thumbelina_la• 14 апреля 2023

Давайте хвалитися своїми пасочками

Бо я ще не прикрашала, і от думаю може в коглсь з вас підгляну варіант декору і сплагіачу 😂
Можу показати хіба минулорічні
Цього року полопали, навіть не знаю чи глазур приховає
Після обіду покажу свої цьогорічні.
Калатея• 14 апреля 2023
Ответ дляSharkarianka
Мы уже съели. Есть только фото разреза
Классс

yaGoda• 14 апреля 2023
Ответ дляjesper
глазурь з желатину чомусь не дуже вийшла, липне трохи(
Вичитала, щоб не липла потрібно трохи підсушити в духовці на обдуві, або присипат злегка цукровою пудрою
jesper• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Гарні)
Я думала, так і має бути. А буває що не липне?
з желатину вони можуть підсохнути , не липнути і не крошитися при нарізанні, це в ідеалі
sky-labs• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Ой, не обрізала фотку, зараз скажуть реклама..
Затупила.
Ага, и телефон зарядить надо
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ длячаревна
фото
Класс!
Патріотичні дуже подобаються. А я знов вуха замовила.

А патріотичні зроблю крашанки
чаревна• 14 апреля 2023
Ответ дляSharkarianka
Мы уже съели. Есть только фото разреза
И мы краффин ели)
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляsky-labs
Ага, и телефон зарядить надо
Фото старе)))
сфоткала як ідею декору з пергаментом і бантом
чаревна• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Класс!

А патріотичні зроблю крашанки
Я и краску для яиц специально купила в этом году. Раньше все время в луковой шелухе красили
jesper• 14 апреля 2023
Ответ дляnnata
И не облом вам
Не буду печь никогда. Сейчас мама печет.
Не станет мамы, буду покупать, ну его на фиг.
я раз спробувала, і с тих пір вже років 5 печу, мені не важко, і я дуже люблю аромат від пасок на всю кухню, він мені нагадує дитинство як ми з мамою пекли з майже відра тіста

lilykas• 14 апреля 2023
Вот такие
hrystia• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Старе фото, бо зараз трохи захламлена))
Ви вже показували, правда? Дуже красива ❤️
hrystia• 14 апреля 2023
Ответ дляjesper
Можна досушити феном.
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ длячаревна
Цього року це ще один тренд - цибулиння. Або мені так рандомно підкидує інстаграм, або мода на цибулиння повернулася.
Так фарбувала ще моя бабуся.
А тепер всюди бачу, при чому і польські блогери і ще різні.
А я подивилася Кайдаша і така ностальгія за писанками з писачком і воском. Нема де писачок взяти. Повчила б доньку. Мене на образотворчому вчителька навчила.. Ех., і замовити не встигну. На наступний рік добуду писпчок 100%
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляlilykas
Вот такие
Ого, скільки ви напекли)
Гарні!)
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляhrystia
Дякую. Так, показувала
talvitarina• 14 апреля 2023
я пекла по новому рецепту из тиктока - вообще не довольна, все вышло плохо. Несколько штук опали, я даже побоялась смазывать из яйцом, потому что выглядело так, что дотронешься - и все, вся шапка упадет. Глазурь застывала моментально, я даже миксер не успела вытащить из миски, кое-как размазала по паскам - а она до кучи еще и крупинками взялась, я не знаю почему. Впервые делала украшения из меренги, мне очень понравился и процесс и внешний вид, но нужно делать такие, которые класть на пасочку, а не втыкать на палочке, потому что они оооочень хрупкие. Ну или делать потолще. Короче, какой год - такие и паски....
lovvanda• 14 апреля 2023
Ответ длячаревна
фото
З гільзами?
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляtalvitarina
Дуже гарні і апетитні.
Так ніжно виглядають)
А в мене з білковою не виходило, тріскала і посипка плавилася в ній
Желатинова - моя знахідка
talvitarina• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Дуже гарні і апетитні.
Так ніжно виглядають)
Желатинова - моя знахідка
это желатиновая на фото!! сколько раз я уже ее делала - всегда была красивая гладкая, с потеками. А в этот раз шо попало... Выглядит как белковая, согласна)) Но нет, это я так видимо всех запутать решила))

чаревна• 14 апреля 2023
Ответ дляlovvanda
З гільзами?
Да, чтоб помнить в какое время живем
Джулияробертс• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Дуже гарні і апетитні.
Так ніжно виглядають)
Желатинова - моя знахідка
А де такі прикраси брали?
olyask33• 14 апреля 2023
Пробная паска. Магазинные мне не нравятся. Решила все таки испечь домашнюю, но без заморочек, в хлебопечке. На вкус вроде не плохо, если муж починит хлебопечку, то на Пасху повторю.
Grga• 14 апреля 2023
Ответ дляSharkarianka
Пекла по Клопотенко
Яка молодчинка!
Чаюри• 14 апреля 2023
У мене прості, в суботу ще хочу зробити як у Вас у дописі 30, з тіста прикраси.
Маргарита-d325• 14 апреля 2023
Молодцы девочки. Я никогда не пеку. Нет желания и не было. Всегда покупаю. Есть конечно супер вкусные , но и по супер цене.
Домашними угощают, одна когда- то давно понравилась- творожная.
lilykas• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Дякую. Так, показувала
Дякую
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляДжулияробертс
А де такі прикраси брали?
Ви напевно не мені?
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляolyask33
Аппетитна. Чим ви її полили?
lilykas• 14 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Красивые
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Классні) також багато)
Я три спекла і все. Від мами ще візьму несолодку.