцію не дав), ага, ні. Спинилася на 1800 і там ще дуже багато лишалося.
І це не було якесь емоційно відсторонено дійство, я особисто знала більшу частину тих людей, була емоційна прив´язка, але в якийсь момент перемкнулася і оті відмови стали частиною робочого процесу, не більше.
Тримаю свічку
• 13 апреля 2023
Ответ дляКрижана бурулька
о, я тоже маркетолог.
мы недавно искали маркетолога, я не принимала участие в поисках, лид сказал, что сейчас приходится выбирать между теми 1) у кого мало опыта, но хотят вменяемые деньги 2) у кого много опыта, но хотя овер до фига .
мы взяли спеца с небольшим опытом, но за вменяемые деньги, как мне сказали.
А це які? Я написала в резюме 30, може це овер?)
Сусідка зверху• 13 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Цього не знаю. Чоловік мій каже, що зараз в його сфері (він з ІТ) взагалі всім все одно хто ти і скільки тобі років. Навіть фото не потрібно. Інколи і освіту не питають, дивляться на досвід.
А от я придивляюсь вакансії, то деякі пишуть що їм вік потрібен, бажана з/п потрібна ще фото обов‘язкове. Я такі відсіюю.
Тримаю свічку
• 13 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А я даже резюме не отправляю((.
В мене більше досвіду в російських надбано. Не вважаю це чимось страшним, всі співпрацювали з росією до часу
Леди_в_ночи• 13 апреля 2023
Ответ дляСусідка зверху
а когда сами работодатели не пишут размер зарплаты - такие вакансии стоят внимания? или отсеиваете?
Сусідка зверху• 13 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
А я даже резюме не отправляю((.
А зря. Треба відправляти, якщо ви прагнете себе вдосконалювати та робити свій досвід ще кращим. Все одно в яких компаніях ви працювали, головне зараз у вас є досвід, але бажання щось змінити, напевно, невелике.
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Ні, але в описі вакансії ’молодий дружній колектив’ пречудово натякає, що резюме при 40+ можна навіть не відправляти.
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляTammy21
1800 відмов
Я здохну раніше...
ОйЙой• 13 апреля 2023
Вот мне так раз 20 отказывали, в итоге я работаю в мобильных приложениях. Сижу в платных трансляциях на приложениях live me, bigolive, plamfy. Зато ни от кого не завишу и заработок очень неплохой. Но нужно иметь несколько телефонов. И их заряжать приходится каждый день, а то и два раза в день.
Сусідка зверху• 13 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Так, чому ні. Не всі пишуть рівень. А часто він не відповідає дійсності.
Вчора мені зателефонувала ейчар. Чітко, все ясно, все сформульовано. Відразу говорить нас все влаштовує, а тепер останнє - який ви розглядаєте для себе рівень з/п. Я пояснила що очікую і на щоб згодилася би. А вона зі своє сторони сказала, що саме вони б могли мені запропонувати. Зійшлися і домовилися про зустріч.
А коли пишуть від 10 до 70 тисяч і на співбесіді ті 10 ділять навпіл, а 70 хтось одного разу заробив із досвідчених колег, то таке. Краще б не писали.
Крижана бурулька• 13 апреля 2023
Ответ дляТримаю свічку
та не, норм как раз. ну если вы что-то умеете:)
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляTammy21
Та ну. Ви раніше цього не помічати навчитесь;)
Ну не знаю, поки що у мене руки опустилися взагалі. ((
Десь з жовтня намагаюся, повний нуль, останнім часом вже не дуже й заходжу на ті сайти вакансій. Поки що на фрілансі зосередилася, там на вік не дивляться взагалі. Але по грошам виходить від сили тисяч 8 на місяць, чисто на хліб і нові труси, умовно кажучи. ((
Ответ дляСижуревувшоке
Обіймаю! Нехай все вийде!
Сонячний зайчик• 13 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
Що Ви робите на фрілансі? Мені хоча б щось заробляти
Леди_в_ночи• 13 апреля 2023
Ответ дляСижуревувшоке
а фриланс где ищете?
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляСонячний зайчик
SEO, причому це ще мені пощастило, що польську розумію, то якось саме польські проєкти гарно йдуть останнім часом. А решту не дуже. Конкурентів-фрілансерів ого-го скільки, не кажучи вже про агентства.
Сижуревувшоке• 13 апреля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
а фриланс где ищете?
freelancehunt.com
Але без рейтингу дуже важко вже починати, я просто давненько там, і раніше підробляла потроху.
КликОЛЬКА• 13 апреля 2023
Ответ дляОйЙой
і показую пісю всьому світові за 100 дол в місяць максимум
ОйЙой• 13 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Лично я не показываю ничего. А так да,заработок с одного приложения примерно 100-200 долл в месяц. Зато сидя дома и работая всего часа 3 -4 в день.
КликОЛЬКА• 13 апреля 2023
Ответ дляОйЙой
Лапшу не вішайте людям на вуха