Stefaniya K.• 13 апреля 2023
Польоти над Україною відновлять одразу після закінчення війни Украерорух
Главные новости
Економічна правда
Польоти над Україною відновлять одразу після закінчення війни - Украерорух
1 день назад
The Page
Польоти над Україною відновлять одразу після закінчення війни
1 день назад
bigmir)net
1 день назад
Львівський портал
Польоти над Україною відновлять одразу після закінчення війни, – «Украерорух»
1 день назад
Економічна правда
1 день назад
The Page
1 день назад
bigmir)net
1 день назад
Львівський портал
1 день назад
Чашечка кофе• 13 апреля 2023
Ответ дляirina _d
В чем сенсационность темы?
Можно ещё создать ’ комендантский час отменят сразу после окончания войны’)))
Чи після весни буде літо
Чашечка кофе• 13 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Потому что не 2029 ,как тут строчили по сто тем на день.
В реальності ніхто не знає
Татьяна123• 13 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
А в каком году?
Ответ дляStefaniya K.
Систему завалили конкретно, тому , що буде аж цікаво, але точно не так як було. Цивільна авіація це великі вкладеня в першу чергу, пасажир переорієнтувався, авіакомпанії переорієнтувалися, повернутися хочаб на рівень після ковіду треба буле роки і роки , а інтенсивність польотів вивести на рівень авіаперевезень 2011 року, коли літали і в Донецьк і в Сімферополь і в Торонто і в Бангкок треба десятиліття.