Мульйонерша• 13 апреля 2023
Що робити, якщо через свою тупість просрала гарного чоловіка?
І тільки через час зрозуміла, яку страшну помилку накоїла і як образила його?
Всех в сад• 13 апреля 2023
Ответ дляМульйонерша
ні, от реально не смішно, я зрозуміла, що не можу без нього і яка була дурна....
Чем обидели? А то я уже начинаю боятся, что я тоже накосячила
фан L.O.S.T.• 13 апреля 2023
Ответ дляВенздей Адамс
Удалено администрацией...
Хорошо что таких …. сразу видно и можно заблокировать
Дюйм оф о4ка• 13 апреля 2023
Автор, або говоріть вже, або закривайте тему.
а як не скажете, як же вам помогти? значить, так, накосячили, ваш потяг пішов, нічого зробити не можна. іншого шансу може й не бути
Всех в сад• 13 апреля 2023
Ну все, я загналась. Потому что я тупая, а мужчина хороший. Что ж я уже могла натворить?
Анонимарик• 13 апреля 2023
Так что случилось-то?
А то вы себе, может, огород нагородили, а не все так страшно.
Крошка Енот• 13 апреля 2023
Суть не ясна. В чем дело?
Извиниться вы можете всегда, если реально ваша вина. Простит или нет 50/50.
Так что было то?
Дуже дуже вумна• 13 апреля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Майте терпіння
Венздей Адамс• 13 апреля 2023
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Может застал её с любовником
А может с любовницей
Поумничка• 13 апреля 2023
Ответ дляМульйонерша
Скільки часу пройшло і як образили?
Мати тріля• 13 апреля 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ви про якого человека? Не зрозуміла. Це він мучиться, бо вона в нього пробачення не попросила?
Мы не знаем предыстории)
История умалчивает..
Ответ дляМульйонерша
страшно, що відштовхне....
Во всяком случае вы будете знать что попытались
Я тоже косячила, признавала что была не права , объясняла почему -все нормально было, не отталкивали
Зато человек понимает что вам не все равно, вы адекватно реагируете на свои промахи -это важно
Дюйм оф о4ка• 13 апреля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Суть не ясна. В чем дело?
Так что было то?
а, може, увійде в смак, і буде її чмирити при кожній можливості ’як ти могла’. і тоді вона зрозуміє, що він маніпулятор і мудак, і вирішить, що таки правильно з ним тоді так вчинила
Всех в сад• 13 апреля 2023
Обещаю готовить на газовой печке и кипятить воду в чайнике со свистком
Дуже дуже вумна• 13 апреля 2023
Потрібно самим придумати як автор могла накосячити - це перше. Друге - нафантазувати ідеального чоловіка
Крошка Енот• 13 апреля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну это второй сезон сериала. Мы пока с первым не разобрались)
Пожмаковна• 13 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Не всегда, все-таки гордость у многих есть и самоуважение
Ой, да обычно это женская психзащита «я его обидела», а мужчина об этом и не в курсе и у него другая дама сердца
Замрійлива• 13 апреля 2023
Ответ дляМати тріля
Мы не знаем предыстории)
История умалчивает..
Але висновки вже зробили)
Дюйм оф о4ка• 13 апреля 2023
колись давно я відштовхувала гарного хлопця. потім спробувала закрутити роман з іншим. потім зрозуміла, що який класний хлопець той, перший. назначила йому побачення, вибачилась. простив. потім ми одружились, живем 15 років, 2 дітей.
але він не такий ідеальний, як я собі думала. характер важкий, і, як виявилося в майбутньому, зовсім не боїться мене втратити. тому дозволяє собі і грубість, і байдужість, і тільки себе ставить і на перше, і на друге місце.
так що, Автор, ідеального на світі нічого і нікого нема.
Бубль Гум)• 13 апреля 2023
Ответ дляМульйонерша
страшно, що відштовхне....
Тю.
страшнее не попробовать и дальше себя изводить
Пирожкиня• 13 апреля 2023
Ответ дляМульйонерша
Пропрацюйте це з психологом, а хлопця не чіпайте. Дайте йому жити нормально
Дюйм оф о4ка• 13 апреля 2023
Ответ дляКрошка Енот
Ну, что? Пока автор в астрале, обсудим паски))?
схоже, це єдине, що тут реально ми обговорим. окрім додумування
Крошка Енот• 13 апреля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Донька подруги• 13 апреля 2023
Ответ дляДюйм оф о4ка
Може, автор книгу пише і ми повинні допомогти з сюжетом
Мати тріля• 13 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги

Дюйм оф о4ка• 13 апреля 2023
Ответ дляДонька подруги
так, або сценарій серіалу для каналу ’Україна’