Все знаю від і до• 13 апреля 2023

Дикий аппетит, 26 недель

Собственно вопрос в том как утолить голод, постоянно хочется есть, особенно что-то сладкое, вкусное, но и мясо/салаты/фрукты, все идет в ход.
Я просто впечатляюсь от количества потребляемой пищи.
З горіха зерня• 13 апреля 2023
Я всю вагітність постійно хотіла їсти, поїм і через півгодини вже голодна🤦🏼‍♀️ А під кінець в хід пішли булки. Ну короче так я наїла 22кг, стриматись не могла.

осень харашо• 13 апреля 2023
У мене на такому ж приблизно терміні були приступи нелюдського голоду. Вводила більше складних вуглеводів та робила великі миски салатів зелених з овочами. Ну і м‘ясо, так. Через кілька тижнів попустило. І потім ще було кілька таких періодів зажору на кілька тижнів, то спасалася салатами, кефіром та перловкою (але перловка без фанатизму)
Крим мій• 13 апреля 2023
Кушайте на здоровье. После родов сбросите лишний вес.
Я тоже себя не контролировала во время беременностей. Ела как не в себя. + 20 кг было. Через 3 месяца после родов - мои 48 кг.
Вподобайден• 13 апреля 2023
Їжте на здоров´я, але ПП
Від гречки і курки ще ніхто не страждав ожирінням
автор Все знаю від і до • 13 апреля 2023
Ответ дляКрим мій
Та вже 83кг, скоро лусну
Бува і таке• 13 апреля 2023
Была 50 кг шла в род дом 67 Наела 17 кг
После род зала ушло 5 кг домой пришла с весом 62 кг. Через 4 месяца весла уже 50 а еще через два 47 кг