thumbelina_la• 14 апреля 2023

Давайте хвалитися своїми пасочками

Бо я ще не прикрашала, і от думаю може в коглсь з вас підгляну варіант декору і сплагіачу 😂
Можу показати хіба минулорічні
Цього року полопали, навіть не знаю чи глазур приховає
Після обіду покажу свої цьогорічні.
Чаюри• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Классні) також багато)
Я три спекла і все. Від мами ще візьму несолодку.
Та я б для себе теж багато б не пекла, у нас тут друзі, які люблять паски, але не печуть, то завжди запрошую, щоб заїхали взяли собі пасок.

lilykas• 14 апреля 2023
Я выпекала в этом году по рецепту Юлии Тимошенко.Нам очень понравилось.Уже 2 паски съели.
Чаюри• 14 апреля 2023
Ответ дляlilykas
Не знала, що є Юлін рецепт) Вдала, це у Вас з цукатами?
olyask33• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Аппетитна. Чим ви її полили?
Что было дома)) сахарная пудра, куркума на кончике ножа, цедра и сок апельсина, посыпала присыпкой от пряничного домика)
Глазурь понравилась, перестала липнуть практически сразу. Но на любителя. Сыну не понравилась. Мне вкусно, но я цедру люблю
sky-fly• 14 апреля 2023
Пенетоне: 2 в мультиварці пекла і 2 в духовці. В мультиварці вогка трошки (та що в розрізі на фото). В духовці норм
lilykas• 14 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Так,з цукатами та родзинками
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Классно мати таких друзів )
А у нам друзі баранчика такого передають щороку.
Миленька Лебідко• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Цього року це ще один тренд - цибулиння. Або мені так рандомно підкидує інстаграм, або мода на цибулиння повернулася.
Так фарбувала ще моя бабуся.
А тепер всюди бачу, при чому і польські блогери і ще різні.
А я подивилася Кайдаша і така ностальгія за писанками з писачком і воском. Нема де писачок взяти. Повчила б доньку. Мене на образотворчому вчителька навчила.. Ех., і замовити не встигну. На наступний рік добуду писпчок 100%
А ви де? Ми в Німеччині замовляли з України писачки, фарби для писанок. Це от мій 5 раз створення писанок.
Чаюри• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Классно мати таких друзів )
Це сирний чи як? Я вперше такого бачу, раніше бачила тільки простих, де тісто у форму наливається.

Буся_Бусинка• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Классно мати таких друзів )
Гарний. Це з чого зроблений? )
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляsky-fly
Ого, з шоколадом ще не бачила)
Апетитні)
MarinkaRam• 14 апреля 2023
Не пекла уже много лет, но купила самые красивые паски в городе) объездила все, ле сильпо, класс, рост, крендель, Che bakery, и лобстер сделал их всех) внутри нутэлла, декор роскошный, все как я хотела. Ну и как не попробовать.)
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Я не можу, яка це краса)
Як же хочеться. В Україні я. Але я не встигну замовити вже.
До нас НП 3-4 дні їде
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляБуся_Бусинка
Гарний. Це з чого зроблений? )
З масла.
Святити у кошик
lovvanda• 14 апреля 2023
Ответ дляMarinkaRam
Красота.По чем такие пасочки?
sky-fly• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Ого, з шоколадом ще не бачила)
Апетитні)
дякую, син родзинки і цукати не їсть - тому такі. А глазур шоколадна, бо полінувалася колотити з білків, а в пакеті готова така була
Я рідко печу, але цього року захотілося чомусь (антистресс)
Миленька Лебідко• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Я не можу, яка це краса)
До нас НП 3-4 дні їде
Ааа, зрозуміла. Так, ми дуже рано замовляли(. Дякую, але я не професіонал звісно. Просто ми тут продаємо такі штуки, що створюємо власними руками, щоб збирати гроші на допомогу ЗСУ та гуманітарні цілі. Тому я була зацікавлена, щоб вийшло якомога краще))
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляЧаюри
Ні, це з масла.
Кума робить. Вона художниця, творча)
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляMarinkaRam
Гарні

LenakaBro• 14 апреля 2023
Ответ дляDonnafugata
В мене такі
А коли знімаєте то ж бока трохи залишаються на формочках?
Чого питаю, бо я не знімаю їх, а вже прям коли їмо - знімаю і бока не рівні
LenakaBro• 14 апреля 2023
Ответ дляjesper
глазурь з желатину чомусь не дуже вийшла, липне трохи(
Ви в металевих чи силіконових формах пекли?
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Ви молодець!
Вийшло дуже гарно!
А яєчка варені чи пусті шкарлупки?
jesper• 14 апреля 2023
Ответ дляLenakaBro
паперових, а потім я їх завжди знімаю
Миленька Лебідко• 14 апреля 2023
Ответ для Shady lady
Ви молодець!
Вийшло дуже гарно!
А яєчка варені чи пусті шкарлупки?
Дуже дякую). Це видутки порожні.
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляМиленька Лебідко
Дуже дякую). Це видутки порожні.
Так і я робила)
Ех, на наступний рік точно зроблю. Зберегла собі ваші ❤️
LenakaBro• 14 апреля 2023
Ответ дляnnata
И не облом вам
Не буду печь никогда. Сейчас мама печет.
Не станет мамы, буду покупать, ну его на фиг.
Я останні три роки лише як почала пекти. Завтра буду четвертий раз, так що є з чим зрівняти...раніше теж вважала, нащо ото возитись з тістом, коли можно смачну купити. Смачну, але зовсім не настільки, як коли ви самі зробите. Вони чудові виходять, в квартирі якась така атмосфера...аромат)) Разом з дітьми прикрашати верхівки + яйця фарбувати. Настрій піднесений. Діти обов´язково по пасочці беруть одразу на пробу)) Дуже задоволені.
LenakaBro• 14 апреля 2023
Ответ дляnnata
И не облом вам
Про облом взагалі не зрозуміла, ви ж не багато робити, а стільки скільки вам треба.
автор Shady lady • 14 апреля 2023
Ответ дляLenakaBro
Я як робила ремонт 2 роки тому, не мала кухні де пекти, то купила.

Зовсім не те, суховата якась була і не було тієї атмосфери, що я так люблю)
Donnafugata• 14 апреля 2023
Ответ дляLenakaBro
Вчора одну пробували, то бока чудові і рівненькі, а низ то дійсно більше пристав.
MarinkaRam• 14 апреля 2023
Ответ дляlovvanda
Красота.По чем такие пасочки?
1250 грн за 3 шт
В czukerka ещё хотела попробовать, но куда их столько
Я ещё каждый год расщедраваю себя и покупаю Коломбо итальянскую на 750 грамм, там миндаль, вкусная очень и в этом году тоже, только везде на неё акция в Италии, а ле сильпо решило сезон же :) 1899 за коробку)