Благоуханочка• 13 апреля 2023

Пасочки переростають у духовці, чому?

Як зробити, щоб у пасочок була гарна шапочка? Тісто вимісилося чудово, вистояне, піднялося гарно, у форми клала на 1/3...Декор - косички, завитки з того ж тіста, такі гарнюні були, як з картинки. В духовці моментально переросли, шапки повилазили, косички завалилися...В чому помилка?
По рецепту перші 15 хв на 200° (я тримала 10 хв) і 40-45 хв на 170
delphoto
Кукарикуууууу• 13 апреля 2023
Дівчата, підкажіть, скільки пекти у формі десь на три літри, паска до верху майже виросла?

автор Благоуханочка • 13 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Якщо тесто репається, як у вас збоку, то це майже завжди не вистачило розстоятися( спробуйте ще трохи в формах потримати перед випіканням.
Але дівчата праві, вони у вас пречудові і так)
Дякую, якщо ще одну париію буду пекти, спробую довше потримати
автор Благоуханочка • 13 апреля 2023
Ответ дляпицунда
красотень у вас шикардосная
Дякую, приємно)
автор Благоуханочка • 13 апреля 2023
Ответ дляmasjavka
Прелесть
Дякую
автор Благоуханочка • 13 апреля 2023
Ответ дляЛорка-хлорка
Автор похвастаться решила так оригинально))
Ні, не хвастаюся...ще одне фото не загрузилося, видно, що шапочки переросли. У бабусі такі акуратні вони були, при тому, що духовка старенька газова.
Але головне, що дуже смачні, справді) от цим похвастаюся
автор Благоуханочка • 13 апреля 2023
Ответ дляБез Баяна
Домашняя паска не должна быть идеальной, в этом вся и изюминка. Это вам не с конвеера, это ручная работа, а она всегда эксклюзивна.
Очень красивые
Дякую, приємно
Сон і дрімота• 13 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Може у вас прохолодно я треба було довше потримати, як вказано в рецепті
Рогнеда Карповна• 13 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Ужгород
А я вже рік у Сваляві живу. На минулу Паску так дивно було, що майже ніде не було у продажу солодких пасок)) Але в цьому багато!
автор Благоуханочка • 14 апреля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Ці пасочки із солодкого, здобного тіста. Єдине, у нас в сім´ї ніколи не прикрашали ніякими присипками, глазурью, цукатами. І для мене це найсмачніший варіант пасочки) Тому стараюся зберегти цю традицію вже і в своїй сім´ї

Хома з пастою• 14 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
2 години
гарно розтояли, тоді й не знаю.... ви на розтойці вологим рушником накривали? Якщо ні, то може підсохла при довгому розтлювані шкоринка, втратила еластичність і того репнула
автор Благоуханочка • 14 апреля 2023
Ответ дляХома з пастою
Ні, не накривала...я в ледь теплій зачиненій духовці їх тримала.
Буду завтра ще пекти, буду накривати
Рогнеда Карповна• 14 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
У вас дуже гарні пасочки! Я ніде не бачила таких косичок. Дуже гарна традиція
Хома з пастою• 14 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Буду завтра ще пекти, буду накривати
краше накривайте, і якщо не торкається тіста, то можна ледь вологим рушником, щоб не завітрювалась. Відпишетесь потім як вийшо, самій цікаво, але я завжди накриваю
Уси Пуси• 14 апреля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
В Черніцях те саме, моя свекруха була здивована, що паска на Київщині солодка(забрали старих під час ковіду доглядати), звичайна їхня раскп на Буковині трошки солодша за хліб , зате в них різних тортиків-пундиків-рулетів. Як кажуть ’ все так, але не так як у нас ’
Уси Пуси• 14 апреля 2023
Ответ дляБлагоуханочка
Я хліб ставлю в холодну духовку(ще й пар роблю, наливаю в деко чашку води) і на мінімальну температуру , в мпне це 110-120С хвилин на 30, дивлюсь по хлібові , хліб піднімається ще в духовці і боки не рвуться, потім підвищую температуру(коли вода з дека випарується) , щоб загнітився трохи верх. Але не маю часу так експериментувати з пасками(режим такий новий собі придумала протягом року), бо маю лиш одну суботу вільну, щоб спекти. Хіба серед тижня пізніше зроблю півпорції, і попробую цей режим для паски,
автор Благоуханочка • 14 апреля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую
автор Благоуханочка • 14 апреля 2023
Ответ дляХома з пастою
Завтра буду пробувати)
автор Благоуханочка • 15 апреля 2023
Дівчата, всім вдячна за поради і приємні слова! Ось сьогоднішні пасочки
Прикрила пасочки у формах вологим рушником, вистояла довше. Пекла при 170°