Мама Карло• 13 апреля 2023

Фітнес в дома

Які вправи робите? Тривалість тренування? Кількість разів на тиждень? Стільки часу пройшло від початку тренування до перших видимих результатів? Можна фото:)
Результат:
вже голосів: 51
22 (43.14%) Займаюсь сама
18 (35.29%) Не займаюсь
6 (11.76%) Відвідую зал
5 (9.8%) Займаюсь в групі
0 (0%) Займаюсь з тренером
Крим мій• 13 апреля 2023
Каждый день, кроме воскресенья, по часу. Первые результаты через две-три недели. Занимаюсь с утяжелениями.
Мать драконов• 13 апреля 2023
Почала з Оленою Мандзюк по 15-20 хвилин тренування. Потім стало вже мало, робила по 2 тренування, потім перейшла на Tgym, годинні тренування. Займаюсь в будні, на вихідних відпочиваю. Результат видно, але не такий як хотілося б, тому що в харчуванні все ж не можу геть прибрати мучне, солодке.
Гуру троллинга• 13 апреля 2023
Займаюсь в ofc (онлайн фітнес клуб). Два місяці +-, до того сама робила вправи. Теж добре, але ефективніше все ж з тренером (там 4 тренери в різні дні, 4 заняття в тиждень по годині), який дасть навантаження на різні групи м´язів і розкаже як правильно виконувати вправи. Для тих, хто хоче схуднути розповідають як правильно харчуватись. Без фанатизму і заморських продуктів. Дуже рекомендую.
Залізна тьотя• 13 апреля 2023
Займаюсь за тренуваннями з каналів: 22х22, Lagartixa, Fitnesomania. Щодня, по 30 хв, з обтяжувачами/ резинкою/ гантелями по 2 кг. Зараз вагітна, тому мені достатньо лайт-режиму. Раніше тренування були по хвилин 40-50 з більшою вагою, через день
Шалена красуня• 13 апреля 2023
Раньше делала тренировки с Джиллиан Майклз, был очень хороший результат. Занималась 5 раз в неделю. После большого перерыва сейчас возобновляю домашние занятия, чередую тренировки от MadFit и CDornerFitness. Второй канал - это степ аэробика. Тренировки от 20 до 40 минут, выбираю по настроению.
Голена блондинка• 13 апреля 2023
Занимаюсь 3 раза в неделю от 30 мин до 1 часа с Tgym. Результаты есть, но без питание никак. Одно другое дополняет. Ну и ходьба, в день хожу 10-15 тыс шагов.
Ms. Похвала• 14 апреля 2023
нашла в ютубе хорошие упражнения и делаю перед теликом. разные упражнения, на разные группы мышц, меняю. 2 раза в неделю по 2 часа, результат есть
Вишневий цвіт• 14 апреля 2023
Я очень поправилась,увидела тут скидывали ссылку с занятиями,решила попробовать.Зад подтянулся,объемы стали меньше,живот уходит.Занятие 20 мин.в день ,что мне очень подходит.