Починаю себе накручувати чи не запалення легень, якесь приховане. Якийсь кашель кхе-кхе.
Болять лопатки, в грудях щось не зрозуміле відбувається, боляче вдихати, задишка. Лопатки ниють і наче як печуть.
З якого обстеження почати, щоб до лікаря з не з порожніми руками?
KaterionOK• 13 апреля 2023
Автор, у мене по симптомам було так же, як у вас. Виявилася невралгія.
Ходила до двох лікарів і флюрографію робила. Також здавала загальний аналіз крові.
Ирина31031986• 13 апреля 2023
Пока не дошли еще к врачу, попросите, чтобв Вас натер кто-то согревающей мазью, если пройдет, то невралгия была.
Ответ дляKaterionOK
А як ви її вилікували? Бо я також думаю, що невралгія. Але щось не проходить. Буває попускає, потім знову. Але ще поперек дає про себе знати. Я подумала, що це загалом проблема із спиною, записалася на спорт, приводити спину в порядок. Пила німесил, мазала мазями спину. Щось нічого не допомагає
KaterionOK• 13 апреля 2023
Ответ дляYaЯна
З вашого дозволу скину схему лікування вам в особисті, але діагноз має ставити лікар. Моя схема може вам не підійти