Ті що в злитих в інтернет даних. Тут бачу мало не щодня теми як вам здається коли закінчиться війна? Американській розвідки писець якийсь здається(
"Представники американської розвідки прогнозують, що війна між Україною та Росією перейде в 2024 рік, і жодна зі сторін не здобуде перемоги, але обидві відмовляться вести переговори про припинення конфлікту. "
Я приунила(
Екатерина27• 13 апреля 2023
Сейчас набегут свидетели секты «2-3 недельки» или прихожане молельного дома « до выборов в Америке все закончится» и начнут доказывать, что долго это продолжаться не может. Они и в прошлом году так говорили. А по факту, раньше начала 25 года ничего на закончится.
Mrs.Ochmonek• 13 апреля 2023
Для нас найважливіше як, а не коли.
Послухала Карася, який каже що як мінімум ще рік, але його надихає те, що у нас нема варіантів, окрім перемоги.