Бо я ще не прикрашала, і от думаю може в коглсь з вас підгляну варіант декору і сплагіачу 😂
Можу показати хіба минулорічні
Цього року полопали, навіть не знаю чи глазур приховає
Після обіду покажу свої цьогорічні.
Можу показати хіба минулорічні
Після обіду покажу свої цьогорічні.
Ответ длячаревна
фото
Класс!
Патріотичні дуже подобаються. А я знов вуха замовила.
А патріотичні зроблю крашанки
Ответ дляsky-labs
Ага, и телефон зарядить надо
Фото старе)))
сфоткала як ідею декору з пергаментом і бантом
Ответ дляnnata
И не облом вам
Не буду печь никогда. Сейчас мама печет.
Не станет мамы, буду покупать, ну его на фиг.
я раз спробувала, і с тих пір вже років 5 печу, мені не важко, і я дуже люблю аромат від пасок на всю кухню, він мені нагадує дитинство як ми з мамою пекли з майже відра тіста
Ответ длячаревна
Я и краску для яиц специально купила в этом году. Раньше все время в луковой шелухе красили
Цього року це ще один тренд - цибулиння. Або мені так рандомно підкидує інстаграм, або мода на цибулиння повернулася.
Так фарбувала ще моя бабуся.
А тепер всюди бачу, при чому і польські блогери і ще різні.
А я подивилася Кайдаша і така ностальгія за писанками з писачком і воском. Нема де писачок взяти. Повчила б доньку. Мене на образотворчому вчителька навчила.. Ех., і замовити не встигну. На наступний рік добуду писпчок 100%
Так фарбувала ще моя бабуся.
Ответ дляhrystia
Ви вже показували, правда? Дуже красива ❤️
Дякую. Так, показувала
talvitarina• 14 апреля 2023
я пекла по новому рецепту из тиктока - вообще не довольна, все вышло плохо. Несколько штук опали, я даже побоялась смазывать из яйцом, потому что выглядело так, что дотронешься - и все, вся шапка упадет. Глазурь застывала моментально, я даже миксер не успела вытащить из миски, кое-как размазала по паскам - а она до кучи еще и крупинками взялась, я не знаю почему. Впервые делала украшения из меренги, мне очень понравился и процесс и внешний вид, но нужно делать такие, которые класть на пасочку, а не втыкать на палочке, потому что они оооочень хрупкие. Ну или делать потолще. Короче, какой год - такие и паски....
Ответ дляtalvitarina
Дуже гарні і апетитні.
Так ніжно виглядають)
А в мене з білковою не виходило, тріскала і посипка плавилася в ній
Желатинова - моя знахідка
Так ніжно виглядають)
Желатинова - моя знахідка
talvitarina• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Дуже гарні і апетитні.
Так ніжно виглядають)
Желатинова - моя знахідка
Так ніжно виглядають)
Желатинова - моя знахідка
это желатиновая на фото!! сколько раз я уже ее делала - всегда была красивая гладкая, с потеками. А в этот раз шо попало... Выглядит как белковая, согласна)) Но нет, это я так видимо всех запутать решила))
Джулияробертс• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Дуже гарні і апетитні.
Так ніжно виглядають)
Желатинова - моя знахідка
Так ніжно виглядають)
Желатинова - моя знахідка
А де такі прикраси брали?
Маргарита-d325• 14 апреля 2023
Молодцы девочки. Я никогда не пеку. Нет желания и не было. Всегда покупаю. Есть конечно супер вкусные , но и по супер цене.
Домашними угощают, одна когда- то давно понравилась- творожная.
Ответ дляДжулияробертс
А де такі прикраси брали?
Ви напевно не мені?
Ответ дляolyask33
Пробная паска. Магазинные мне не нравятся. Решила все таки испечь домашнюю, но без заморочек, в хлебопечке. На вкус вроде не плохо, если муж починит хлебопечку, то на Пасху повторю.
Аппетитна. Чим ви її полили?
Ответ дляЧаюри
У мене прості, в суботу ще хочу зробити як у Вас у дописі 30, з тіста прикраси.
Классні) також багато)
Я три спекла і все. Від мами ще візьму несолодку.